Baranica, 01 kwietnia ☆ Panie

Baranica, 01 kwietnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój nastrój będzie dosyć niezadowalający, strzeż się żeby nie atakować ludzi w pobliżu.

zdrowie: będziesz się dzisiaj czuć dosyć niezbyt rewelacyjnie, zajmij się jakąś rutynową działalnością.

miłość: chyba swój związek odbierasz jako coś nadto oczywistego, wypracowanie satysfakcji nakazuje w tym obszarze większego wkładu.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Baranica, która urodziła się dnia 1 kwietnia, charakteryzuje się wytrwałością, w dawnych czasach umiałaby być skrybą piszącym drogocennych książkach, często jest fenomenalnym nauczycielem i determinacja pozwala jej dostrzec powiązania niezauważalne dla pozostałych ludzi. Znamionuje się metodycznością, ukazuje opanowanie i konsekwencję, kłopoty nie potrafią łatwo jej zrazić, jednak nieraz zbytnio przywiązuje się do już stworzonych pomysłów. Bywa osobą błyskotliwą, lubi przebywać z kolegami, przechowuje w duszy nieograniczoną liczbę historii, jednakże częstokroć ma również przesadnie pochlebną opinię o sobie. Jest to osobnik prostolinijny, jest lubiana w towarzystwie, nie kryje swoich emocji, ale często drażni tym wspólników. Bywa jednostką egoistyczną, jedynie jej osobiste problemy są istotne i do swoich współpracowników posiada podejście absolutnie instrumentalne. Bywa niezdecydowana, jej stanowiska i przeświadczenia częstokroć są ambiwalentne i umie modyfikować życiowe założenia codziennie, często chwyta się najrozmaitszych zawodów. Jest to osoba dominująca, łaknie zawładnąć całą planetą i nie martwi się osądem swojego zachowania, więc potrafi prowokować bunty między swoimi podwładnymi. Jest to człowiek dociekliwy, chce poznać każde zagadnienie, a zatem chętnie wędruje po całym globie oraz częstokroć poświęca się egzotycznym zamiłowaniom. Często bywa nieodpowiedzialna, zachwyca się teraźniejszością, wysiłkiem i uczeniem się zajmuje się zwykle niezbyt ochoczo, a więc rzadko kiedy osiąga wielki dostatek. Cechuje się wojowniczością, najpotężniejsze ograniczenia nie umieją jej powstrzymać, urzeczywistnia brawurowe projekty i ubóstwia toczyć walki. Jest to osobnik przebojowy, płonie niesamowitym żarem, wyzwania przezwycięża przebojowo i nie potrafi wytrzymać w bezruchu. Częstokroć bywa niecierpliwa, prędko nuży się najnowszymi koncepcjami, jako student często nie umie usiedzieć uważnie podczas zajęć, zatem praca zazwyczaj nie jest dla niej źródłem euforii.
Uwielbia zachowywać się spontanicznie, prezentuje sobą zupełnie niedorzeczny światopogląd, że na pierwszy rzut oka niespójne działania też potrafią zapewniać rezultaty i powinno się sobie pozwolić na niepohamowane przeżywanie odczuć i wyrażanie się. Jest to osoba odważna, niezmiernie rzadko obawia się nieznanych przeszkód, ponieważ umie przezwyciężyć własny strach i wszelkie trudności raczej nie trwożą jej. To człowiek bystry, częstokroć bywa koniem pociągowym całej drużyny wykonawczej i deprymuje ją nieobecność wyników swoich obecnych prac. Charakteryzuje się tolerancyjnością, dysponuje bardzo baczną i wszechstronną umysłowością i nie bawi jej nakłanianie towarzyszy do swoich przekonań, toteż nie toleruje u partnerów tylko niedostatku wielkoduszności. Bywa osobą niewyrafinowaną, pragnie stosować rutynowe i wypróbowane rozwiązania, albowiem ceni zwięzłość i czytelność i za bardziej znaczące uznaje praktyczne zastosowanie każdych rzeczy niż ich postać. Lubi zachowywać się nieostrożnie, uwielbia bezsensownie stąpać po kruchym lodzie oraz chwilami potrafi nie zwrócić uwagi na niemal bezdyskusyjne niebezpieczeństwo, pomimo tego że posiada wiedzę o tym swoim mankamencie. Lubi zachowywać się nietolerancyjnie, walczy z każdym myślącym inaczej, dowolną sprzeczność punktu widzenia uważa za agresję, dlatego często wszczyna konfrontacje ze znajomymi. To osobnik wyrafinowany, para się wyszukanymi zabawami i w każdej swojej aktywności dąży do tego, by uzyskiwać doskonałość, a zatem częstokroć jest określana jako miejscowy dyktator mody. To jednostka stanowcza, jasno i starannie manifestuje swoje pragnienia, jeśli trzeba, odważnie i pragmatycznie tłumaczy swoje sądy oraz nie daje się skonfundować. Znamionuje się optymizmem, raduje się rzeczywistością, obawa przed uczynieniem gafy nie unieruchamia jej, a więc rewelacyjnie spełnia się w zadaniach wypełnionych ryzykiem. Cechuje się samodzielnością, autentycznie przepada za totalną suwerennością decyzji, toteż zawiedzie cię spodziewanie się, iż usłucha przedstawionych jej zaleceń. To człowiek rozważny, podejmuje próby, by nie reagować emocjonalnie, buduje skomplikowane harmonogramy i nie wierzy konceptom wykonanym byle jak.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ baranica, 01 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.