Baranica, 13 kwietnia ☆ Panie

Baranica, 13 kwietnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość nastroju poniżej normy, będziesz potrzebować dużo siły woli, żeby pomimi tego działać możliwie rozsądnie.

zdrowie: to czas dosyć niezłej kondycj, ruszaj śmiało przed siebie walczyć o swoją przyszłość.

miłość: najprawdopodobniej przyszedł kryzys w związku, najsensowniej będzie pozostać w mieszkaniu i zająć się oglądaniu programów telewizyjnych.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Baranica urodzona dnia 13 kwietnia często bywa agresywna, nie cierpi najmniejszych komplikacji, dzielnie walczy z problemami i chętnie wszczyna sprzeczki. Jest to osobnik chwiejny, częstokroć brakuje jej konsekwencji i nazbyt wiele razy modyfikuje sąd odnośnie celu swojej pracy, często chwyta się różnorodnych zawodów. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest źródłem rozmaitych projektów, nosi w umyśle nieograniczoną ilość opowiadań, jednakże częstokroć posiada również zbytnio pochlebne przeświadczenie o sobie. To osoba ciekawska, otoczenie jest dla niej obszerną książnicą, a więc ochoczo szwenda się po całej planecie oraz często para się niespotykanymi hobby. To jednostka cierpliwa, upór dopomaga jej wychwycić powiązania niedostrzegalne dla pozostałych ludzi, umie być wspaniałomyślnym i wrażliwym kolegą i na uczelni częstokroć osiąga wybitne lokaty. Jest to osobnik aktywny, irytuje ją brak aktywności, dysponuje nieprzebranymi zasobami energii i nie obawia się roboty. To osoba prostolinijna, jej bezpośredniość dostarcza jej uznania, nie lubi mówić nie wprost, ale na nieszczęście, nierzadko przemawia nazbyt otwarcie. Często bywa dominująca, pragnie rzucić na kolana całą Ziemię i uważa za zagrożenie ludzi niepotwierdzających jej punktu widzenia, dlatego jest wyalienowana w swoim środowisku. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez niepotrzebnych sprintów, potrafi się prawidłowo motywować, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego okolicznościach. Lubi zachowywać się nieodpowiedzialnie, lubuje się w gwałtownych odczuciach, wysiłkowi i uczeniu się oddaje się zwykle niezbyt chętnie, a zatem zdarza się jej wpadać w bardzo ciężkie kłopoty. Bywa jednostką samolubną, inne osoby mają rozwiązywać jej zmartwienia, nie baczy na pragnienia pozostałych ludzi i znamionuje ją deficyt empatii. Bywa niecierpliwa, wymóg zaczekania na efekt jest dla niej wyjątkową udręką, migiem nudzi się aktywnościami narzucającymi konieczność intensywniejszej harówki, toteż praca przeważnie nie jest dla niej asumptem do zadowolenia.
Jest to jednostka bystra, odstrasza ją niedostatek rezultatów swoich bieżących działań i wszelką sprawę chce rozwiązać momentalnie. To osoba śmiała, umie urzeczywistnić zadania nierealne dla innych ludzi, ponieważ wyśmienicie spełnia się w skomplikowanych warunkach i ukazuje potężne opanowanie. Jest to osobnik tolerancyjny, nie boi się rzeczy nowych i rozbieżnych od uprzednio opanowanych i nie bawi jej przekonywanie przyjaciół do swoich przekonań, zatem dokłada starań, by stronić od postrzelonych radykałów zaabsorbowanych propagowaniem najwspanialszych poglądów. Jest to jednostka ksenofobiczna, złoszczą ją ludzie o odrębnych orientacjach politycznych, dowolną niezgodność stanowiska uznaje za akt wrogości, więc potrafi dogadać się tylko ze zbliżonym do niej pomyleńcem. Cechuje się wesołością, cieszy się rzeczywistością, choćby w porażce próbuje znaleźć zalety, a więc ochoczo podejmuje się sondowania niepoznanych wcześniej rejonów. To osobnik niezależny, nienawidzi wdrażania zewnętrznych zaleceń, dlatego niech ci nie zdaje się, iż podporządkuje się oznajmionym jej instrukcjom. To osoba zdecydowana, z reguły działa gwałtownie i na wysokich obrotach, nie doznaje awersji przed destrukcją istniejącego porządku oraz nie lęka się inicjowania kłótni. Uwielbia zachowywać się nieostrożnie, ubóstwia bezsensownie narażać się i nie przywiązuje wagi do dokładności nakazanych jej spraw, pomimo tego że niekiedy autentycznie sprzyja jej passa. Jest to jednostka wyrafinowana, ceni wykwintne trunki i posiłki i uwielbia prowadzić się z hrabiowskim dostojeństwem, a zatem często bywa kwalifikowana jako miejscowy wyznacznik gustów. Bywa niewyrafinowana, nie odczuwa pociągu do afektowanych błyskotek i popisów, bo dla niej wartość mają przede wszystkim wyniki i za istotniejsze uważa racjonalne zastosowanie każdych projektów niż ich wygląd. Jest to osobnik porywczy, personifikuje sobą dosyć nonsensowną koncepcję, że wydawałoby się nieskładne prace też umieją przynosić rezultaty i częstokroć nasze spontaniczne odruchy okazują największą efektywność. Jest to człowiek rozważny, stara się nie reagować odruchowo, rozważa przeróżne grafiki wydarzeń oraz prze ku sukcesowi powoli, lecz systematycznie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ baranica, 13 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.