Wodnik, 12 lutego ☆ Panowie

Wodnik, 12 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć niezłe samopoczucie, rzuć się w wir życia, nie wiadomo, kiedy pojawi się kolejny równie dobry ranek.

zdrowie: bywały przedtem zdrowsze dni, weź się do jakieś średnio wymagającej działalności.

miłość: włóż dużo serca w swoje relacje, gdyż prawdopodobnie objawią się w tym obszarze nagłe trudności.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Zodiakalny mężczyzna wodnik urodzony w dniu 12 lutego jest to jednostka ekstrawertyczna, jest źródłem przeróżnych koncepcji, istnienie ogromnego audytorium oznacza dla niego najlepszą rozrywkę, jednakże na nieszczęście potrafi także uważać się za prawdziwego mędrca. Charakteryzuje się komunikatywnością, w niezwykle osobliwy sposób łączy zdania, słuchanie jego wypowiedzi może zapewniać faktyczną radość, aczkolwiek częstokroć w jego wystąpieniach zwyczajnie brakuje meritum. Jest to osoba zorganizowana, umie doprowadzić swoje projekty do korzystnego finału, trudności nie potrafią łatwo go zdeprymować, jednak często nie starcza mu wszechstronności wymaganej w nagłych sytuacjach. Bywa oficjalny, jego styl życia jest częstokroć schematyczny, często jest bardzo grzeczny, ale również odrobinę szablonowy w działaniu, zatem jest to kapitalny koordynator. To osobnik szczery, umie być autentycznym przyjacielem lojalnym w opałach, jest niezmiernie lubiany przez współtowarzyszy, lecz nieraz w swojej lojalności sięga aż do pompatyczności. Znamionuje się elastycznością, potrafi spełniać się w każdych okolicznościach, bardzo ciężko go czymś zdziwić i podejmuje decyzje energicznie i skutecznie.
To człowiek flegmatyczny, sprawia wrażenie totalnie wyluzowanego, do własnych obowiązków odnosi się tak, jakby doskonale czuł się przy takim traceniu życia. To jednostka tolerancyjna, nie denerwują obce zainteresowania i nie kręci go przekonywanie towarzyszy do swoich przekonań, toteż jest działaczem filantropijnym walczącym o równouprawnienie ludzi represjonowanych. To osobnik dalekowzroczny, stara się nie zachowywać się bez zastanowienia, bierze pod uwagę różnorodne grafiki wydarzeń oraz śpieszy ku dostatkowi pomału, aczkolwiek konsekwentnie. To jednostka samodzielna, stroni od realizowania odgórnych instrukcji, a więc niech ci nie jawi się, że podporządkuje się zakomunikowanym mu zaleceniom. To osoba wesoła, niezachwianie wierzy w swoje szczęście, także w porażce próbuje wynaleźć korzyści, więc wyśmienicie radzi sobie w sprawach obarczonych ryzykiem. To człowiek wyrafinowany, zajmuje się wykwintnymi uciechami i jego społeczne maniery są zawsze bezbłędne, a zatem obfitość gotówki niezmiernie ułatwia mu toczenie żywota współgrającego z jego temperamentem. Cechuje się uczciwością, w każdym wypadku podejmuje próby, by poznać co tylko się da oraz unika decydowania o dalekich sobie dziedzinach, dlatego ochoczo bywa zapraszany do mediowania utarczek. To jednostka taktowna, daje radę wykryć skuteczne rozwiązania kłopotów, które nasuwają potrzebę użycia zmyślnych i wielokrotnie zupełnie karkołomnych uzasadnień i okażą niewykonalni dla jego licznych poprzedników. Uwielbia zachowywać się stanowczo, bardzo dobrze zdaje sobie sprawę ze swoich pragnień, jeśli trzeba, odważnie i konkretnie uzasadnia swoje oceny oraz nie odstępuje od ucieleśniania długofalowych planów dla krótkotrwałego i zwodniczego udogodnienia.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 12 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.