Byczyca, 17 maja ☆ Panie

Byczyca, 17 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje podejście do życia zdecydowanie zwyżkuje, idź na całość.

zdrowie: twoja kondycja bezsprzecznie niedomaga, nie przeforsowuj się i nie bierz się za rozległe akcje.

miłość: prawie na pewno nadchodzi nieodpowiedni moment na zawieranie kolejnych znajomości, najrozsądniej zostać w mieszkaniu i poświęcać się bobby.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Byczyca, która urodziła się w dniu 17 maja, częstokroć bywa dominująca, jest urodzonym wcieleniem żandarma i zwracanie się do jej rozsądku często nie sprawdza się, dlatego częstokroć zmienia się w osamotnionego i unikanego tyrana. Bywa jednostką sztywną, jej postępowanie jest często szablonowe, zdaje się być trwale zablokowana w niezmiennej strategii zachowania, a więc jest to idealny aktywista. To człowiek szczery, potrafi z marszu zaprzyjaźnić się, prawdomówność to jej najlepsze imię, aczkolwiek jednocześnie nie umie być subtelna. To osoba konserwatywna, z największym zapałem funkcjonuje w każdym wypadku identycznie jak uprzednio, jest przekonana o nieodmiennej słuszności przedtem wytworzonych stanowisk, zatem częstokroć wchodzi w zapalczywe konflikty z własnymi dziećmi. Bywa egocentryczna, z wysiłkiem oddaje coś innym ludziom, do swoich partnerów ma podejście absolutnie interesowne i pozostałe osoby muszą rozplątywać jej zmartwienia. To osobnik zdyscyplinowany, mozoli się bez bezsensownych sprintów, przeszkody nie potrafią prędko jej zniechęcić, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach. To jednostka lojalna, jest bardzo ciepła dla własnego współmałżonka, do miłości podchodzi niezmiernie serio, lecz niejednokrotnie w swojej uczciwości dochodzi aż do bufonady. Charakteryzuje się wytrwałością, umie uważnie przysłuchiwać się czyimś zwierzeniom, na uczelni częstokroć uzyskuje imponujące lokaty i potrafi cierpliwie wyczekiwać na stosowną chwilę. To człowiek wyrozumiały, nie stosuje przemocy w stosunkach z innymi osobami ani nie osiąga szacunku srogością.
To jednostka opanowana, nie nuży jej pracowite wykonywanie nudnych zadań, a zatem każdy rok po roku z największą przyjemnością spędza na odosobnionych refleksjach i umie nie stracić głowy w nerwowych sytuacjach. To osobnik dzielny, potrafi zrealizować sprawy nierealne dla pozostałych ludzi, bo rewelacyjnie spełnia się w niezrozumiałych warunkach i ubóstwia żyć w biegu. Jest to osoba flegmatyczna, wydaje się bezgranicznie wyluzowaną, do własnych zleceń ustosunkowuje się tak, jakby upływanie dnia wcale nie odnosiło się do jej istoty. Jest to jednostka przezorna, próbuje nie zachowywać się intuicyjnie, wnikliwie bada istniejące informacje i ekstrapolacje oraz nie darzy zaufaniem konceptów napisanych niestarannie. Uwielbia zachowywać się stanowczo, przeważnie działa gwałtownie i żwawo, gdy trzeba, śmiało i konkretnie tłumaczy swoje osądy i z radością przyjmuje wszelkie korzystne innowacje w rzeczywistości. Bywa osobnikiem chłodnym, często denerwuje swoją gruboskórnością, z reguły interesują ją wyłącznie gołe rezultaty i konkrety, bowiem pokazywanie życzliwości nie wychodzi jej bez trudności. Cechuje się powolnością, nie marnuje środków na najzwyczajniej zbędne rzeczy, albowiem szczególnie ceni ergonomię i zawsze zachowuje się z rozmysłem oraz dalekowzrocznie. Znamionuje się sumiennością, swoje prace postrzega poważnie, utrzymuje jednorodny, ale wydajny rytm aktywności, toteż w długotrwałym kontekście zwykle prześciga narowistych pionierów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ byczyca, 17 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.