Baranica, 23 marca ☆ Panie

Baranica, 23 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden przeciętny dzionek, postaraj się w jakiś sposób tchnąć w niego zapał, nie pozwól aby ataki melancholii unicestwiły twoje zamierzenia.

zdrowie: zdarzało się lepiej, weź się do jakieś niespecjalnie wymagającej pracy.

miłość: twój wdzięk kwitnie, weź sobie to, czego oczekujesz.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Baranica, która urodziła się dnia 23 marca, bywa osobnikiem nieodpowiedzialnym, opiera się na przeczuciach, przewidywanie rezultatów swoich dokonań pozostawia pozostałym, więc zdarza się jej popadać w niezwykle traumatyczne kabały. To człowiek przedsiębiorczy, nie stroni od pracy, przeszkody przezwycięża szturmem i lubi żyć w bezustannym biegu. Bywa jednostką egoistyczną, do swoich współpracowników posiada podejście czysto wyrachowane, osoby naokoło mają zabiegać o jej stan psychiczny i stosunki społeczne oznaczają dla niej uzyskiwanie profitów. To osobnik apodyktyczny, jest naturalnym uosobieniem żandarma i postrzega jako niebezpieczeństwo ludzi niepotwierdzających jej stanowiska, a więc źle sprawdza się w trakcie kolektywnych zajęć. Jest to jednostka ciekawa, pragnie zrozumieć wszystko, dlatego jest szkolnym orłem w dziedzinach omijanych poprzez inne osoby oraz ochoczo dokształca się w rozlicznych zagadnieniach. Jest to osobnik niespokojny, każdy efekt własnych działań chce widzieć w jednej chwili, jako uczeń częstokroć nie potrafi wytrzymać uważnie podczas zajęć, toteż wysiłek przeważnie nie bywa dla niej źródłem cieszenia się. Jest to człowiek konsekwentny, systematycznie dąży do mety, kłopoty nie umieją łatwo jej zrazić, jednak potrafi być zanadto konwencjonalna w nieznanych okolicznościach. To jednostka błyskotliwa, jest wulkanem przeróżnych projektów, jej zwykłe gesty zakrawają na wymyślną formę sztuki, ale często ubóstwia artykułować sądy mało powściągliwe. Bywa niezdecydowana, częstokroć nie wystarcza jej silnej woli i ciężko jest jej upierać się przy powziętych decyzjach, często drażni swoich kolegów. Bywa napastliwa, śpieszy śmiało przed siebie i błyskawicznie szturmuje znajdujące się na drodze ograniczenia. Jest to osobnik wytrwały, umie umiejętnie oczekiwać na stosowną chwilę, potrafi być wspaniałomyślnym i empatycznym kumplem i w minionych czasach umiałaby być kopistą kaligrafującym starych księgach. To człowiek otwarty, bez trudności zawiera bliskie stosunki, bardzo ceni uczciwość, aczkolwiek wielkoduszność nie jest jej dominującym przymiotem.
To osoba wysublimowana, jest zachwycona rączymi, sportowymi gablotami i doznaje zamiłowania do stykania się z malarstwem, zatem częstokroć uważa się za arbitra właściwej estetyki. Jest to jednostka bystra, denerwuje ją obowiązek czekania na czyjeś postanowienia i zdecydowanie wybiega myślami przed własne towarzystwo. To osobnik niezależny, decyzje obiera na kanwie osobistych rozważań, a zatem niech ci nie zdaje się, iż usłucha oznajmionych jej dyrektyw. Cechuje się pogodą, zachwyca się istnieniem, również w porażce stara się wykryć pozytywy, a więc bardzo dobrze radzi sobie w sprawach obarczonych ryzykiem. Jest to osoba zdecydowana, klarownie i precyzyjnie manifestuje swoje oczekiwania, potrafi wymóc zrealizowanie zarządzonych zarządzeń oraz radośnie przyjmuje wszelkie pomyślne zmiany w rzeczywistości. Znamionuje się kompromisowością, nie unika rzeczy niekonwencjonalnych i rozbieżnych od wcześniej poznanych i jednostek odmiennych i niespotykanych nie uznaje z góry za zagrożenie, więc jest działaczem filantropijnym ubiegającym się o równość ludzi represjonowanych. To osoba pobudliwa, uwidocznia wyraźnie światu, że egzystencja pod presją harmonogramu nie jest najtrafniejszą opcją i winno się sobie pozwolić na nieujarzmione doświadczanie przeżyć i wyrażanie się. To osobnik nietolerancyjny, irytują ją ludzie o odrębnych opiniach, jej współtowarzysze muszą osądzać rzeczywistość identycznie jak ona, zatem migiem zniechęca do siebie normalne osoby. Bywa niewyrafinowana, nie odczuwa pociągu do zbytniego ekscentryzmu, bowiem dzielenie włosa na czworo uważa za typowe trwonienie żywota i za istotniejsze uznaje praktyczne wykorzystanie każdych projektów niż ich kształt. Jest to jednostka przewidująca, podejmuje próby, by nie reagować bez zastanowienia, bacznie przegląda posiadane predykcje i informacje oraz mknie ku sukcesowi mozolnie, jednakże konsekwentnie. To osoba beztroska, nie boi się przeciwności i pracuje często pospiesznie i niezbyt sumiennie, choć czasami autentycznie dopisuje jej fart. Charakteryzuje się śmiałością, niezmiernie rzadko lęka się nieprzewidzianych trudności, gdyż podejmuje starania, by nie powracać myślami do lęku i wykazuje dużą samokontrolę.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ baranica, 23 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.