Bliźniaczka, 29 maja ☆ Panie

Bliźniaczka, 29 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor do bani, będzie ci potrzene wiele opanowania, aby nie zmarnować dzisiejszego dnia na zbytecznym marudzeniu.

zdrowie: przestrzegam, iż twoja witalność jest istotnie słaba, postaraj się wymigać się od zbytecznej aktywności.

miłość: najpewniej przyszedł zły czas na zawieranie kolejnych relacji, najmądzej spędzić czas w mieszkaniu i poświęcić się medytacjom.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Pani bliźnięta urodzona dnia 29 maja to człowiek zorganizowany, potrafi doprowadzić swoje zamierzenia do zyskownego finiszu, trudności nie umieją prędko jej zdeprymować, jednak kiepsko wytrzymuje szybko zmieniające się warunki. Bywa egocentryczna, pozostałe osoby mają obowiązek rozwiązywać jej zmartwienia i do swoich znajomych posiada nastawienie całkowicie przedmiotowe. Jest to osobnik niezdecydowany, częstokroć nie wystarcza jej silnej woli i często nie potrafi skończyć rozpoczętych spraw, a więc niezwykle marnie radzi sobie jako rodzic lub belfer. Bywa empatyczna, rozstrzygnięć kłopotów wypatruje w zabiegach magicznych i w proroctwach, lekceważy typowo rozumne postępowanie, zatem teraźniejsze otoczenie częstokroć nie podoba się jej. Cechuje się elastycznością, nie trwoni godzin na jałowe psioczenie i bardzo dobrze odnajduje się nawet w sytuacjach przemożnego stresu. To jednostka dociekliwa, uwielbia dokształcać się w nowych dziedzinach, toteż zawsze podejmuje próby, by popatrzeć za horyzont oraz chętnie uczy się najrozmaitszych dziedzin wiedzy. Bywa osobą ekstrawertyczną, ubóstwia znajdować się wśród kompanów, eskorta szerokiego audytorium oznacza dla niej najwspanialszą rozrywkę, aczkolwiek często pragnie wypowiadać osądy niezbyt roztropne. Jest to jednostka elokwentna, lubi przemawiać długotrwale i niejednoznacznie, wysłuchiwanie jej wypowiedzi może przynosić faktyczną przyjemność, ale częstokroć trudno wyciągnąć z niej zwarte i rzeczowe riposty.
To człowiek kompromisowy, dysponuje bardzo otwartym i wieloaspektowym umysłem i jednostek innych i obcych nie uważa z góry za zagrożenie, dlatego próbuje stronić od stukniętych radykałów zajętych głoszeniem jedynie słusznych idei. Jest to osobnik posłuszny, ubóstwia poświęcać się relaksującym, niezwiązanym z obciążeniem pracom, bo obawia się angażować się w spory z innymi i zderzona z czyjąś presją nie daje rady postawić na swoim. To osoba flegmatyczna, nie marnuje sił na zwyczajnie bezsensowne rzeczy, gdyż dba tylko o naprawdę użyteczne sprawy i usiłuje pracować podług wyznaczonych grafików. Jest to jednostka pobieżna, umie po trosze posiadać wiedzę o każdym zagadnieniu, jednakże działa często zbyt nierozsądnie, więc nie umie uporać się z ocenianiem bardziej rozbudowanych koncepcji. Jest to człowiek wysublimowany, ceni wyszukane strawy i napoje i lubi postępować z lordowskim szykiem, a zatem posiadanie forsy niezmiernie udogadnia jej realizowanie egzystencji korelującej z jej naturą. Znamionuje się uczciwością, dokłada starań, by podnieść się nad osobiste resentymenty oraz wystrzega się wypowiadania się o nieznanych sobie dziedzinach, toteż z reguły jest lubiana jako rozjemca. Jest to jednostka popędliwa, ukazuje sobą zupełnie nonsensowną myśl, że życie pod przymusem planu nie jest optymalną decyzją i częstokroć nasze odruchowe zachowania okazują największą efektywność. To osoba kulturalna, potrafi wykaraskać się z trudnych i niebezpiecznych okoliczności, które dotyczą zagadnień niezwykle dyskretnych i siłujących się z nimi ludzi przeważnie w mig prowadzą do poddania się.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ bliźniaczka, 29 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.