Wodnik, 13 lutego ☆ Panowie

Wodnik, 13 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć rewelacyjne samopoczucie, ruszaj zdobywać świat.

zdrowie: jesteś w dość kiepskiej kondycji, uważaj na siebie i nie angażuj w rozległe operacje.

miłość: prawie na pewno nadchodzi dołek w miłości, najmądzej wydaje się przebywać w mieszkaniu i zajmować się medytacjom.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Pan wodnik, który urodził się w dniu 13 lutego, charakteryzuje się metodycznością, umie mądrze dysponować swoimi siłami, funkcjonuje w sposób rozważny i zaplanowany, jednak niekiedy zanadto upiera się przy poprzednio wymyślonych projektach. Bywa sztywny, jego postępowanie jest częstokroć rutynowe, zdaje się być na zawsze zamknięty w nieodmiennym sposobie działania, a więc optymalne efekty uzyskuje w matematycznych przedmiotach wyzbytych szpanerskich ornamentów. Cechuje się elastycznością, nie trwoni godzin na bezowocne biadolenie, dobrze spełnia się na dowolnym wakacie i jeśli to konieczne, potrafi zmontować komputer z papieru i drutu. To osobnik lojalny, jest bardzo kochający w stosunku do własnego małżonka, ofiarność w związku małżeńskim jest dla niego rzeczą niepodważalną, aczkolwiek jego przyrodzona prawość umie owocować przypływami niechęci. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest autentyczną duszą towarzystwa, jego banalne czynności sprawiają wrażenie niezwykłego pokazu artystycznego, jednakże często niestety nie potrafi zamknąć się w sposobnym czasie. Jest to człowiek elokwentny, w niezmiernie skomplikowany sposób układa wyrazy, lubi oszałamiać kolegów swoją rozległą erudycją, lecz częstokroć nie umie w akceptowalnej ilości czasu dojść do sedna.
To jednostka kompromisowa, nie boi się zagadnień nowatorskich i różniących się od przedtem poznanych i sprawnie zmienia dotychczasowe przekonania w zderzeniu z nieznanymi wcześniej doznaniami, toteż jest organizatorem społecznym ubiegającym się o wolność grup dyskryminowanych. To osoba niezależna, nie lubi wszelkich praw i restrykcji, a zatem rozczaruje cię oczekiwanie, iż ulegnie komuś bez starcia. To osobnik obiektywny, w każdym wypadku stara się poznać ile tylko się da oraz unika decydowania o dalekich sobie dziedzinach, więc ochoczo bywa zapraszany do arbitrażu zwad. Jest to człowiek grzeczny, nie lęka się zajmować się rozsądzaniem zatargów, które wiążą się z potrzebą zastosowania twórczych i w wielu przypadkach dość karkołomnych uzasadnień i siłujące się z nimi osoby zwykle błyskawicznie skłaniają do wycofania się. Znamionuje się ostrożnością, to przezorny i ambitny planista, cierpliwie ogląda istniejące prognozy i informacje oraz nie pokłada ufności w koncepcjach sporządzonych niestarannie. To jednostka flegmatyczna, jakiekolwiek grafiki istnieją dla niego tylko w założeniach, potrafi wykroczyć poza każdy sensowny harmonogram, jakby upływanie dnia wcale nie tyczyło się jego persony. Jest to osobnik szykowny, najchętniej ubiera się w najbardziej rozchwytywane obecnie i luksusowe kreacje i jego publiczne maniery są zawsze bezbłędne, zatem często jest postrzegany jako tutejszy wyznacznik gustów. To jednostka silna, podąża do mety bez nieuzasadnionych rozterek, umie wydębić wykonanie zarządzonych rozkazów oraz nie porzuca realizowania długookresowych przedsięwzięć dla krótkotrwałego i pozornego komfortu. To osoba optymistyczna, wyczekuje od losu kolejnych, interesujących przeżyć, ekscytują go nowe doświadczenia i wyzwania, dlatego chętnie bierze się za badanie niezgłębionych uprzednio stref.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 13 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.