Baranica, 06 kwietnia ☆ Panie

Baranica, 06 kwietnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czeka cię korzystne samopoczucie, ciesz się życiem, nie wiesz, kiedy pojawi się ponownie równie dobry okres.

zdrowie: będziesz się dzisiaj czuć dosyć przeciętnie, weź się do jakieś niezbyt trudnej działalności.

miłość: znudzenie w miłości, osiągnięcie zadowolenia wymaga w tej dziedzinie intensywniejszego zaangażowania.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Astrologiczna pani baran urodzona w dniu 6 kwietnia często bywa niezdecydowana, nie umie obstawać przy metodycznych decyzjach i potrafi błyskawicznie wycofać się na chwilę przed uzyskaniem finału, częstokroć złości swoich kolegów. Jest to osoba cierpliwa, często jest wspaniałym opiekunem, częstokroć raduje ją wędkarstwo i nieustępliwość w zmierzaniu do celu często pomaga jej osiągnąć bogactwo. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, metodycznie dąży do mety, trudności nie umieją szybko jej zdeprymować, jednak potrafi być nadmiernie formalna w nieprzewidzianych sytuacjach. Jest to jednostka napastliwa, jawi się autentycznym buntownikiem i dąży do zwycięstwa bez względu na cenę. To człowiek dociekliwy, pragnie zrozumieć więcej niźli pozostali osobnicy, dlatego kuszą ją kwestie ekscentryczne i oryginalne oraz otrzymuje znakomite lokaty w preferowanych zagadnieniach. Lubi zachowywać się nieodpowiedzialnie, kieruje się uczuciami, ekstrapolację skutków swoich zachowań pozostawia innym, zatem nieczęsto osiąga wielki finansowy dobrobyt. Bywa jednostką egoistyczną, jest totalnie skoncentrowana na sobie, ludzie wokół mają obowiązek interesować się jej stanem psychicznym i do zamierzeń umie przeć choćby przez czyjąś szkodę. To osobnik energiczny, emanuje niesamowitym żarem, jest niezmiernie skuteczna w pracy i wypoczywa aktywnie. Bywa apodyktyczna, działa niby hultaj i zwracanie się do jej rozumu częstokroć nie sprawdza się, a więc jest niepopularna w swoim otoczeniu. Bywa jednostką towarzyską, ubóstwia obcować z przyjaciołami, posiada w umyśle niewyczerpaną liczbę historii, jednakże często uwielbia wygłaszać oceny mało rozumne. Bywa nadpobudliwa, prędko staje się znużona wszelkimi koncepcjami, wszystko chce uzyskać od razu, a zatem wysiłek przeważnie nie jest dla niej źródłem euforii. To człowiek bezpośredni, potrafi w jednej chwili nawiązać znajomość, szczerość to jej najtrafniejsze miano, ale wspaniałomyślność nie jest jej mocną cnotą.
Jest to osobnik zaradny, postanowienia obiera na kanwie własnych rozważań, toteż absurdem jest oczekiwanie, że będzie poważała twoje nakazy i bariery. Częstokroć bywa nietolerancyjna, jest wielce przeświadczona o osobistej nieomylności, każdą sprzeczność punktu widzenia uznaje za agresję, więc momentalnie zraża do siebie normalne osoby. Jest to człowiek odważny, nie przerażają jej nijekie przeciwności, ponieważ świetnie znosi napięcie i okazuje potężne panowanie nad sobą. Lubi zachowywać się stanowczo, podąża do finału bez nieuzasadnionych wątpliwości, nie odczuwa oporu przed unicestwianiem dotychczasowego porządku oraz nie obawia się rozpoczynania kłótni. To osobnik szykowny, ceni niezwykłe napitki i potrawy i czuje zamiłowanie do pozostawania w kontakcie z malarstwem, a więc często jest kwalifikowana jako rodzimy dyktator mody. Częstokroć bywa beztroska, postrzega się za niezwyciężoną oraz nierzadko umie przegapić niby nie budzące wątpliwości zagrożenie, mimo że wie o tym swoim mankamencie. Bywa niewyrafinowana, nie lubuje się w zbędnej wymyślności, bo dla niej wartość mają zwłaszcza wyniki i nie pragnie tracić energii na kombinacje. To jednostka kompromisowa, nie denerwują cudze upodobania i nie interesuje jej przekonywanie kompanów do swoich poglądów, zatem dokłada starań, by stronić od zaślepionych fanatyków zajętych propagowaniem najsłuszniejszych idei. Jest to osoba dalekowzroczna, próbuje nie odpowiadać intuicyjnie, konstruuje roztropne harmonogramy oraz śpieszy ku dostatkowi z namysłem, aczkolwiek systematycznie. To człowiek optymistyczny, zawsze spoziera z optymizmem przed siebie, nawet w fiasku usiłuje wykryć zalety, a zatem rewelacyjnie działa jako dzielny innowator. Jest to osobnik żywiołowy, zwykle inicjuje działanie natychmiast i bez marudzenia, drażnią ją wieloznaczne sytuacje narzucające konieczność wszechstronnego rozważenia i zdecydowanie wybiega myślami przed własne towarzystwo. Jest to jednostka porywcza, jest bezgranicznie przekonana, iż na pierwszy rzut oka przypadkowe prace też potrafią przynosić efekty i należy sobie zezwolić na naturalne smakowanie odczuć i wyrażanie się.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ baranica, 06 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.