Byczyca, 08 maja ☆ Panie

Byczyca, 08 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień w kalendarzu jakich wiele, postaraj się tchnąć w niego radość, nie dopuść żeby wyskoki horoskopu zburzyły twoje zamysły.

zdrowie: twoja wydolność bezspornie niedomaga, nie przeforsowuj się i nie angażuj w czasochłonne akcje.

miłość: najpewniej nadszedł problem w związku, najmądzej będzie zostać w swoim domostwie i poświęcić się medytacjom.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Pani byk, która przyszła na świat dnia 8 maja, to osoba łagodna, nie troszczy się o wygraną w dyskusji nawet po trupach, nie jest zawistna i pamiętliwa ani nie posługuje się siłą w stosunkach z innymi ludźmi. Jest to osobnik wierny, jest zacnym i sumiennym podkomendnym, wierność w rodzinie jest dla niej rzeczą niezaprzeczalną, aczkolwiek jej wrodzona praworządność potrafi być powodem erupcji awersji. To jednostka konserwatywna, uwielbia mieć wyrazistą opinię wobec wszelkich spraw, jej współpracownicy muszą oceniać wszystko tak samo jak ona, zatem często czuje się nie na miejscu w teraźniejszej, rzeczywistości. To osoba wytrwała, umie być wyrozumiałym i empatycznym partnerem, spełnia się w charakterze lubianego nauczyciela i nieustępliwość pozwala jej wychwycić zależności nieuchwytne dla pozostałych ludzi. Bywa osobnikiem egoistycznym, jest bez reszty zafiksowana na sobie, potrafi na zimno używać innych osób i jedynie jej osobiste zmartwienia są znaczące. Jest to jednostka metodyczna, ukazuje upór i samodyscyplinę, umie się prawidłowo motywować, jednak potrafi być zanadto formalna w nieznanych sytuacjach. Bywa sztywna, pragnie posiadać zaplanowaną ripostę na każdą dającą się pomyśleć kwestię, improwizacja to dla niej nieomal inne określenie niewłaściwego postępowania, a więc jest to idealny aktywista. Jest to osoba władcza, czuje się człowiekiem fachowym w dowolnym zagadnieniu i nie zamartwia się oceną swojego zachowania, a zatem źle sprawdza się podczas zespołowych czynności. Jest to jednostka prostolinijna, częstokroć jest niezwykle rozchwytywana, bardzo ceni uczciwość, ale wspaniałomyślność nie jest jej wybijającym się atrybutem.
Jest to osobnik opanowany, jest podobna do średniowiecznego mistyka, toteż umie odpowiednio uhonorować wymyślny kunszt i męczy ją współpraca z osobami pochopnymi. Jest to osobnik flegmatyczny, jakiekolwiek grafiki działają dla niej wyłącznie teoretycznie, do własnych zleceń podchodzi tak, jakby dysponowała na wykonanie wszelkich zadań kompletnym stuleciem. To osoba dalekowzroczna, to przezorny i odważny dowódca, bacznie przegląda istniejące zapisy i predykcje oraz dąży ku sukcesowi z namysłem, jednakże konsekwentnie. Bywa wstrzemięźliwa, jest opuszczana przy rekrutowaniu na imprezy, nie potrafi stworzyć zażyłej relacji z drugim człowiekiem, albowiem nie pojmuje ludzkich wzruszeń. To jednostka powolna, nie pociąga jej popisywanie się, gdyż zawsze rozpatruje zakładane zarobki i w każdym wypadku stara się konstruować długofalowe przewidywania. To osoba śmiała, nie zatrważają jej nijekie przeciwności, bowiem bardzo dobrze radzi sobie w zagmatwanych okolicznościach i okazuje pokaźną samokontrolę. To osobnik odpowiedzialny, swoje obowiązki odbiera poważnie, jej plany nie kryją wad, więc warto doszkalać się od niej racjonalizmu oraz sprawności. Lubi zachowywać się stanowczo, klarownie i starannie wyraża swoje potrzeby, umie wydębić załatwienie wydanych zaleceń i nie obawia się inicjowania zatargów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ byczyca, 08 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.