Byczyca, 14 maja ☆ Panie

Byczyca, 14 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać wyborne podejście do życia, wyrusz opanować swoje otoczenie.

zdrowie: z żalem muszę oświadczyć, iż dziś twoja wydolność jest istotnie licha, to niewłaściwy czas do dużej aktywności fizycznej.

miłość: zdecydowanie zdajesz sobie sprawę, czego pragniesz w miłości, walcz o rzeczy których pożądasz.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Astrologiczna kobieta byk, która urodziła się w dniu 14 maja, to osoba otwarta, jest popularna w grupie, ubóstwia wyrażać się otwarcie, jednak często irytuje tym współpracowników. Jest to jednostka lojalna, jest niezwykle ciepła wobec swojego współmałżonka, do związków podchodzi bardzo poważnie, jednakże jej wrodzona praworządność potrafi być powodem paroksyzmów awersji. Częstokroć bywa oficjalna, jej zachowanie jest często szablonowe, jako przedstawiciel społeczności jest częstokroć godna zaufania, choć równocześnie niezbyt sprytna, zatem jest to idealny wodzirej. Często bywa dominująca, działa jak chuligan i nie martwi się osądem swojego stylu życia, dlatego kiepsko sprawdza się podczas zespołowych działań. Jest to osobnik tradycjonalistyczny, najchętniej funkcjonuje w każdym wypadku tak samo jak uprzednio, jej wspólnicy muszą oceniać wszystko identycznie jak ona, a zatem nie aprobuje wokoło siebie wszelkich reformatorów. Jest to człowiek wytrwały, umie przyswoić sobie sprawność w dziedzinach wymagających długookresowego treningu, w zamierzchłych wiekach potrafiłaby być zakonnikiem notującym szacownych tomach i częstokroć jest doskonałym przewodnikiem. Cechuje się konsekwencją, mozoli się bez nieefektywnych zrywów, trudności nie umieją szybko jej zrazić, jednak czasami przesadnie obstaje za już opracowanymi koncepcjami. Jest to osoba dobroduszna, nie stara się zawiadywać innymi ludźmi, nie lubi wydzierać się na kompanów ani nie używa swojej władzy w stosunku do słabszych osób. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, wszelkie przedsięwzięcia powinny krążyć wkoło jej ego i potrafi być skutecznym oszustem.
Jest to osobnik śmiały, niezmiernie rzadko obawia się nieprzewidzianych wyzwań, bo dokłada starań, by zazwyczaj nie bać się przed czasem i jawi się pozostałym ludziom twardym głazem. Charakteryzuje się zrównoważeniem, bez pośpiechu wykonuje ukochane ceremoniały, toteż niezwykle nie znosi być pilnowana i denerwuje ją kooperacja z ludźmi energicznymi. Jest to osoba sumienna, jest bardzo nieustępliwa i zdyscyplinowana, jej pomysły nie mają usterek, a więc pomimo iluzorycznej opieszałości przeważnie realizuje swoje plany. Jest to osobnik zdecydowany, podąża do celu bez bezsensownych rozterek, w razie potrzeby nieustępliwie i rzeczowo broni swoich sądów oraz nie porzuca ucieleśniania dalekosiężnych inicjatyw dla dorywczego i fałszywego udogodnienia. To człowiek flegmatyczny, szachista to przy niej autentyczne uosobienie bystrości, guzdra się z każdą możliwą rzeczą tak niesłychanie, jakby wspaniale spędzała czas przy takim traceniu życia. Jest to osoba powściągliwa, często wkurza swoją bezpośredniością, z reguły interesują ją jedynie gołe fakty i rezultaty, bowiem demonstrowanie serdeczności nie przychodzi jej bezproblemowo. Jest to osobnik przewidujący, podejmuje próby, by nie odpowiadać odruchowo, buduje wyrafinowane projekty oraz nie pokłada ufności w konceptach sporządzonych byle jak. Lubi zachowywać się powolnie, nie zwraca uwagi na fasady, albowiem w szczególności ceni ergonomiczność i próbuje pracować według wytyczonych scenariuszy.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ byczyca, 14 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.