Byczyca, 04 maja ☆ Panie

Byczyca, 04 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać zadowalający nastrój, chwytaj życie za rogi, takich momentów nie ma za wiele.

zdrowie: jesteś w dosyć słabej formie, miej dla siebie wyrozumiałość i nie bierz się za czasochłonne przedsięwzięcia.

miłość: najprawdopodobniej czeka Cię kiepski moment na zawieranie nowych związków, najbezpieczniej zostać w mieszkaniu i oddawać się czytaniu.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Astrologiczna kobieta byk, która urodziła się w dniu 4 maja, jest to jednostka wyrozumiała, nie używa swojej siły w stosunku do bezbronnych ludzi ani nie wykorzystuje przemocy w stosunkach z innymi osobami. To osobnik otwarty, często jest niezmiernie ujmująca, uwielbia formułować myśli otwarcie, jednakże jednocześnie nie umie być delikatna. Lubi zachowywać się egoistycznie, nie obchodzi jej wzmocnienie konstruktywnych powiązań ze znajomymi, ludzie dokoła mają obowiązek dbać o jej nastrój i znamionuje ją brak empatii. Jest to jednostka apodyktyczna, uważa się za człowieka fachowego w każdej sprawie i przemawianie do jej rozwagi częstokroć nie daje rezultatu, więc często zmienia się w wyobcowanego i nielubianego szefa. Jest to osoba konsekwentna, wykonuje pracę bez nieskutecznych zrywów, potrafi się adekwatnie mobilizować, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego okolicznościach. Jest to jednostka wytrwała, w dawnych epokach umiałaby być skrybą piszącym starych woluminach, potrafi być wielkodusznym i empatycznym kompanem i umie uważnie czekać na właściwą okazję. Bywa osobnikiem formalnym, kocha wyrafinowany społeczny ceremoniał, jest raczej konwencjonalna choć zawsze też bardzo układna, a zatem jest to kapitalny wodzirej. Jest to człowiek konserwatywny, najbardziej ochoczo pracuje w każdym wypadku w taki sam sposób jak dawniej, na wszelką innowację spogląda niechętnie i ostrożnie, toteż często czuje się nie na miejscu we współczesnym, otoczeniu. To osobnik wierny, jest zacnym i słownym podkomendnym, do związków małżeńskich podchodzi niezwykle poważnie, ale czasami w swojej lojalności sięga aż do sztuczności.
Jest to jednostka rzetelna, swoje misje traktuje na serio, utrzymuje jednostajne, lecz efektywne tempo działalności, zatem mimo zwodniczej powolności na ogół realizuje swoje plany. Jest to człowiek dalekowzroczny, to rozważny i śmiały strateg, konstruuje skomplikowane projekty oraz dąży ku finansowemu dobrobytowi z namysłem, aczkolwiek konsekwentnie. Jest to osobnik wstrzemięźliwy, jest unikana przy rekrutowaniu na imprezy, zwykle zaprzątają ją tylko twarde efekty i konkrety, albowiem nie potrafi uzewnętrzniać uczuć. Uwielbia zachowywać się stanowczo, jasno i starannie manifestuje swoje potrzeby, ochoczo wciela w życie ogromne przemiany i przewroty oraz nie unika wszczynania zwad. To osoba opanowana, nie nudzi jej gorliwe wykonywanie powtarzalnych zleceń, dlatego cały żywot z największą przyjemnością przepędza na intymnych medytacjach i męczy ją kooperacja z ludźmi pospiesznymi. Jest to jednostka flegmatyczna, zdaje się kompletnie zdystansowaną, do własnych zadań ustosunkowuje się tak, jakby w ogóle nie troszczyła się o zamknięcie swoich działań. Znamionuje się męstwem, umie zrealizować sprawy niewykonalne dla pozostałych ludzi, bowiem bardzo dobrze radzi sobie w powikłanych warunkach i objawia spokój nie zważając na okoliczności. Charakteryzuje się flegmatycznością, nie interesuje się fasadami, bo najistotniejsza jest dla niej realna przydatność i próbuje funkcjonować podług wyznaczonych scenariuszy.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ byczyca, 04 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.