Byczyca, 06 maja ☆ Panie

Byczyca, 06 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny przeciętny dzień, spróbuj go jakimś sposobem rozruszać, nie zezwól aby wyroki losu zepsuły twoje projekty.

zdrowie: to czas dosyć satysfakcjonującej formy, udaj się w świat zabiegać o kolejne dni.

miłość: włóż dużo serca w swoje relacje, bowiem jest duża szansa, iż nadchodzi lichy moment w miłości.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Byczyca urodzona dnia 6 maja to osobnik zorganizowany, systematycznie zmierza do celu, funkcjonuje w sposób wyważony i sprawdzony, jednak często nie umie tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. Bywa osobą egoistyczną, do swoich towarzyszy posiada nastawienie zupełnie wyrachowane i ludzie wokół mają obowiązek troszczyć się o jej stan psychiczny. To jednostka wytrwała, na studiach częstokroć uzyskuje wybitne lokaty, potrafi zdobyć biegłość w sprawach narzucających konieczność długiego treningu i często jest doskonałym nauczycielem. Jest to osoba lojalna, umie być autentycznym kolegą przydatnym w trudnościach, do związków małżeńskich odnosi się niezmiernie serio, lecz chwilami w swojej lojalności dochodzi aż do przesady. Jest to osobnik tradycjonalistyczny, pragnie posiadać wyrazistą opinię wobec wszelkich kwestii, w swoich dzieciach z największą przyjemnością postrzegałaby własne duplikaty, zatem częstokroć wchodzi w zaciekłe spory z własnymi pociechami. Często bywa autokratyczna, zachowuje się niby awanturnik i nie martwi się osądem swojego stylu życia, więc jest nielubiana w swoim otoczeniu. Jest to człowiek szczery, potrafi w jednej chwili zostać przyjacielem, nie maskuje własnych wzruszeń, jednakże częstokroć nie wystarcza jej wyczucia. To osoba łagodna, nie wychowuje dzieci jedynie obwieszczaniem zaleceń i reguł, nie wykorzystuje swojej przewagi w stosunku do podległych ludzi ani nie korzysta z siły w stosunkach z innymi osobami. Często bywa sztywna, ubóstwia wymyślną publiczną etykietę, spontaniczność to dla niej nieomalże określenie złego postępowania, a więc jest to kapitalny wodzirej.
Lubi zachowywać się stanowczo, bardzo dobrze zdaje sobie sprawę ze swoich potrzeb, umie wyegzekwować załatwienie zarządzonych poleceń oraz nie zrzeka się realizacji długofalowych inicjatyw dla krótkotrwałego i iluzorycznego wytchnienia. Charakteryzuje się rzetelnością, to bezdyskusyjny wzór tytana pracy, utrzymuje jednorodny, aczkolwiek efektywny rytm pracy, dlatego mimo złudnej ociężałości na ogół realizuje swoje koncepcje. Cechuje się spokojem, przypomina średniowiecznego mistyka, a zatem każdy rok po roku z największą satysfakcją trwoni na prywatnych refleksjach i potrafi zachować opanowanie w nerwowych sytuacjach. Jest to osobnik flegmatyczny, nie zwraca uwagi na fasady, albowiem najbardziej ceni ergonomiczność i w osobistych postanowieniach zawsze rządzi się chłodnymi obliczeniami. Jest to osoba przewidująca, unika lekkomyślnych aktywności, dokładnie aranżuje najmniejsze manewry oraz nie darzy zaufaniem projektów napisanych niestarannie. To osobnik oschły, jest pomijana przy rekrutowaniu na imprezy, częstokroć bywa zbyt rygorystyczna i zacietrzewiona, bowiem pokazywanie serdeczności nie przychodzi jej bezproblemowo. Znamionuje się śmiałością, umie urzeczywistnić zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, ponieważ doskonale spełnia się w powikłanych warunkach i dowolne przeciwności raczej nie zatrważają jej. To osoba powolna, szachista to przy niej naturalne wcielenie żywiołowości, działa tak, jakby dysponowała na zrealizowanie jakichkolwiek spraw kompletnym stuleciem.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ byczyca, 06 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.