Bliźniaczka, 14 czerwca ☆ Panie

Bliźniaczka, 14 czerwca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: stan kondycji psychicznej poniżej normy, będziesz potrzebować mnóstwo samokontroli, aby nie zmitrężyć tego dnia na próżnym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: siła po prostu rozsadza cię, wykorzystaj tę okoliczność najdoskonalej, jak tylko jesteś w stanie.

miłość: stanowisz ucieleśnienie zmysłowości, jeżeli chociaż zapragniesz, możesz osiągnąć każdą rzecz.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Zodiakalna kobieta bliźnięta urodzona w dniu 14 czerwca bywa samolubna, jest całkowicie skupiona na sobie, ludzie dookoła mają troszczyć się o jej dobrostan i umie być zwinnym kombinatorem. Charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, systematycznie zmierza do finału, potrafi się prawidłowo motywować, jednak marnie radzi sobie z szybko przeobrażającymi się warunkami. To osoba ciekawa, wypełnia ją pragnienie nowości, więc na całe życie zostaje w niej dziecięca predyspozycja do dziwienia się rzeczywistości oraz sprawdza się w pracach powiązanych z dociekliwością. Znamionuje się wszechstronnością, zapał do poprawiania jest jej niezmienną właściwością, cechują ją różnorodne, niesztampowe projekty i wyraz „niemożliwy” nie znajduje się w jej doktrynie życiowej. Jest to osobnik niekonsekwentny, jej przeświadczenia i postawy często są wewnętrznie sprzeczne i umie aktualizować newralgiczne przekonania co chwilę, częstokroć chwyta się najrozmaitszych profesji. To jednostka ekstrawertyczna, gada o swoich najsubtelniejszych rozważaniach, uwielbia olśniewać swoich widzów, aczkolwiek często na nieszczęście nie potrafi zamilknąć we właściwym momencie. Lubi zachowywać się uczuciowo, nie unika emocjonalnych porywów, nie wierzy naukowemu sposobowi usuwania trudności, a zatem częstokroć wolałaby urodzić się o stulecia temu. To człowiek elokwentny, dysponuje ogromnym i chętnie użytkowanym zasobem językowym, słuchanie jej wystąpień może zapewniać autentyczną przyjemność, ale często umie też wypowiadać prozaiczne głupoty.
Jest to osoba flegmatyczna, trudno ją omotać wykwintnymi sloganami, bo najbardziej ceni ergonomiczność i zawsze próbuje sporządzać długookresowe ekstrapolacje. To osobnik szykowny, lubi wymyślne napoje i posiłki i czuje zamiłowanie do pozostawania w kontakcie z teatrem, zatem częstokroć czuje się arbitrem odpowiedniego stylu. Jest to jednostka uległa, często musi oddawać się realizowaniu pogardzanych przez siebie zajęć, gdyż pozostałych ludzi częstokroć bierze za autorytety i zbyt swobodnie podporządkowuje się czyimś presjom. Jest to osoba kompromisowa, ochoczo czerpie wiedzę o nowych i pasjonujących sprawach i raduje ją różnorakość otoczenia i kolegów, a więc usiłuje stronić od postrzelonych fanatyków zaabsorbowanych szerzeniem jedynie słusznych koncepcji. To osobnik bezstronny, stara się unieść się ponad własne urazy oraz nie darzy zaufaniem wyborów obieranych pod wpływem emocji, dlatego przeważnie jest powszechnie uważana za obiektywnego rozjemcę. Jest to człowiek nieuważny, potrafi błyskawicznie zbadać niezmierzoną dozę wiadomości, lecz decyzja z reguły wyprzedza u niej przemyślenie rzeczy, toteż nie umie uporać się z ocenianiem bardziej skomplikowanych kwestii. Jest to osobnik popędliwy, przedstawia sobą namacalne świadectwo, że nieprzerwana, odrobinkę stuknięta improwizacja też może stanowić jakiś pomysł na egzystencję i nie należy zanadto przedobrzać z permanentnym opanowaniem. Jest to osoba grzeczna, można jej zlecić wykonywanie ambitnych operacji, które sprawiają wrażenie nierealnych a wręcz pomylonych i zazwyczaj przytłaczają innych ludzi.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ bliźniaczka, 14 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.