Bliźniaczka, 03 czerwca ☆ Panie

Bliźniaczka, 03 czerwca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość kondycji psychicznej poniżej średniej, będzie ci potrzene mnóstwo siły woli, aby funcjonować możliwie sensownie.

zdrowie: to czas dosyć satysfakcjonującej kondycj, ruszaj chwacko na przód udowodnić wszystkim, na co cię stać.

miłość: uosabiasz wcielenie namiętności, jeżeli choćby zapragniesz, potrafisz kreować dobre relacje.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Bliźniaczka, która przyszła na świat dnia 3 czerwca, jest to człowiek ciekawy, chce przeniknąć każdą możliwą rzecz, dlatego na całe życie zostaje w niej szczeniacki dar do dziwienia się rzeczywistości oraz osiąga znakomite lokaty w ulubionych dziedzinach. To osoba niezdecydowana, nie potrafi wybrać jednego stanowiska i nazbyt często modyfikuje opinię odnośnie metody swojego działania, częstokroć chwyta się różnych prac. Bywa samolubna, nie baczy na pragnienia pozostałych ludzi i osoby naokoło muszą zabiegać o jej nastrój. Często bywa empatyczna, łatwiej przekonuje ją szósty zmysł niż rozum, rachunki i cyfry odrzucają ją, więc wszechobecne uprzemysłowienie częstokroć oznacza dla niej niezaprzeczalną dokuczliwość. To jednostka elokwentna, swoje wypowiedzi konstruuje niezmiernie sumiennie, słuchanie jej wystąpień może przynosić autentyczną rozkosz, jednak często w jej przemowach zwyczajnie brakuje konkretu. To osobnik ekstrawertyczny, jest urodzoną duszą towarzystwa, niezwykle uwielbia manifestować swoją obecność, jednakże częstokroć ma także zbytnio dobre mniemanie o sobie. Jest to człowiek zdyscyplinowany, pracuje bez bezcelowych sprintów, kłopoty nie umieją szybko jej zniechęcić, jednak potrafi być zanadto konwencjonalna w zaskakujących sytuacjach. Charakteryzuje się elastycznością, umie dostosować się do płynnych okoliczności i zakłopotanie to u niej doznanie naprawdę rzadko spotykane.
Jest to osoba subtelna, potrafi wybrnąć z uciążliwych i niebezpiecznych sytuacji, które potrzebują wielkiej porcji politycznej delikatności i okażą niemożliwe dla jej mnogich prekursorów. Jest to jednostka spontaniczna, personifikuje sobą dość irracjonalny światopogląd, że wydawałoby się przypadkowe działania też umieją dostarczać efektów i nie trzeba nadto przeginać z permanentną samokontrolą. Często bywa ustępliwa, częstokroć musi zajmować się wykonywaniem nielubianych przez siebie czynności, albowiem boi się wdawać się w spory z innymi i bez problemu daje się kierować. Jest to osobnik powolny, nie interesuje się fasadami, bo wartość ma dla niej w pierwszym rzędzie realny zysk i we własnych postanowieniach zawsze opiera się na chłodnych kalkulacjach. Cechuje się powierzchownością, nie deprymują jej zamieszanie i pośpiech, ale zachowuje się często nazbyt beztrosko, a zatem nie umie uporać się z roztrząsaniem bardziej wieloaspektowych kwestii. To jednostka obiektywna, w każdym wypadku usiłuje zrozumieć jak najwięcej oraz unika wypowiadania się o obcych sobie zagadnieniach, zatem z reguły jest ogólnie uważana za uczciwego mediatora. Jest to człowiek tolerancyjny, dysponuje bardzo baczną i wszechstronną umysłowością i osób innych i niekonwencjonalnych nie uznaje z góry za niebezpieczeństwo, toteż nie aprobuje u współpracowników wyłącznie braku poszanowania innych. To jednostka wyrafinowana, ceni wyszukane strawy i trunki i odczuwa skłonność do przestawania ze sztuką, a więc częstokroć jest postrzegana jako miejscowy arbiter elegancji.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ bliźniaczka, 03 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.