Wodnik, 04 lutego ☆ Panowie

Wodnik, 04 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czega na ciebie zadowalające nastawienie, rzuć się w wir życia, nie wiesz, kiedy przydarzy się kolejny taki dzień.

zdrowie: siła aż rozsadza cię, spożytkuj ten stan najdoskonalej, jak tylko się da.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje relacje, ponieważ przypuszczalnie nadchodzi niezadowalający czas w relacjach z partnerem.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Astrologiczny pan wodnik urodzony w dniu 4 lutego uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest wulkanem różnych planów, lubi oszałamiać swoich odbiorców, lecz potrafi również zanudzać ględzeniem nieustannie o określonej sprawie. To osoba szczera, kumple są dla niego niezwykle istotni, szczerość w parze małżeńskiej jest dla niego rzeczą oczywistą, jednak jego naturalna prawość umie powodować wybuchy antypatii. To osobnik konsekwentny, potrafi umiejętnie dysponować swoimi zasobami, trudności nie umieją szybko go zdeprymować, jednak potrafi być przesadnie oficjalny w nietypowych okolicznościach. Znamionuje się elastycznością, nie marnuje tygodni na próżne psioczenie, zacięcie do ulepszania jest jego nieodmienną własnością i wydaje się posiadać kompletne rozwiązanie na każdy zakładany kłopot. Bywa jednostką sztywną, jego sposób bycia jest często stereotypowy, zdaje się być na zawsze zablokowany w niezmiennej metodzie zachowania, zatem jest to perfekcyjny animator. Jest to człowiek elokwentny, jego rozważania wykazują podobieństwo do skomplikowanych konstrukcji, jego tyrady to prawdziwe dzieła sztuki, aczkolwiek częstokroć ciężko wycisnąć z niego skondensowane i rzeczowe riposty.
To osoba dalekowzroczna, stroni od nieostrożnych aktywności, tworzy przemyślane projekty oraz nie polega na koncepcjach utworzonych w pośpiechu. Jest to jednostka wyrafinowana, ceni wyszukane napitki i dania i jego publiczne zwyczaje są w każdym wypadku idealne, a zatem uszczęśliwiony jest jako dysponent ogromnego mienia. To człowiek tolerancyjny, nie lęka się dziedzin oryginalnych i różniących się od uprzednio przyswojonych i raduje go różność rzeczywistości i kolegów, więc dokłada starań, by unikać zaślepionych ekstremistów pochłoniętych wygłaszaniem jedynie słusznych dogmatów. Jest to osoba flegmatyczna, szachista to przy nim urodzona personifikacja bystrości, do własnych zleceń odnosi się tak, jakby w ogóle nie troszczył się o ukończenie swoich działań. To osobnik subtelny, daje radę wykryć skuteczne obejścia problemów, które nastręczają obowiązek stosowania sprytnych i niejednokrotnie dość zagmatwanych argumentów i ścierających się z nimi ludzi zazwyczaj prędko skłaniają do wycofania się. To jednostka bezstronna, podejmuje próby, by wzlecieć ponad osobiste uprzedzenia oraz wszelkie kwestie chce przetrawić kilkukrotnie, a więc zwykle jest powszechnie uważany za uczciwego mediatora. To osoba niezależna, autentycznie kocha nieskrępowaną swobodę decydowania, dlatego rozczaruje cię przewidywanie, że ulegnie komuś bez starcia. Cechuje się wesołością, mocno ufa swojemu szczęściu, cieszą go zaskakujące przeżycia i doświadczenia, toteż nie gubi nadziei nawet w nieprzyjemnych sytuacjach. Charakteryzuje się zdecydowaniem, wyraźnie i dokładnie wyraża swoje pragnienia, nie odczuwa obiekcji przed destrukcją istniejącego ładu oraz nie pozwala się zdezorientować.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 04 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.