Baranica, 10 kwietnia ☆ Panie

Baranica, 10 kwietnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz przejawiać nadwyraz dobrego humoru, uważaj żeby nie atakować ludzi w swoim otoczeniu.

zdrowie: będziesz się dzisiejszego dnia czuć stosunkowo niezbyt rewelacyjnie, zajmij się jakąś rutynową aktywnością.

miłość: zapewne nadchodzi zły dzień na zawieranie nowych znajomości, najmądzej będzie przebywać w swoim domostwie i oddać się ćwiczeniom.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Kobieta baran urodzona dnia 10 kwietnia bywa niespokojna, konieczność oczekiwania na rezultat jest dla niej niezwykłym wysiłkiem, częstokroć jest nieopanowanym kolegą, dlatego często ładuje się w utarczki ze swoimi zwierzchnikami. Bywa egocentryczna, umie być zręcznym kanciarzem, więzi społeczne oznaczają dla niej uzyskiwanie dochodów i pozostałe osoby mają rozplątywać jej kłopoty. To jednostka przedsiębiorcza, trudności przezwycięża z marszu i nie potrafi siąść spokojnie. To osobnik wytrwały, umie być pobłażliwym i wrażliwym towarzyszem, w dawnych czasach potrafiłaby być zakonnikiem piszącym starych książkach i umie uważnie oczekiwać na stosowną okazję. To człowiek metodyczny, potrafi doprowadzić swoje przedsięwzięcia do pomyślnego finiszu, postępuje w sposób przemyślany i sprawdzony, jednak częstokroć nie starcza jej polotu potrzebnego w naglących sytuacjach. Często bywa dominująca, nie cierpi oceniania własnych opinii i ocenia jako zagrożenie osoby niepotwierdzające jej stanowiska, zatem źle sprawdza się w trakcie grupowych czynności. Bywa osobnikiem niesolidnym, cieszy się dniem, robocie i uczeniu się oddaje się zwykle niezbyt chętnie, a zatem częstokroć jest rozgarnięta dopiero po szkodzie. Charakteryzuje się agresją, wciela w życie ambitne koncepcje i jest straszna względem nieprzyjaciół. To jednostka prostolinijna, bez problemu zawiązuje kontakty, szczerość to jej najlepsze określenie, aczkolwiek dyplomacja nie jest jej mocną stroną. Często bywa niezdecydowana, nie umie wykazywać się zorganizowanymi zobowiązaniami i potrafi uaktualniać kluczowe decyzje z minuty na minutę, częstokroć podejmuje się rozlicznych profesji. Jest to człowiek ciekawski, życie jest dla niej obszerną książnicą, toteż nęcą ją kwestie dziwne i nieznane oraz kwalifikuje się na doskonałego pracownika naukowego. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, pragnie spędzać czas z przyjaciołami, bardzo uwielbia zwracać na siebie uwagę, ale często ubóstwia wyrażać sądy mało rozsądne.
To osobnik przezorny, to przewidujący i posiadający duże aspiracje planista, drobiazgowo aranżuje najdrobniejsze posunięcia i dąży ku dostatkowi wolno, lecz konsekwentnie. Bywa osobą nietolerancyjną, denerwują ją ludzie o niezależnych orientacjach politycznych, dowolną sprzeczność punktu widzenia uznaje za akt wrogości, więc umie znaleźć porozumienie tylko z podobnym do niej radykałem. To jednostka zaradna, autentycznie kocha się w całkowitej suwerenności decydowania, a więc niech ci nie roi się, że będzie szanowała twoje restrykcje i dyspozycje. To człowiek szybki, wszelką sprawę chce rozsupłać od razu i irytują ją wieloznaczne sytuacje wymagające wielostronnego rozważenia. To osoba tolerancyjna, nie unika rzeczy niekonwencjonalnych i różniących się od poprzednio poznanych i nie bawi jej przekonywanie kompanów do swoich przekonań, dlatego nie aprobuje u kumpli wyłącznie niedostatku wyrozumiałości. Bywa niewyrafinowana, nie lubuje się w ceremonialnych pokazach i ozdobach, bowiem ceni czytelność i treściwość i za bardziej znaczące uważa konkretne wykorzystanie każdych projektów niźli ich formę. To człowiek wyrafinowany, swoje mieszkanie wyposaża z naprawdę wielkopańską pomysłowością i odczuwa pociąg do stykania się ze sztuką, zatem częstokroć postrzega się za arbitra odpowiedniego stylu. Bywa jednostką nieostrożną, uważa się za niezwyciężoną oraz nieraz potrafi przeoczyć pozornie bezsporne niebezpieczeństwo, choć chwilami autentycznie dopisuje jej fortuna. Cechuje się stanowczością, we wdrażaniu własnych zamierzeń umie być niezwykle konsekwentna, nierzadko aż bezwzględna, jeśli sytuacja tego wymaga, śmiało i rzeczowo udowadnia swoje osądy i nie odstępuje od realizowania dalekosiężnych planów dla doraźnego i pozornego komfortu. Lubi zachowywać się spontanicznie, przedstawia sobą naoczny dowód, iż egzystencja pod presją terminarza nie jest najsłuszniejszym wyborem i nie winno się nadto przeginać z ciągłym panowaniem nad sobą. To osoba pogodna, mocno polega na swojej pomyślnej passie, strach przed zrobieniem pomyłki nie unieruchamia jej, a zatem bardzo dobrze sprawdza się jako nieustraszony reformator. Znamionuje się męstwem, niezmiernie rzadko boi się nieprzewidzianych przeszkód, albowiem wyśmienicie radzi sobie z niepokojem i ukazuje wielką samokontrolę.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ baranica, 10 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.