Bliźniaczka, 22 maja ☆ Panie

Bliźniaczka, 22 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czeka cię dobre nastawienie, chwytaj życie za rogi, nie wiesz, kiedy pojawi się kolejny równie dobry dzionek.

zdrowie: uprzedzam, iż twoja wydajność jest wybitnie mizerna, to niedobry czas do ciężkiej pracy.

miłość: skieruj uwagę na swoje uczucia do najbliższej osoby, bowiem niewykluczone, że pojawią się w tej kwestii jakieś trudności.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Zodiakalna kobieta bliźnięta, która przyszła na świat dnia 22 maja, często bywa wrażliwa, nie boi się lirycznych afektów, nie lubi świata matematycznego, zatem wszędobylska industrializacja częstokroć stanowi dla niej prawdziwą niedogodność. Jest to jednostka elokwentna, w niezwykle przemyślany sposób dobiera słowa, wysłuchiwanie jej przemów potrafi przynosić autentyczną radość, jednakże często umie także artykułować banalne głupoty. Bywa osobą egocentryczną, potrafi być sprawnym kanciarzem i jest zupełnie zafiksowana na sobie. Cechuje się wszechstronnością, dostosowuje prędko i zręcznie i pojęcie „nierealne” nie egzystuje w jej doktrynie życiowej. To człowiek dociekliwy, rzeczywistość jest dla niej obszernym księgozbiorem, toteż na zawsze zostaje w niej szczeniacka zdolność do dziwienia się życiu oraz radzi sobie w zawodach wiążących się z ciekawskością. Bywa osobnikiem niezdecydowanym, częstokroć brakuje jej konsekwencji i ciężko jest jej trzymać się wybranych zobowiązań, a więc niezmiernie marnie spełnia się jako rodzic lub nauczyciel. To jednostka metodyczna, okazuje samodyscyplinę i nieustępliwość, przeszkody nie umieją łatwo jej zniechęcić, jednak potrafi być zbyt oficjalna w nieprzewidzianych sytuacjach. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, mówi o swoich najmniejszych myślach, jej zwyczajne czynności mają wygląd niezwykłego baletu, ale umie również zanudzać plotkowaniem nieprzerwanie o określonej kwestii.
Bywa pobieżna, jest stale w coś zaangażowana, lecz jej natychmiastowe decyzje często na nieszczęście dają się poznać jako błędne, więc nie realizuje raczej historycznych reform i poszukiwań. To człowiek kulturalny, można jej zlecić wykonywanie ambitnych zleceń, które potrzebują potężnej dozy taktownego taktu i okażą niemożliwe dla jej rozlicznych prekursorów. Jest to jednostka uległa, ubóstwia poświęcać się uspokajającym, niezwiązanym z obciążeniem pracom, bo boi się wdawać się w spory z innymi i nie potrafi dowodzić przed innymi swoich poglądów. Jest to osoba tolerancyjna, nie denerwują cudze upodobania i nie interesuje jej przekonywanie kolegów do swoich przekonań, dlatego nie znosi u współtowarzyszy wyłącznie braku wyrozumiałości. To człowiek szykowny, jest zachwycona zwinnymi, sportowymi brykami i pragnie postępować z arystokratyczną wykwintnością, a zatem szczęśliwa jest jako szafarz ogromnego mienia. Lubi zachowywać się spontanicznie, ucieleśnia sobą całkiem niedorzeczny światopogląd, że permanentna, ociupinę szaleńcza improwizacja też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na egzystencję i nie należy zanadto przeholowywać z ciągłym opanowaniem. Jest to osoba bezstronna, zawsze podejmuje próby, by zrozumieć ile tylko się da oraz nie wierzy rozstrzygnięciom obieranym pod presją emocji, toteż z reguły jest poważana jako rozjemca. Charakteryzuje się powolnością, nie marnuje środków na zwyczajnie nieuzasadnione rzeczy, albowiem zabiega jedynie o autentycznie przydatne sprawy i w osobistych postanowieniach w każdym wypadku rządzi się wyrachowanymi kalkulacjami.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ bliźniaczka, 22 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.