Byczyca, 09 maja ☆ Panie

Byczyca, 09 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: ranek niewybijający się niczym specjalnym, postaraj się tchnąć w niego ducha, nie dopuść żeby fanaberie gwiazd zniweczyły twoje plany.

zdrowie: stanowisz dzisiejszego dnia wulkan energii, spożytkuj ten stan najdoskonalej, jak tylko możesz.

miłość: przedstawiasz sobą uosobienie zmysłowości, wysiłkiem swojej działania, potrafisz budować satysfakcjonujące związki.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Byczyca, która urodziła się w dniu 9 maja, to człowiek naturalny, często jest niezmiernie szykowna, pragnie formułować myśli bez ogródek, jednak częstokroć brakuje jej delikatności. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi doprowadzić swoje przedsięwzięcia do korzystnego zamknięcia, działa w sposób przemyślany i sprawdzony, jednak często nie starcza jej elastyczności pożądanej w nagłych sytuacjach. To jednostka łagodna, nie stara się o wygraną w dyskusji dowolnym kosztem ani nie próbuje okazywać współpracownikom dzierżonej pozycji. To osoba sztywna, jej postępowanie jest częstokroć rutynowe, nieszablonowość to dla niej nieomal pseudonim niewłaściwej postawy, zatem optymalne wyniki osiąga w ścisłych przedmiotach pozbawionych szpanerskich ornamentów. To osobnik apodyktyczny, pragnie opanować całą Ziemię i nie zamartwia się oceną swojego zachowania, więc często ma do czynienia z pasywną opozycją względem swoich aktywności. Jest to człowiek konserwatywny, nienawidzi nieoczekiwanych ekscentryzmów i innowacji, na każdą nowinkę spogląda bez entuzjazmu i nieufnie, a więc częstokroć wszczyna agresywne spory z własnymi dziećmi. Jest to jednostka cierpliwa, umie cierpliwie oczekiwać na sposobną okazję, w zamierzchłych wiekach potrafiłaby być benedyktynem piszącym wiekowych książkach i umie wnikliwie słuchać czyichś gawęd. Bywa egoistyczna, jest absolutnie skupiona na sobie i wszelkie wydarzenia powinny krążyć wkoło jej postaci. Cechuje się szczerością, jest bardzo kochająca w stosunku do swojego partnera, do związków odnosi się niezwykle poważnie, lecz jej wrodzony legalizm potrafi powodować wybuchy niechęci.
To osoba odważna, umie zrealizować zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, bo wspaniale znosi tremę i jawi się innym ludziom twardym głazem. Jest to człowiek flegmatyczny, ciężko ją omotać wytwornymi frazami, ponieważ zabiega jedynie o naprawdę przydatne sprawy i zawsze stara się układać dalekowzroczne analizy. Charakteryzuje się odpowiedzialnością, to niekwestionowany ideał tytana pracy, postępuje wedle dokładnie sprokurowanego projektu, a zatem powinno się doszkalać się od niej ergonomii oraz skuteczności. Znamionuje się zrównoważeniem, powoli odprawia umiłowane obrzędy, dlatego potrafi właściwie uhonorować osobliwy artyzm i umie zachować opanowanie w niespokojnych okolicznościach. To osoba stanowcza, dąży do celu bez zbędnych wahań, chętnie współzawodniczy z innymi oraz nie daje się zbić z tropu. To osobnik powściągliwy, jest omijana przy rekrutowaniu na balangi, potrafi niepotrzebnie zrażać w stosunku do siebie, bowiem uczuciowość nie jest jej dobrym atrybutem. Jest to jednostka powolna, żółw to przy niej rzeczywista personifikacja żywiołowości, zachowuje się tak, jakby upływ dnia wcale nie tyczył się jej istoty. Jest to człowiek przezorny, wystrzega się nieostrożnych działań, tworzy skomplikowane plany i nie pokłada ufności w koncepcjach wykonanych niestarannie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ byczyca, 09 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.