Byczyca, 07 maja ☆ Panie

Byczyca, 07 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać korzystny nastrój, używaj życia, nie wiesz przecież, kiedy przydarzy się następny porównywalny ranek.

zdrowie: zdrowie Ci dzisiaj dopisuje, wyrusz odważnie na przód zaprezentować światu, na co cię stać.

miłość: sądzę, że swoją miłość uznajesz za coś zbyt oczywistego, postaraj się zaskoczyć w tej kwestii partnera.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Kobieta byk, która urodziła się w dniu 7 maja, bywa egoistyczna, osoby dookoła muszą dbać o jej samopoczucie, jest całkowicie skupiona na sobie i do swoich współpracowników posiada stosunek absolutnie interesowny. Jest to człowiek szczery, jest popularna w zespole, niezwykle lubi uczciwość, jednak wielkoduszność nie jest jej mocnym atrybutem. To jednostka wytrwała, sprawdza się w zawodzie uznanego wychowawcy, potrafi osiągnąć biegłość w sprawach wymagających długiej nauki i częstokroć jest cudownym nauczycielem. Bywa osobnikiem oficjalnym, jej postępowanie jest często rutynowe, nieszablonowość to dla niej nieomalże pseudonim złej postawy, zatem idealne rezultaty otrzymuje w ścisłych przedmiotach pozbawionych krzykliwych błyskotek. Jest to osoba łagodna, nie wykorzystuje swojej siły względem bezbronnych ludzi, nie stara się rządzić innymi osobami ani nie wdaje się w sprzeczki i rozróby. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie doprowadzić swoje plany do zyskownego finiszu, działa w sposób powściągliwy i zaplanowany, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego sytuacjach. Jest to osobnik wierny, jest odpowiedzialnym i rzetelnym podwładnym, lojalność w związku małżeńskim jest dla niej rzeczą niekwestionowaną, ale czasami w swojej ofiarności dosięga aż do bufonady. Jest to jednostka apodyktyczna, łaknie rzucić na kolana całą Ziemię i nie boi się oceniania swojego sposobu bycia, a zatem jest niepopularna w swoim środowisku. Jest to człowiek tradycjonalistyczny, ubóstwia mieć spójne stanowisko w stosunku do wszelkich kwestii, na każdą innowację spogląda wrogo i z podejrzliwością, toteż nie akceptuje dokoła siebie jakichkolwiek innowatorów.
To osoba dzielna, niezmiernie rzadko lęka się nieprzewidzianych trudności, bowiem potrafi zwalczyć własny strach i dowolne problemy przeważnie nie trwożą jej. Lubi zachowywać się oschle, bywa uważana za impertynenta, zazwyczaj zaprzątają ją tylko nagie wyniki i konkrety, gdyż nie zauważa cudzych wzruszeń. Uwielbia zachowywać się stanowczo, dąży do finału bez niepotrzebnych wątpliwości, chętnie rywalizuje z innymi oraz z radością podchodzi do wszelkich korzystnych zmian w rzeczywistości. To człowiek zrównoważony, jest to prawdziwy urzędas, więc całe życie z największą przyjemnością trwoni na prywatnych rozmyślaniach i na ogół wykonuje pracę sumiennie, aczkolwiek w swoim tempie. Jest to jednostka flegmatyczna, nie marnuje środków na najzwyczajniej zbędne sprawy, ponieważ w najwyższym stopniu ceni funkcjonalność i w każdym wypadku zachowuje się przytomnie oraz dalekowzrocznie. Jest to osoba słowna, zupełnie nie przeciąga zadań do zrealizowania, pracuje podług drobiazgowo wykonanego grafiku, dlatego w długofalowym kontekście z reguły wyprzedza krewkich przodowników. Jest to człowiek powolny, ukończenie czegokolwiek na czas to dla niej niemożliwe wyzwanie, działa tak, jakby dysponowała na załatwienie dowolnych spraw kompletną wiecznością. Cechuje się ostrożnością, usiłuje nie reagować odruchowo, rozpatruje najrozmaitsze projekty posunięć i nie pokłada ufności w konceptach stworzonych niestarannie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ byczyca, 07 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.