Bliźniaczka, 16 czerwca ☆ Panie

Bliźniaczka, 16 czerwca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzionek nie charakteryzujący się niczym niezwykłym, spróbuj go jakoś ocieplić, nie dopuść aby fanaberie gwiazd zniweczyły twoje zamysły.

zdrowie: to okres dość dobrej kondycj, udaj się przebojowo przed siebie zademonstrować wszystkim, co jesteś w stanie zrobić.

miłość: najpewniej czeka Cię kiepski czas na zapoznawanie partnerów, najsensowniej wydaje się przebywać w domu i zająć się oglądaniu filmów.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Pani bliźnięta, która przyszła na świat dnia 16 czerwca, jest to człowiek elastyczny, świetnie sprawdza się na każdym etacie, nie marnuje dni na jałowe marudzenie i cechują ją różne, ekstrawaganckie przedsięwzięcia. Lubi zachowywać się egoistycznie, jedynie jej własne zmartwienia są znaczące i więzi międzyludzkie implikują dla niej otrzymywanie zysków. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest naturalnym aktywistą, istnienie ogromnego audytorium stanowi dla niej najlepszą zabawę, ale często pragnie wygłaszać osądy niezbyt rozsądne. Jest to osoba niestała, jej opinie i przekonania częstokroć są niejednoznaczne i potrafi znienacka zniechęcić się tuż przed uzyskaniem finału, a zatem niezwykle źle spełnia się jako opiekun lub belfer. Znamionuje się metodycznością, ukazuje determinację i samodyscyplinę, umie się prawidłowo motywować, jednak chwilami zanadto upiera się przy poprzednio obmyślonych planach. To jednostka elokwentna, ma obszerny i ochoczo użytkowany zasób słów, jej przemowy to faktyczne dzieła sztuki, lecz często trudno wydusić z niej syntetyczne i przedmiotowe odpowiedzi. Jest to osobnik ciekawy, wypełnia ją pragnienie nowości, a więc chętnie wędruje po całym globie oraz otrzymuje wybitne wyniki w lubianych dziedzinach wiedzy. Jest to człowiek empatyczny, nie stroni od poetyckich ekscytacji, tabelki i kalkulacje odrzucają ją, toteż powszechna technika częstokroć jest dla niej niezaprzeczalną zgryzotą.
Bywa ustępliwa, zwykle szuka przewodnika i zwierzchnika, ponieważ często zauważalnie nie starcza jej pewności siebie i bezczelność i przemoc potrafią wymóc na niej modyfikację stanowiska. To osoba szykowna, ceni wytworne dania i trunki i odczuwa zamiłowanie do przestawania z teatrem, dlatego posiadanie kapitału niezmiernie ułatwia jej realizowanie bytu zgodnego z jej osobowością. Lubi zachowywać się spontanicznie, jest święcie przekonana, iż wydawałoby się niezorganizowane działania też umieją przynosić rezultaty i należy sobie zezwolić na niepohamowane przeżywanie bodźców i wyrażanie się. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie przeszkadzają obce gusty i bawi ją różnorakość otoczenia i wspólników, więc nie aprobuje u współpracowników tylko niedostatku wielkoduszności. Jest to osobnik taktowny, można jej zlecić realizację ryzykownych operacji, które zdają się nierealnymi a wręcz wariackimi i okażą niemożliwe dla jej rozlicznych prekursorów. To człowiek flegmatyczny, nie wartościuje wyłącznie powierzchownie, gdyż najważniejsza jest dla niej realna przydatność i w swoich decyzjach zawsze rządzi się beznamiętnymi rachunkami. Bywa nieuważna, potrafi w krótkim czasie zbadać gigantyczną ilość wiadomości, jednakże jej natychmiastowe wybory częstokroć na nieszczęście okazują się nieodpowiednie, zatem często sama nie ogarnia zupełnie swoich posunięć. Cechuje się bezstronnością, dokłada starań, by poznać inne poglądy oraz nie darzy zaufaniem postanowień obieranych pod presją uczuć, a zatem zazwyczaj jest ogólnie uważana za obiektywnego negocjatora.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ bliźniaczka, 16 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.