Bliźniaczka, 26 maja ☆ Panie

Bliźniaczka, 26 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz przejawiać zbyt dobrego humoru, postaraj się zrobić sobie coś radosnego.

zdrowie: z żalem trzeba poinformować, że twoja kondycja jest zupełnie fatalna, próbuj wykręcić się od niepotrzebnej pracy.

miłość: twój powab prosperuje, zdobądź sprawy których pożądasz.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Zodiakalna pani bliźnięta urodzona w dniu 26 maja znamionuje się metodycznością, potrafi dowieść swoje przedsięwzięcia do pomyślnego końca, trudności nie umieją prędko jej odstręczyć, jednak źle znosi dynamicznie przeistaczające się sytuacje. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, ludzie naokoło mają troszczyć się o jej samopoczucie, więzi dwustronne oznaczają dla niej zdobywanie korzyści i potrafi na zimno eksploatować pozostałe osoby. Lubi zachowywać się towarzysko, ubóstwia spędzać czas z kolegami, uwielbia olśniewać swoich rozmówców, aczkolwiek częstokroć posiada też nazbyt pozytywne zdanie o sobie. Często bywa niekonsekwentna, częstokroć nie starcza jej wytrwałości i ciężko jest jej obstawać przy podjętych zobowiązaniach, często złości swoich współpracowników. To osobnik elastyczny, zapał do optymalizacji jest jej niezmienną własnością i jeśli trzeba, umie skonstruować odrzutowiec z papieru i sznurka. Jest to jednostka dociekliwa, pragnie zrozumieć wszystko, zatem wabią ją koncepcje nadzwyczajne i nietradycyjne oraz częstokroć para się osobliwymi zainteresowaniami. Często bywa emocjonalna, wyjść z kłopotów poszukuje w urokach i w przepowiedniach, nie pokłada ufności w matematycznym sposobie likwidowania problemów, więc wszechobecna technologia częstokroć stanowi dla niej autentyczną udrękę. Jest to człowiek elokwentny, w niezwykle wytworny sposób łączy wyrazy, jej tyrady to faktyczne dzieła literackie, ale często trudno wywlec z niej zwięzłe i celne riposty.
Jest to osoba kompromisowa, potrafi bratać się z ludźmi o ogromnie różnych poglądach i jednostek różniących się i obcych nie uznaje na wstępie za zagrożenie, a zatem stara się wystrzegać się nawiedzonych pomyleńców zajętych wygłaszaniem najwspanialszych dogmatów. Jest to osoba spontaniczna, bardziej wnikliwe podglądanie jej prowadzi do mniemania, iż niby chaotyczne działania też umieją przynosić rezultaty i częstokroć nasze instynktowne reakcje wykazują największą skuteczność. Charakteryzuje się powolnością, nie trwoni prac na najzwyczajniej bezsensowne sprawy, albowiem decydująca jest dla niej praktyczna przydatność i w każdym wypadku próbuje układać dalekowzroczne prognozy. To jednostka subtelna, można jej polecić realizację śmiałych zadań, które wymagają ogromnej dozy taktownego umiaru i siłujących się z nimi ludzi zazwyczaj w krótkim czasie skłaniają do kapitulacji. Bywa osobnikiem pobieżnym, jest bardzo mądra, lecz zachowuje się często zanadto nieprzezornie, toteż częstokroć szarpie się chaotycznie i bez wyznaczonego kierunku. Bywa uległa, przeważnie szuka mistrza i przywódcy, ponieważ często zasadniczo brakuje jej wiary w sukces i śmiałość i siła potrafią wydębić na niej odmianę opinii. Cechuje się bezstronnością, niezmiernie dokładnie analizuje najbłahsze kwestie oraz stroni od decydowania o dalekich sobie dziedzinach, dlatego zawsze pierw wnikliwie cię zbada przed ogłoszeniem werdyktu. Jest to osoba wyrafinowana, ceni wymyślne strawy i napoje i w dowolnej swojej aktywności podejmuje starania, by zdobywać wirtuozostwo, a więc częstokroć jest kwalifikowana jako tutejszy arbiter elegancji.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ bliźniaczka, 26 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.