Baranica, 21 marca ☆ Panie

Baranica, 21 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie w górnym sektorze stanów niskich, będzie ci potrzene mnóstwo samokontroli, by pomimi tego funcjonować w miarę sensownie.

zdrowie: będziesz się dziś czuć stosunkowo przeciętnie, zajmij się jakąś rutynową działalnością.

miłość: jeszcze jeden typowy dzień w świecie emocji, postaraj się zadziwić w tej sprawie swojego parntera.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Pani baran, która przyszła na świat w dniu 21 marca, częstokroć bywa chwiejna, jej przeświadczenia i stanowiska często są wewnętrznie sprzeczne i trudno jest jej upierać się przy obranych zobowiązaniach, toteż bardzo źle radzi sobie jako rodzic lub wychowawca. To człowiek prostolinijny, jej szczerość dostarcza jej sympatii, nie chowa własnych uczuć, jednakże przy tym nie umie być subtelna. Lubi zachowywać się towarzysko, jest naturalną duszą towarzystwa, obecność ogromnego audytorium jest dla niej najwspanialszą rozrywkę, lecz częstokroć posiada również przesadnie wysokie mniemanie o sobie. Charakteryzuje się konsekwencją, konsekwentnie prze do celu, trudności nie potrafią łatwo jej zrazić, jednak słabo daje sobie radę z prędko zmieniającymi się sytuacjami. Bywa władcza, działa jak chuligan i cudzy protest nie ma dla niej znaczenia, a zatem marnie sprawdza się w trakcie kolektywnych czynności. Jest to osoba energiczna, dysponuje nieskończonymi rezerwami energii, irytuje ją brak zajęcia i pragnie tworzyć nowatorskie rzeczy. Bywa nadpobudliwa, szybko traci zainteresowanie najnowszymi konceptami, nie umie usiedzieć nad jedną kwestią przez kilka godzin pracy, dlatego wysiłek przeważnie nie jest dla niej powodem cieszenia się. To osobnik wytrwały, potrafi urzeczywistnić zadania niezwykle zniechęcające dla innych ludzi, często bawi ją wędkarstwo i częstokroć jest wspaniałym mentorem. Uwielbia zachowywać się nieodpowiedzialnie, nie lęka się o przyszły czas, przydarza się jej zaniedbywać fundamentalne sprawy, zatem rzadko kiedy uzyskuje wielkie bogactwo. Bywa egoistyczna, do zamierzeń umie zmierzać choćby poprzez czyjeś nieszczęście, osoby naokoło muszą interesować się jej dobrostanem i nie baczy na pragnienia pozostałych ludzi. To jednostka kłótliwa, ochoczo zaczyna utarczki, wciela w życie ryzykowne pomysły i najpotężniejsze komplikacje nie potrafią jej zatrzymać. To osoba ciekawska, chce poznać więcej niźli inne umysły, a więc chętnie jeździ po całej planecie oraz ochoczo uczy się najrozmaitszych dziedzin wiedzy.
Bywa niewyrafinowana, nie lubuje się w przesadnej wymyślności, ponieważ ceni prostotę i lapidarność i na głównym miejscu sytuuje praktyczny zysk. To osobnik przewidujący, to dalekowzroczny i wytrawny planista, buduje przemyślane projekty oraz nie darzy zaufaniem koncepcji utworzonych w pośpiechu. Bywa osobą nierozważną, nie boi się zagrożeń i nie przywiązuje wagi do staranności zleconych jej zadań, chociaż chwilami naprawdę dopisuje jej fortuna. Jest to jednostka kompromisowa, nie drażnią odmienne zamiłowania i raduje ją różnorakość otoczenia i współpracowników, więc jest aktywistą charytatywnym dopominającym się o równość mniejszości. Cechuje się stanowczością, w realizacji swoich celów umie być niezmiernie zdyscyplinowana, czasami aż drapieżna, nie czuje obiekcji przed demolowaniem istniejącego ładu oraz nie pozwala się zbić z tropu. To osobnik samodzielny, autentycznie kocha się w całkowitej niezależności decyzji, a zatem niech ci nie wydaje się, że podda się komuś bez konfrontacji. To człowiek bystry, odważnie wysforowuje się myślami przed własną społeczność, błyskawicznie dostosowuje się do oczekiwań okoliczności i wkurzają ją powikłane sytuacje narzucające konieczność wielostronnego rozpatrywania. Jest to jednostka szykowna, lubi wyszukane posiłki i trunki i doznaje skłonności do pozostawania w kontakcie z malarstwem, a więc wniebowzięta jest jako szafarz dużego mienia. Jest to osoba radosna, niezachwianie pokłada ufność w swojej pomyślnej passie, strach przed dokonaniem błędu nie unieruchamia jej, zatem doskonale spełnia się w sprawach wypełnionych ryzykiem. Znamionuje się śmiałością, bardzo rzadko jest zaniepokojona zaskakującymi wyzwaniami, albowiem pracuje nad tym, by nie krążyć myślami dookoła lęku i ukazuje pokaźne opanowanie. Często bywa nietolerancyjna, denerwują ją ludzie o niezależnych poglądach, dowolną niezgodność opinii uznaje za napaść, toteż częstokroć wszczyna potyczki ze znajomymi. To osobnik spontaniczny, ujawnia zdecydowanie światu, iż ciągła, nieco pomylona jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakiś sposób na egzystencję i nie winno się zbytnio przeholowywać z bezustanną samodyscypliną.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ baranica, 21 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.