Byczyca, 11 maja ☆ Panie

Byczyca, 11 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz przejawiać nazbyt korzystnego samopoczucia, strzeż się żeby nie zachowywać się agresywnie wobec osób dokoła.

zdrowie: będziesz się dziś czuć stosunkowo niezbyt rewelacyjnie, zajmij się jakąś niezbyt wymagającą robotą.

miłość: następny banalny ranek w związku, wypracowanie zadowolenia domaga się w tej dziedzinie poważniejszego oddania.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Kobieta byk, która urodziła się dnia 11 maja, to osoba prostolinijna, jest popularna w grupie, nie kryje własnych emocji, ale jednocześnie nie umie być subtelna. Jest to jednostka konwencjonalna, pragnie posiadać przygotowaną replikę na każdą potencjalną wątpliwość, zdaje się być na dobre zacięta w nieodmiennej metodzie funkcjonowania, więc perfekcyjne wyniki osiąga w technologicznych dziedzinach wiedzy wypranych z krzykliwych ozdób. Jest to człowiek konserwatywny, nie cierpi nawet drobnych przemian i udziwniań, jej współpracownicy mają postrzegać sprawy w taki sam sposób jak ona, a zatem często czuje się nie na miejscu w teraźniejszym, otoczeniu. To osobnik wytrwały, sprawdza się w roli wziętego mentora, częstokroć jest idealnym przewodnikiem i upór pomaga jej dostrzec powiązania niedostrzegalne dla pozostałych osób. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, potrafi być zwinnym manipulantem i wszelkie sytuacje winny krążyć wkoło jej persony. Bywa władcza, działa niby awanturnik i cudzy sprzeciw nie posiada dla niej wagi, dlatego umie prowokować opory pośród swoich podkomendnych. To jednostka lojalna, jest rzetelnym i słownym pracownikiem, do miłości podchodzi bardzo na serio, lecz jej naturalna praworządność potrafi skutkować paroksyzmami antypatii. Jest to osobnik zdyscyplinowany, umie doprowadzić swoje przedsięwzięcia do korzystnego finału, potrafi się adekwatnie motywować, jednak umie być przesadnie oficjalna w zaskakujących okolicznościach. Jest to człowiek dobroduszny, nie zdobywa posłuszeństwa srogością, nie korzysta z przemocy w kontaktach z innymi osobami ani nie stara się o udowodnienie swojej racji nie licząc się z kosztami.
Jest to osobnik nieustraszony, potrafi zrealizować zadania nierealne dla pozostałych ludzi, bo rewelacyjnie daje sobie radę z napięciem i jakiekolwiek kłopoty raczej nie zatrważają jej. Jest to człowiek flegmatyczny, nie można jej z reguły zdefiniować jako punktualną, zachowuje się tak, jakby przemijanie życia kompletnie nie odnosiło się do jej istoty. Znamionuje się zrównoważeniem, jest to urodzony urzędas, a więc cały rok po roku z największą satysfakcją trwoni na odosobnionych rozważaniach i zwykle pracuje rzetelnie, jednakże we własnym rytmie. To osoba odpowiedzialna, to chodzący wzór pioniera, funkcjonuje według dokładnie dopracowanego harmonogramu, zatem należy doszkalać się od niej ergonomiczności oraz sprawności. Cechuje się powolnością, ciężko ją omotać wytwornymi słowami, ponieważ troszczy się tylko o naprawdę pożyteczne rzeczy i w każdym wypadku działa świadomie oraz ostrożnie. Często bywa chłodna, częstokroć wkurza swoją arogancją, nie umie nawiązać zażyłego związku z drugim człowiekiem, bowiem nie potrafi manifestować uczuć. To osobnik zdecydowany, klarownie i starannie wyraża swoje potrzeby, entuzjastycznie wciela w życie wielkie modernizacje i przewroty oraz nie lęka się inicjowania zwad. Jest to jednostka dalekowzroczna, podejmuje próby, by nie reagować odruchowo, rozpatruje przeróżne scenariusze działań i nie ufa projektom stworzonym niestarannie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ byczyca, 11 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.