Baranica, 28 marca ☆ Panie

Baranica, 28 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom samopoczucia poniżej średniej, będzie ci potrzene wiele siły woli, aby nie stracić dzisiejszego dnia na zbędnym narzekaniu.

zdrowie: samopoczucie Ci dziś dopisuje, wyrusz śmiało na przód zaprezentować światu, co umiesz.

miłość: zdecydowanie zdajesz sobie sprawę, czego potrzebujesz w miłości, weź sobie rzeczy których pożądasz.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Astrologiczna kobieta baran, która przyszła na świat dnia 28 marca, to człowiek naturalny, jej bezpośredniość przynosi jej uznanie, pragnie wypowiadać się bez ogródek, aczkolwiek jednocześnie nie umie być delikatna. Często bywa niespokojna, szybko przemieszcza się od płomiennego zapału do zupełnego zniechęcenia, prędko nuży się pracami wymagającymi poważniejszego skupienia, zatem ochoczo koi irytację w szalonych eskapadach. Bywa osobnikiem ekstrawertycznym, opisuje swoje wszelkie rozważania, lubi oszałamiać swoich obserwatorów, lecz częstokroć ma także nazbyt wybujałe mniemanie o sobie. To osoba przebojowa, denerwuje ją leniuchowanie i uwielbia żyć w nieprzerwanym biegu. Bywa jednostką wojowniczą, jawi się urodzonym łobuzem i odczuwa pociąg do brawury. Lubi zachowywać się egoistycznie, ludzie dokoła muszą troszczyć się o jej nastrój, niechętnie daje coś innym osobom i cechuje ją brak empatii. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi doprowadzić swoje plany do korzystnego zamknięcia, trudności nie umieją łatwo jej zdeprymować, jednak często nie daje rady improwizować w narzucających konieczność tego sytuacjach. To jednostka wytrwała, potrafi być wyrozumiałym i empatycznym kompanem, sprawdza się w roli uznanego opiekuna i upór dopomaga jej dostrzec powiązania niezauważalne dla normalnych ludzi. Bywa władcza, chce ujarzmić całą planetę i przemawianie do jej rozsądku częstokroć nie przynosi efektów, więc marnie radzi sobie podczas grupowych zajęć. Często bywa niezdecydowana, jej stanowiska i sądy częstokroć są wewnętrznie sprzeczne i trudno jest jej trzymać się obranych decyzji, często wkurza swoich współpracowników. Bywa osobnikiem niesolidnym, nie boi się dnia jutrzejszego, ekstrapolację wyników swoich zachowań zostawia pozostałym, a zatem częstokroć jest rozumna dopiero po czasie. To osoba ciekawska, wypełnia ją głód nowości, a więc chętnie szwenda się po całym globie oraz ochoczo dokształca się w najrozmaitszych dziedzinach wiedzy.
Bywa jednostką nietolerancyjną, drażnią ją ludzie o odmiennych orientacjach politycznych, jej wspólnicy mają obowiązek oceniać wszystko identycznie jak ona, dlatego często prowadzi konfrontacje z kolegami. Charakteryzuje się pogodą, w każdym wypadku spoziera z odwagą w jutro, ubóstwia czerpać wiedzę o nowych zagadnieniach, toteż wyśmienicie sprawdza się jako odważny racjonalizator. Znamionuje się tolerancyjnością, nie kłopoczą obce gusty i sprawnie zmienia istniejące przekonania w zderzeniu z nieznanymi wcześniej spostrzeżeniami, więc nie akceptuje u kumpli tylko niedostatku poszanowania innych. Jest to osobnik pobudliwy, przedstawia sobą naoczne świadectwo, że nieustanna, odrobinę wariacka prowizorka też może stanowić jakiś pomysł na egzystencję i częstokroć nasze emocjonalne reakcje ukazują najwyższą sprawność. Cechuje się lekkomyślnością, uznaje się za niezwyciężoną oraz działa często pospiesznie i niespecjalnie starannie, chociaż posiada wiedzę o tej swojej ujemnej stronie. Jest to osoba wysublimowana, ceni wyszukane strawy i napoje i pragnie sprawować się ze szlachecką wykwintnością, a zatem częstokroć jest oceniana jako rodzimy arbiter elegancji. Jest to osobnik samodzielny, postanowienia podejmuje na bazie osobistych przemyśleń, zatem niech ci nie roi się, iż będzie poważała twoje restrykcje i polecenia. Jest to jednostka nieustraszona, nie zatrważają jej jakiekolwiek problemy, gdyż pracuje nad tym, by nie zastanawiać się nad strachem i okazuje wielkie panowanie nad sobą. Bywa człowiekiem prostolinijnym, uwielbia posługiwać się szablonowymi i sprawdzonymi rozwiązaniami, bowiem narzekanie postrzega jako pospolite marnotrawienie żywota i na pierwszej pozycji sytuuje rzeczywistą przydatność. Znamionuje się rozwagą, wystrzega się nieroztropnych działań, skrupulatnie planuje najmniejsze ruchy oraz nie pokłada ufności w konceptach utworzonych w pośpiechu. Jest to osoba silna, doskonale pojmuje swoje pragnienia, chętnie rywalizuje z innymi i nie porzuca realizowania dalekosiężnych inicjatyw dla krótkotrwałego i pozornego udogodnienia. To jednostka żywiołowa, sfrustrowana przypatrywaniem się cudzego niezgulstwa życzy sobie często sprokurować coś osobiście i irytują ją problematyczne sytuacje wymagające wszechstronnego badania.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ baranica, 28 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.