Baranica, 16 kwietnia ☆ Panie

Baranica, 16 kwietnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój nastrój jest raczej lichy, postaraj się sprawić sobie coś pocieszającego.

zdrowie: to pora stosunkowo niezgorszej wydolności, udaj się bez obaw przed siebie zaprezentować światu, na co cię stać.

miłość: goreje w tobie płonień zmysłowości, jeżeli tylko zarzyczysz sobie, jesteś w stanie dostać wszystko.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Astrologiczna pani baran, która urodziła się dnia 16 kwietnia, jest to człowiek władczy, jest naturalnym wcieleniem pruskiego oficera i nie lęka się oceniania swojego sposobu bycia, a zatem potrafi prowokować rewolty śród swoich podwładnych. Jest to jednostka przedsiębiorcza, uwielbia być w bezustannym biegu i przeszkody pokonuje przebojowo. To osoba ciekawska, wypełnia ją pragnienie wiedzy, toteż chętnie wałęsa się po świecie oraz radzi sobie w pracach wiążących się z ciekawskością. Bywa osobnikiem egocentrycznym, znamionuje ją niedostatek wrażliwości, z ociąganiem ofiarowuje coś pozostałym ludziom i inne osoby mają rozwiązywać jej zmartwienia. Częstokroć bywa wojownicza, z marszu szturmuje stojące na swej trasie ograniczenia i prze śmiało do przodu. Charakteryzuje się cierpliwością, w minionych czasach umiałaby być mnichem kaligrafującym zakurzonych księgach, nieustępliwość w zmierzaniu do finału często dopomaga jej osiągnąć dostatek i umie wnikliwie przysłuchiwać się ludzkim gawędom. Jest to jednostka ekstrawertyczna, lubi spędzać czas z kompanami, istnienie rozległej publiczności stanowi dla niej najwspanialszą zabawę, jednakże częstokroć ubóstwia wygłaszać opinie niezbyt powściągliwe. Bywa niesolidna, kieruje się emocjami, wysiłkowi i uczeniu się poświęca się raczej niespecjalnie ochoczo, a więc często jest rozgarnięta tylko po sprawie. To osobnik szczery, jest lubiona w towarzystwie, pragnie przemawiać bez owijania w bawełnę, jednak dyplomacja nie jest jej mocnym przymiotem. To człowiek metodyczny, potrafi racjonalnie dysponować swoimi zasobami, umie się dobrze mobilizować, jednak częstokroć nie wystarcza jej polotu wymaganego w naglących wypadkach. Bywa osobą niezdecydowaną, nie potrafi obstawać przy zorganizowanych zobowiązaniach i umie błyskawicznie odpuścić tuż przed zdobyciem celu, często denerwuje swoich współpracowników. Jest to osobnik niecierpliwy, w krótkim czasie traci zainteresowanie kolejnymi koncepcjami, wszystko chce uzyskać natychmiast, dlatego chętnie rozładowuje frustrację w szalonych hulankach.
Jest to jednostka popędliwa, uosabia sobą dość nonsensowną ideę, że pozornie nieskładne działania też potrafią przynosić rezultaty i częstokroć nasze emocjonalne czyny okazują największą efektywność. Jest to człowiek nietolerancyjny, uwielbia upominać osoby dookoła, każdą sprzeczność punktu widzenia uważa za napaść, zatem umie dogadać się wyłącznie z podobnym do niej fanatykiem. To jednostka odważna, potrafi wykonać sprawy niewykonalne dla pozostałych ludzi, gdyż umie przezwyciężyć własny lęk i dowolne kłopoty z reguły nie trwożą jej. To osobnik bystry, pokazuje słuszną postawę powolniejszym od siebie, lubi widzieć przed sobą dokładnie wyznaczone kierunki i od razu dostosowuje się do potrzeb okoliczności. Jest to osoba tolerancyjna, potrafi kumplować z ludźmi o niezwykle odmiennych poglądach i nie kręci jej nakłanianie kolegów do swoich przekonań, więc próbuje stronić od nawiedzonych maniaków zaabsorbowanych rozgłaszaniem najsłuszniejszych dogmatów. To jednostka dalekowzroczna, to ostrożny i ambitny planista, analizuje różne scenariusze wydarzeń oraz pędzi ku sukcesowi z wolna, aczkolwiek systematycznie. To osobnik wyrafinowany, swoją siedzibę aranżuje z zaiste imponującą pomysłowością i w każdej swojej aktywności podejmuje starania, by uzyskiwać wirtuozostwo, dlatego często jest oceniana jako tutejszy dyktator mody. Częstokroć bywa nieroztropna, czuje się niezwyciężoną oraz nie dba o staranność zawierzonych jej zadań, choć posiada wiedzę o tej swojej słabości. Bywa jednostką niewyrafinowaną, nie lubuje się w zbyt wielkiej ekstrawagancji, ponieważ dla niej liczą się zwłaszcza wyniki i na głównym miejscu sytuuje faktyczną użyteczność. Uwielbia zachowywać się stanowczo, rewelacyjnie rozumie swoje oczekiwania, w razie potrzeby odważnie i rzeczowo tłumaczy swoje sądy oraz nie obawia się wszczynania zwad. Jest to człowiek samodzielny, naprawdę przepada za nieograniczoną autonomią decydowania, zatem nonsensem jest sądzenie, iż podda się komuś bez starcia. Znamionuje się pogodą, niezachwianie pokłada ufność w swoim szczęściu, strach przed dokonaniem błędu nie powstrzymuje jej, a zatem wyśmienicie sprawdza się jako nieustraszony wynalazca.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ baranica, 16 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.