Bliźniaczka, 06 czerwca ☆ Panie

Bliźniaczka, 06 czerwca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor w górnym rejonie stanów niskich, będziesz potrzebować wiele opanowania, aby pomimi tego funcjonować w miarę sensownie.

zdrowie: zdarzało się lepiej, weź się do jakieś typowej pracy.

miłość: chyba swój związek odbierasz jako coś zbyt oklepanego, postaraj się zadziwić w tej sprawie swojego parntera.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Zodiakalna kobieta bliźnięta, która przyszła na świat w dniu 6 czerwca, jest to osoba wścibska, pragnie przyswajać wiedzę o oryginalnych zagadnieniach, więc na stałe zostaje w niej dziecinna umiejętność do dziwienia się rzeczywistości i osiąga imponujące lokaty w wybranych przedmiotach. Jest to człowiek komunikatywny, w niezwykle skomplikowany sposób łączy zdania, uwielbia imponować przyjaciołom swoim rozległym zasobem wiedzy, lecz często umie także generować przeciętne dyrdymały. To osobnik uczuciowy, nie stroni od afektowanych afektów, nie pokłada ufności w naukowej metodzie likwidowania problemów, a zatem jej życie jest gwałtowne i nieokiełznane. Bywa jednostką niezdecydowaną, częstokroć nie wystarcza jej hartu ducha i potrafi znienacka wycofać się na moment przed uzyskaniem finału, często drażni swoich kolegów. Jest to osoba towarzyska, jest urodzoną duszą towarzystwa, bardzo lubi eksponować swoją osobę, aczkolwiek niestety umie też uznawać się za ósmy cud świata. Bywa egocentryczna, do swoich współtowarzyszy posiada nastawienie czysto wyrachowane, wyłącznie jej prywatne kłopoty są ważne i nie zaprząta jej rozwój pozytywnych stosunków ze znajomymi. Jest to człowiek zdyscyplinowany, potrafi rozsądnie gospodarować swoimi siłami, postępuje w sposób roztropny i zamierzony, jednak umie być zbyt konwencjonalna w nieznanych sytuacjach. Charakteryzuje się wszechstronnością, niezmiernie trudno ją czymś zdumieć i potrafi spełniać się w każdych warunkach.
To jednostka obiektywna, podejmuje próby, by zrozumieć obce przekonania oraz nie ufa wyborom przedsiębranym pod wpływem wzruszeń, a więc na ogół jest lubiana jako negocjator. To osoba subtelna, można jej polecić realizację śmiałych zadań, które jawią się nierealnymi a nawet stukniętymi i walczących z nimi ludzi z reguły szybko skłaniają do kapitulacji. Częstokroć bywa ustępliwa, przeważnie wypatruje guru i szefa, ponieważ obawia się wdawać się w utarczki z innymi i zderzona z cudzym naporem nie daje rady obronić swoich racji. Jest to osoba powierzchowna, jest cały czas czymś zajęta, ale jej oceny często są niezbyt dalekowzroczne, dlatego częstokroć rzuca się chaotycznie i bez wyznaczonego celu. Jest to osobnik wyrafinowany, ceni wyszukane strawy i napoje i w dowolnym swoim działaniu pracuje nad tym, by uzyskiwać perfekcję, zatem wniebowzięta jest jako dysponent dużej fortuny. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie zwraca uwagi na fasady, bo liczy się dla niej głównie faktyczna funkcjonalność i zawsze działa planowo oraz rozważnie. Lubi zachowywać się spontanicznie, przedstawia sobą ucieleśnione potwierdzenie, że niby chaotyczne prace też umieją przynosić efekty i nie trzeba nazbyt przedobrzać z permanentnym panowaniem nad sobą. Cechuje się tolerancyjnością, dysponuje bardzo ciekawską i wielostronną psychiką i bawi ją różnorakość otoczenia i współpracowników, toteż próbuje unikać postrzelonych ekstremistów zaabsorbowanych głoszeniem najdoskonalszych idei.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ bliźniaczka, 06 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.