Byczyca, 02 maja ☆ Panie

Byczyca, 02 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doświadczać zbyt dobrego samopoczucia, pilnuj się żeby nie zachowywać się agresywnie wobec innych.

zdrowie: twoja wydajność zdecydowanie szfankuje, nie nadwyrężaj się i nie angażuj w rozbudowane akcje.

miłość: stanowisz ucieleśnienie namiętności, wkładem swojej aktywności, możesz uzyskać wszystko.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Kobieta byk urodzona dnia 2 maja to osoba prostolinijna, często jest niezmiernie rozchwytywana, pragnie formułować myśli bez owijania w bawełnę, ale częstokroć drażni swoją postawą ludzi. Znamionuje się metodycznością, okazuje uporządkowanie i nieustępliwość, potrafi się właściwie motywować, jednak umie być nazbyt konwencjonalna w nietypowych okolicznościach. Jest to osobnik wytrwały, umie wnikliwie słuchać cudzych gawęd, w dawnych epokach potrafiłaby być kopistą kaligrafującym wiekowych woluminach i umie wykonać sprawy niezwykle nieatrakcyjne dla pozostałych osób. Jest to jednostka wyrozumiała, nie wychowuje pociech wyłącznie stosowaniem instrukcji i regulaminów ani nie wdaje się w burdy i zwady. Charakteryzuje się lojalnością, potrafi być prawdziwym kolegą użytecznym w trudnościach, do miłości podchodzi bardzo serio, lecz często w tej naturalnej uprzejmości umie zapomnieć własne potrzeby. Lubi zachowywać się egoistycznie, jedynie jej osobiste kłopoty są istotne i cechuje ją niedostatek uczuciowości. Jest to człowiek oficjalny, przypomina pojazd bez zderzaków, nieszablonowość to dla niej nieomalże nazwa błędnego zachowania, a więc perfekcyjne rezultaty otrzymuje w ścisłych dziedzinach wyzbytych krzykliwych ozdobników. Jest to osobnik tradycjonalistyczny, uważa innowacje za technikę zepsucia dobrych mechanizmów, w swoich dzieciach z największą satysfakcją postrzegałaby własne odbicia, zatem częstokroć niezmiennie trwa przy dawno już przestarzałych strategiach i procedurach. Często bywa dominująca, działa niczym chuligan i częstokroć nie zdaje sobie sprawy z powszechnej percepcji swojej postaci, a zatem często przeistacza się w odosobnionego i nielubianego zarządcę.
Uwielbia zachowywać się stanowczo, zmierza do celu bez zbędnych wahań, nie czuje obiekcji przed destrukcją istniejącego porządku oraz nie porzuca realizowania dalekosiężnych planów dla tymczasowego i zwodniczego udogodnienia. Bywa osobą oschłą, częstokroć złości swoją bezpośredniością, nie potrafi zawrzeć zażyłego związku z innym człowiekiem, bo przejawianie życzliwości nie przychodzi jej z łatwością. To jednostka opanowana, wygląda jak średniowieczny pustelnik, toteż niezwykle nienawidzi być rozliczana z terminów i denerwuje ją współdziałanie z osobami energicznymi. To osobnik nieustraszony, niezmiernie rzadko jest zaniepokojona zaskakującymi przeszkodami, bowiem doskonale sprawdza się w skomplikowanych warunkach i przejawia powściągliwość nie patrząc na okoliczności. Jest to jednostka powolna, jakiekolwiek projekty istnieją dla niej tylko na papierze, grzebie się z każdym zagadnieniem tak niesłychanie, jakby miała na wykonanie wszelkich zadań całą wieczność. To człowiek sumienny, jest bardzo zawzięta i metodyczna, funkcjonuje według drobiazgowo przygotowanego scenariusza, więc w długim podejściu przeważnie prześciga porywczych aktywistów. Cechuje się dalekowzrocznością, wystrzega się lekkomyślnych działań, skrupulatnie komponuje najsubtelniejsze manewry oraz nie pokłada ufności w pomysłach napisanych w pośpiechu. Znamionuje się powolnością, nie zwraca uwagi na fasady, albowiem najbardziej ceni przydatność i w osobistych rozstrzygnięciach w każdym wypadku opiera się na chłodnych obliczeniach.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ byczyca, 02 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.