Bliźniaczka, 11 czerwca ☆ Panie

Bliźniaczka, 11 czerwca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor do bani, będzie ci potrzene dużo opanowania, by nie zmarnować tego dnia na próżnym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: twoja wydolność jest stosunkowo kiepska, pilnuj się i nie bierz się za rozległe operacje.

miłość: z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, czego oczekujesz w życiu emocjonalnym, twoje oczekiwania teraz mają szansę się spełnić.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Zodiakalna pani bliźnięta, która urodziła się w dniu 11 czerwca, częstokroć bywa niezdecydowana, nie potrafi wybrać jednego punktu widzenia i ciężko jest jej upierać się przy podjętych decyzjach, często bierze się za przeróżne profesje. Jest to osoba dociekliwa, ubóstwia czerpać wiedzę o nowych dziedzinach, a więc zawsze usiłuje zerknąć za widnokrąg oraz osiąga imponujące oceny w ulubionych zagadnieniach. Bywa uczuciowa, łatwiej przekonuje ją intuicja niż rozum, nie lubi cywilizacji technologicznej, toteż przed pecetem częstokroć reaguje jak wielbłąd na śniegu. Bywa jednostką samolubną, nie baczy na pragnienia pozostałych ludzi, wszelkie sytuacje winny obracać się wokoło jej persony i umie być zręcznym kombinatorem. Cechuje się zdyscyplinowaniem, potrafi racjonalnie zawiadywać swoimi środkami, problemy nie umieją szybko jej zrazić, jednak często nie starcza jej polotu nieodzownego w nagłych okolicznościach. Jest to osobnik wszechstronny, potrafi radzić sobie w każdych warunkach i w razie potrzeby umie skonstruować śmigłowiec z kartonu i sznurka. Jest to jednostka błyskotliwa, jest wulkanem różnych pomysłów, niezmiernie uwielbia zaznaczać swoją obecność, lecz częstokroć posiada również nadmiernie optymistyczną opinię o sobie. Jest to osoba komunikatywna, swoje przemówienia planuje bardzo precyzyjnie, lubi imponować kolegom swoim obszernym doświadczeniem, aczkolwiek często w jej wystąpieniach po prostu brakuje meritum.
Charakteryzuje się flegmatycznością, nie zwraca uwagi na pozory, gdyż wartość ma dla niej w pierwszym rzędzie rzeczywisty zysk i w osobistych postanowieniach w każdym wypadku kieruje się zimnymi obliczeniami. To człowiek kompromisowy, potrafi kumplować z jednostkami o niezwykle rozbieżnych przekonaniach i nie bawi jej przekonywanie przyjaciół do swoich poglądów, a zatem nie toleruje u współtowarzyszy jedynie braku wielkoduszności. Jest to osobnik nieuważny, jest niezmiernie bystra, jednakże wybór na ogół prześciga u niej analizę rzeczy, zatem częstokroć sama nie ogarnia do końca swoich posunięć. Znamionuje się uczciwością, podejmuje próby, by wydźwignąć się nad własne urazy oraz nie pokłada ufności w rozstrzygnięciach wybieranych pod presją afektów, więc zwykle jest chwalona jako mediator. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, manifestuje zdecydowanie całej planecie, iż nieustanna, w pewnym stopniu wariacka prowizorka też może przedstawiać sobą jakiś projekt na życie i często nasze emocjonalne reakcje okazują najwyższą sprawność. Jest to człowiek grzeczny, można jej zlecić realizowanie ryzykanckich misji, które stanowią prawdziwą przeszkodę także dla fachowych i sprytnych polityków i siłujące się z nimi osoby z reguły błyskawicznie popychają do rezygnacji. Cechuje się wyrafinowaniem, swoją siedzibę urządza z doprawdy książęcą inwencją i pragnie prowadzić się ze szlachecką wytwornością, dlatego dostatek forsy bardzo upraszcza jej toczenie bytu korelującego z jej temperamentem. Bywa jednostką ustępliwą, zazwyczaj szuka opiekuna i szefa, ponieważ częstokroć mocno nie wystarcza jej pewności siebie i zderzona z czyimś naporem nie daje rady dopiąć swego.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ bliźniaczka, 11 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.