Byczyca, 22 kwietnia ☆ Panie

Byczyca, 22 kwietnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój stan psychiczny jest stosunkowo marny, postaraj się zafundować sobie coś przyjemnego.

zdrowie: będziesz się dzisiejszego dnia czuć stosunkowo niezbyt rewelacyjnie, zajmij się jakąś średnio męczącą działalnością.

miłość: twój seksapil rozkwita, zdobądź rzeczy których pragniesz.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Zodiakalna pani byk, która przyszła na świat w dniu 22 kwietnia, to jednostka cierpliwa, często bawi ją łowienie ryb, umie uważnie czekać na właściwą okazję i umie z uwagą wsłuchiwać się w cudze opowieści. Jest to człowiek apodyktyczny, jest rzeczywistym uosobieniem szeryfa i nie zamartwia się osądem swojego sposobu bycia, toteż bywa wyobcowana w swoim otoczeniu. Jest to osobnik bezpośredni, jej bezpośredniość zapewnia jej powodzenie w towarzystwie, pragnie wypowiadać się otwarcie, aczkolwiek wielkoduszność nie jest jej silną cechą. To osoba wyrozumiała, nie usiłuje rządzić innymi ludźmi, nie uczestniczy w utarczkach i zwadach ani nie osiąga posłuchu srogością. To osobnik zachowawczy, uznaje przemiany za metodę niszczenia dobrych mechanizmów, na wszelką ciekawostkę spogląda niechętnie i ostrożnie, a zatem częstokroć gubi się w dzisiejszym, życiu. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, charakteryzuje ją niedobór wrażliwości, tylko jej osobiste problemy są istotne i jest bezgranicznie skupiona na sobie. To jednostka lojalna, kompani są dla niej niezwykle cenni, jest bardzo szanowana przez znajomych, ale niekiedy w swojej ofiarności dociera aż do przesady. Cechuje się zdyscyplinowaniem, ukazuje upór i opanowanie, przeszkody nie potrafią łatwo jej odstręczyć, jednak często nie daje rady improwizować w wymagających tego okolicznościach. Częstokroć bywa formalna, chce posiadać kompletną ripostę na każdą możliwą wątpliwość, zdaje się być na amen zablokowana w nieodmiennej technice funkcjonowania, a więc nie jest wziętym aktywistą.
Jest to człowiek przewidujący, to ostrożny i wytrawny dowódca, dokładnie układa najsubtelniejsze ruchy oraz nie pokłada ufności w pomysłach stworzonych niestarannie. Lubi zachowywać się oschle, bywa pomijana przy rekrutowaniu na balangi, często jest nazbyt rygorystyczna i bezpardonowa, bowiem przejawianie serdeczności nie wychodzi jej bez problemu. Jest to osobnik opanowany, z namysłem wykonuje ukochane obrzędy, dlatego lubuje się w opieszałych, kojących zajęciach i irytuje ją współdziałanie z osobami kąpanymi w gorącej wodzie. Jest to jednostka sumienna, to chodzący ideał pioniera, działa podług skrupulatnie sprokurowanego scenariusza, zatem w długim podejściu zazwyczaj dystansuje narowistych wodzirejów. To osobnik flegmatyczny, jakiekolwiek projekty funkcjonują dla niej jedynie teoretycznie, zachowuje się tak, jakby bardzo dobrze bawiła się przy takim marnowaniu żywota. To osoba nieustraszona, umie zrealizować zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, albowiem doskonale radzi sobie w niezrozumiałych warunkach i jawi się innym ludziom nieugiętym głazem. To człowiek powolny, ciężko ją omotać ślicznymi sloganami, bo w każdym wypadku analizuje zakładane zarobki i zawsze próbuje konstruować długofalowe ekstrapolacje. Uwielbia zachowywać się stanowczo, w realizowaniu własnych zamierzeń potrafi być niezmiernie zdyscyplinowana, niejednokrotnie całkiem drapieżna, ochoczo prowadzi zmagania z innymi oraz z radością wita wszelkie pomyślne reorganizacje w rzeczywistości.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ byczyca, 22 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.