Byczyca, 29 kwietnia ☆ Panie

Byczyca, 29 kwietnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień nie charakteryzujący się niczym szcególnym, postaraj się jakoś tchnąć w niego zapał, nie zezwól żeby ataki melancholii zepsuły twoje zamysły.

zdrowie: z żalem potrzeba donieść, iż twoja sprawność jest nadzwyczaj marna, próbuj wystrzegać się zbytecznej działalności.

miłość: znudzenie w życiu emocjonalnym, osiągnięcie satysfakcji nakazuje w tej dziedzinie więcej zaangażowania.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Astrologiczna kobieta byk urodzona w dniu 29 kwietnia jest to jednostka zdyscyplinowana, konsekwentnie zmierza do mety, postępuje w sposób roztropny i zaplanowany, jednak często brakuje jej pomysłowości koniecznej w nagłych sytuacjach. Jest to człowiek szczery, umie być prawdziwym towarzyszem lojalnym w zmartwieniach, do małżeństw odnosi się niezmiernie serio, ale niekiedy w swojej lojalności dociera aż do bufonerii. Bywa osobą egocentryczną, tylko jej prywatne problemy są ważne, jest bezgranicznie zafiksowana na sobie i do swoich kompanów ma podejście absolutnie wyrachowane. Jest to osobnik wytrwały, w szkole częstokroć uzyskuje dobre noty, umie bacznie słuchać cudzych opowieści i potrafi uważnie wyczekiwać na odpowiednią okazję. To człowiek władczy, nie cierpi osądzania własnych opinii i często nie posiada wiedzy o zbiorowej percepcji swojej persony, zatem jest wyobcowana w swoim otoczeniu. To osoba naturalna, umie szybko przełamać lody, niezwykle ceni uczciwość, aczkolwiek przy tym nie umie być delikatna. To jednostka poczciwa, nie próbuje okazywać współpracownikom dzierżonej siły, nie instruuje dzieci wyłącznie obwieszczaniem nakazów i reguł ani nie używa przemocy w stosunkach z innymi ludźmi. Jest to osobnik sztywny, pragnie dysponować gotową odpowiedzią na dowolną możliwą kwestię, zdaje się być na stałe unieruchomiona w nieodmiennym trybie działania, dlatego jest to idealny wodzirej. Jest to osoba konserwatywna, najchętniej działa w każdym wypadku analogicznie jak uprzednio, jest przeświadczona o niezmiennej słuszności wcześniej nabytych stanowisk, więc częstokroć z uporem trwa przy już dawno przestarzałych rozwiązaniach i metodach.
To człowiek słowny, jest bardzo cierpliwa i zorganizowana, pracuje wedle drobiazgowo dopracowanego scenariusza, toteż warto uczyć się od niej sprawności oraz ergonomii. Lubi zachowywać się powolnie, nie przepuszcza prac na zwyczajnie nieuzasadnione rzeczy, bowiem zawsze bierze pod uwagę przewidywane dochody i każdy obiekt musi mieć dla niej jakieś zastosowanie. Jest to osobnik dalekowzroczny, stroni od pośpiesznych aktywności, konstruuje wymyślne plany oraz nie polega na koncepcjach stworzonych na kolanie. To jednostka opanowana, z namysłem celebruje ukochane ceremonie, a więc odczuwa pociąg do opieszałych, flegmatycznych czynności i potrafi nie stracić głowy w nerwowych okolicznościach. Jest to człowiek wstrzemięźliwy, bywa poczytywana za gbura, na ogół interesują ją jedynie twarde rezultaty i fakty, albowiem nie umie wyrażać uczuć. Jest to osobnik powolny, sprawia wrażenie totalnie zdystansowanej, do własnych zleceń podchodzi tak, jakby dysponowała na wykonanie wszelkich zadań całą wiecznością. Charakteryzuje się odwagą, potrafi zrealizować sprawy niemożliwe dla pozostałych ludzi, gdyż pracuje nad tym, by zazwyczaj nie martwić się z góry i ukazuje wielką samodyscyplinę. Uwielbia zachowywać się stanowczo, wyśmienicie zna swoje pragnienia, chętnie walczy z innymi oraz nie unika zaczynania utarczek.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ byczyca, 29 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.