Byczyca, 21 kwietnia ☆ Panie

Byczyca, 21 kwietnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doznawać nadwyraz dobrego samopoczucia, pilnuj się żeby nie zachowywać się agresywnie wobec innych ludzi.

zdrowie: ostrzegam, że dziś twoja kondycja jest całkiem mizerna, to jest zły dzień do dużego wysiłku.

miłość: zdecydowanie zdajesz sobie sprawę, czego oczekujesz w życiu emocjonalnym, weź sobie to, czego oczekujesz.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Byczyca urodzona w dniu 21 kwietnia jest to osobnik konserwatywny, uważa zmiany za sposób destrukcji sprawdzonych obiektów, jest przekonana o nieodmiennej poprawności przedtem wykształconych punktów widzenia, a więc często czuje się nie na miejscu w dzisiejszym, otoczeniu. Jest to człowiek władczy, nienawidzi osądzania własnych poleceń i odwoływanie się do jej rozumu częstokroć nie sprawdza się, więc bywa wyalienowana w swoim środowisku. To jednostka lojalna, potrafi być doskonałym towarzyszem pomocnym w zmartwieniach, do związków małżeńskich podchodzi niezmiernie poważnie, ale niejednokrotnie w swojej uczciwości posuwa się aż do bufonerii. Bywa osobą samolubną, wyłącznie jej indywidualne kłopoty są istotne i do swoich kolegów ma stosunek zupełnie wyrachowany. Bywa sztywna, pragnie posiadać opracowaną odpowiedź na dowolną potencjalną wątpliwość, jako składnik społeczności jest często wiarygodna, pomimo tego że zarazem niezbyt błyskotliwa, dlatego nie jest uznanym społecznikiem. Znamionuje się cierpliwością, umie być pobłażliwym i wrażliwym kumplem, potrafi nabyć mistrzostwo w sprawach wymagających długookresowego treningu i na studiach częstokroć osiąga fenomenalne wyniki. Charakteryzuje się konsekwencją, konsekwentnie dąży do mety, umie się odpowiednio motywować, jednak często brakuje jej pomysłowości pożądanej w niespodziewanych okolicznościach. To człowiek dobroduszny, nie jest zawistna i okrutna, nie usiłuje uzależniać od siebie inne osoby ani nie pozwala się szybko zirytować. Jest to osobnik otwarty, jej otwartość dostarcza jej powodzenia w towarzystwie, bardzo lubi prawdomówność, jednakże częstokroć złości w ten sposób wspólników.
Jest to jednostka flegmatyczna, nie przepuszcza wysiłków na najzwyczajniej niepotrzebne kwestie, albowiem wartość ma dla niej zwłaszcza rzeczywista użyteczność i w każdym wypadku próbuje kreować dalekosiężne ekstrapolacje. Jest to osoba słowna, to ucieleśniony przykład pioniera, funkcjonuje według skrupulatnie wypracowanego harmonogramu, toteż w długim ujęciu z reguły przewyższa popędliwych czempionów. Cechuje się siłą, klarownie i starannie wyraża swoje pragnienia, z pasją wdraża w czyn ogromne modernizacje i rewolucje oraz nie daje się skonfundować. Znamionuje się dalekowzrocznością, stara się nie odpowiadać bez zastanowienia, bierze pod uwagę rozliczne projekty posunięć i nie ufa konceptom napisanym niestarannie. Jest to człowiek opanowany, jest podobna do średniowiecznego pustelnika, zatem odczuwa pociąg do leniwych, uspokajających czynności i potrafi zachować opanowanie w stresujących sytuacjach. Jest to osobnik powolny, sprawia wrażenie absolutnie zrelaksowanej, do własnych zleceń ustosunkowuje się tak, jakby dobrze czuła się przy takim marnowaniu życia. Charakteryzuje się śmiałością, umie urzeczywistnić zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, gdyż wyśmienicie spełnia się w trudnych warunkach i przejawia spokój bez względu na okoliczności. Bywa chłodna, jest uznawana za gbura, zazwyczaj zajmują ją jedynie ewidentne konkrety i rezultaty, bowiem uczuciowość nie jest jej imponującą stroną.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ byczyca, 21 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.