Bliźniaczka, 13 czerwca ☆ Panie

Bliźniaczka, 13 czerwca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień nie charakteryzujący się niczym nietypowym, dołóz starań, by go jakoś ocieplić, nie gódź się by wyroki losu zniszczyły twoje zamysły.

zdrowie: zdarzały ci się już leprze dni, weź się do jakieś niespecjalnie wymagającej pracy.

miłość: prawie na pewno czeka Cię nieodpowiedni dzień na poznawanie osób, najrozsądniej spędzić czas w mieszkaniu i zajmować się ćwiczeniom.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Kobieta bliźnięta, która przyszła na świat w dniu 13 czerwca, lubi zachowywać się egoistycznie, do celów umie zmierzać choćby poprzez czyjąś krzywdę, stosunki dwustronne implikują dla niej otrzymywanie korzyści i wszelkie wydarzenia powinny oscylować dookoła jej ego. To osobnik uczuciowy, rozstrzygnięć trudności poszukuje w czarach i w horoskopach, kalkulacje i tabelki zniechęcają ją, więc jej życie jest gwałtowne i nieokiełznane. Cechuje się zdyscyplinowaniem, potrafi rozsądnie dysponować swoimi środkami, umie się adekwatnie inspirować, jednak potrafi być zbyt oficjalna w zaskakujących sytuacjach. To osoba towarzyska, pragnie przebywać z kolegami, niezwykle uwielbia zaznaczać swoją obecność, ale częstokroć niestety nie umie uciszyć się w sposobnym czasie. Charakteryzuje się elastycznością, podejmuje działania prędko i efektywnie, potrafi spełniać się w każdych warunkach i nie traci godzin na nieproduktywne marudzenie. Jest to człowiek komunikatywny, jej myśli zdają się być kunsztownymi konstrukcjami, lubi olśniewać przyjaciół swoją obszerną wiedzą, lecz często w jej przemowach kompletnie brakuje konkretu. Bywa jednostką niestałą, nie umie obstawać przy zdyscyplinowanych decyzjach i trudno jest jej trzymać się podjętych zobowiązań, częstokroć ima się przeróżnych profesji. Jest to osoba ciekawska, rzeczywistość jest dla niej ogromną książnicą, toteż na stałe zostaje w niej dziecięcy dar do dziwienia się otoczeniu oraz jest odpowiednia na wybitnego uczonego.
To osobnik impulsywny, prezentuje sobą zupełnie irracjonalną koncepcję, że nieustanna, odrobinkę stuknięta prowizorka też może przedstawiać sobą jakiś projekt na egzystencję i nie winno się zbytnio przedobrzać z bezustanną samokontrolą. To człowiek kulturalny, można jej powierzyć wykonywanie ryzykanckich zadań, które wydają się nierealnymi a nawet szalonymi i walczące z nimi osoby przeważnie szybko prowadzą do kapitulacji. Znamionuje się ustępliwością, z reguły wygląda mistrza i wodza, gdyż inne jednostki często bierze za autorytety i nadmiernie swobodnie poddaje się cudzym oddziaływaniom. To człowiek kompromisowy, nie przeszkadzają odmienne zainteresowania i nie interesuje jej nakłanianie towarzyszy do swoich przekonań, dlatego nie akceptuje u partnerów wyłącznie niedostatku wyrozumiałości. Charakteryzuje się flegmatycznością, nie zwraca uwagi na fasady, bowiem liczy się dla niej w pierwszym rzędzie rzeczywista funkcjonalność i wszelki produkt musi mieć dla niej jakieś zastosowanie. Jest to jednostka sprawiedliwa, w każdym wypadku dokłada starań, by zrozumieć ile tylko się da oraz nie ufa postanowieniom podejmowanym pod wpływem emocji, a zatem zawsze wpierw bacznie cię przemagluje przed podjęciem osądu. To osoba wysublimowana, z największą satysfakcją przyobleka się w najmodniejsze obecnie i wykwintne ubiory i jej publiczne zachowania są w każdym wypadku idealne, zatem mnogość gotówki bardzo ułatwia jej toczenie bytu korelującego z jej usposobieniem. Bywa pobieżna, potrafi po kawałku znać każdą dziedzinę, jednakże nie stara się niczego dokładnie przeniknąć, a więc nie urzeczywistnia zwykle historycznych reform i badań.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ bliźniaczka, 13 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.