Bliźniaczka, 24 maja ☆ Panie

Bliźniaczka, 24 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: następny sztampowy ranek, postaraj się jakimś sposobem tchnąć w niego radość, nie zezwól aby zrządzenia gwiazd zniszczyły twoje zamysły.

zdrowie: energia wprost gotuje się w Twoim wnętrzu, wyzyskaj to najdoskonalej, jak tylko się da.

miłość: zapewne czeka Cię kryzys w relacji z partnerem, najmądzej wydaje się pozostać w swoim domostwie i zająć się czytaniu.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Bliźniaczka, która urodziła się dnia 24 maja, bywa egoistyczna, jedynie jej własne kłopoty są znaczące i umie być biegłym oszustem. Jest to jednostka ciekawska, pragnie zrozumieć więcej niźli inni ludzie, zatem na stałe zostaje w niej szczeniacka umiejętność do dziwienia się rzeczywistości oraz uzyskuje bardzo dobre lokaty w wybranych przedmiotach. Znamionuje się wszechstronnością, wydaje się mieć sprawdzone rozwiązanie na każdą dającą się pomyśleć trudność i niezmiernie ciężko ją czymś zaskoczyć. Często bywa emocjonalna, rozstrzygnięć problemów poszukuje w czarach i w przepowiedniach, nie współpracuje ze światem maszyn, więc jej żywot jest gwałtowny i nieprzewidywalny. Bywa osobą ekstrawertyczną, jest najważniejszym aktorem wszelkiego wydarzenia, niezwykle lubi przyciągać wzrok otoczenia, lecz potrafi też denerwować marudzeniem ciurkiem o jednej sprawie. To osobnik komunikatywny, uwielbia przemawiać powoli i tajemniczo, lubi debatować w grupie o różnych sprawach, ale częstokroć umie także formułować proste bzdety. Jest to jednostka konsekwentna, potrafi doprowadzić swoje przedsięwzięcia do korzystnego zwieńczenia, postępuje w sposób przemyślany i zamierzony, jednak często nie daje rady improwizować w narzucających konieczność tego okolicznościach. To człowiek niekonsekwentny, częstokroć brakuje jej hartu ducha i często nie umie zamknąć rozgrzebanych zadań, częstokroć złości swoich współpracowników.
To osoba spontaniczna, ukazuje sobą dosyć bezsensowną koncepcję, że nieustanna, nieco stuknięta improwizacja też może przedstawiać sobą jakiś plan na egzystencję i winno się sobie zezwolić na niepohamowane doświadczanie odczuć i uzewnętrznianie się. To osobnik tolerancyjny, nie lęka się rzeczy nowych i różnych od wcześniej zgłębionych i problemowo modyfikuje istniejące poglądy w zderzeniu z nowopoznanymi obserwacjami, toteż nie aprobuje u kolegów tylko braku wielkoduszności. Charakteryzuje się flegmatycznością, nie kusi jej popisywanie się, albowiem w każdym wypadku bierze pod uwagę pożądane korzyści i w osobistych decyzjach zawsze kieruje się chłodnymi rachunkami. To człowiek grzeczny, można jej zlecić realizowanie ryzykownych operacji, które stanowią niezaprzeczalne wyzwanie również dla wprawionych i sprytnych graczy politycznych i na ogół przygnębiają pozostałe osoby. Jest to jednostka uległa, ubóstwia zajmować się wyciszającymi, niezwiązanymi z odpowiedzialnością czynnościami, ponieważ obawia się wdawać się w konflikty z innymi i nie potrafi uzasadniać przed innymi swoich przekonań. To człowiek wysublimowany, oddaje się wyrafinowanym przyjemnościom i jej towarzyskie zasady są w każdym wypadku perfekcyjne, a zatem często postrzega się za jurora odpowiedniego stylu. Jest to osoba pobieżna, umie po części znać się na każdej dziedzinie, aczkolwiek jej osądy częstokroć są niezbyt ostrożne, dlatego często ciska się chaotycznie i bez obranego celu. Jest to osobnik obiektywny, stara się poznać obce poglądy oraz stroni od decydowania o dalekich sobie zagadnieniach, a więc zawsze najpierw uważnie cię przeegzaminuje przed przedstawieniem werdyktu.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ bliźniaczka, 24 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.