Wodnik, 11 lutego ☆ Panowie

Wodnik, 11 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć wyborne nastawienie, udaj się podbijać świat.

zdrowie: z przykrością potrzeba uprzedzić, że twoja sprawność jest zupełnie słaba, to jest zły czas do dużej aktywności fizycznej.

miłość: włóż dużo serca w swoje relacje, bo prawdopodobnie nastąpią w tym obszarze jakieś problemy.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Wodnik urodzony w dniu 11 lutego to osobnik wszechstronny, nie trwoni godzin na bezskuteczne lamentowanie, wspaniale znajduje się nawet w warunkach silnego stresu i zapał do poprawiania jest jego niezmienną własnością. Cechuje się zdyscyplinowaniem, konsekwentnie podąża do finału, przeszkody nie umieją prędko go zrazić, jednak źle wytrzymuje żywiołowo przeobrażające się okoliczności. Jest to człowiek towarzyski, jest naturalną duszą towarzystwa, nosi w umyśle zasobne mrowie opowieści, lecz często ma również przesadnie pozytywne zdanie o sobie. Jest to jednostka sztywna, pragnie posiadać zaplanowaną ripostę na dowolne dające się pomyśleć pytanie, jest dosyć konwencjonalny mimo że zawsze też bardzo kurtuazyjny, a więc jest to doskonały organizator. To osoba wierna, towarzysze są dla niego niezwykle istotni, oddanie w parze małżeńskiej jest dla niego rzeczą nie budzącą wątpliwości, jednakże nierzadko w swojej szczerości sięga aż do braku powagi. To człowiek elokwentny, jego rozważania zdają się być skomplikowanymi budowlami, lubi oszałamiać przyjaciół swoją ogromną erudycją, aczkolwiek częstokroć ciężko wydostać z niego zwięzłe i treściwe odpowiedzi.
Znamionuje się zdecydowaniem, wyraźnie i precyzyjnie komunikuje swoje oczekiwania, jeśli sytuacja tego wymaga, zdecydowanie i merytorycznie dowodzi swoich ocen oraz nie boi się zaczynania zwad. Jest to jednostka wyrafinowana, swoją kwaterę aranżuje z naprawdę książęcą fantazją i ubóstwia sprawować się ze szlachecką wytwornością, więc często czuje się sędzią właściwego stylu. To osoba ostrożna, to rozważny i posiadający duże aspiracje zarządca, kreuje wymyślne plany oraz dąży ku finansowemu dobrobytowi z wolna, ale metodycznie. Charakteryzuje się zaradnością, autentycznie przepada za całkowitą wolnością decydowania, dlatego absurdem jest przewidywanie, że będzie respektował twoje pouczenia i ograniczenia. To człowiek powolny, wszelkie projekty istnieją dla niego jedynie teoretycznie, działa tak, jakby przemijanie czasu w ogóle nie dotyczyło jego persony. Cechuje się tolerancyjnością, nie przeszkadzają obce zamiłowania i nie interesuje go przekonywanie kolegów do swoich poglądów, a zatem nie znosi u wspólników tylko nieposiadania szacunku dla innych. Jest to jednostka subtelna, nie lęka się zajmować się mediowaniem kłótni, które potrzebują potężnej dawki politycznej powściągliwości i przeważnie przerastają inne osoby. Znamionuje się pogodą, rozkoszuje się życiem, również w porażce stara się wykryć korzyści, zatem rewelacyjnie sprawdza się w sprawach obarczonych zagrożeniem. To jednostka uczciwa, podejmuje próby, by wzlecieć ponad własne antypatie oraz wszelkie kwestie chce zbadać wielokrotnie, toteż raczej jest powszechnie uważany za bezstronnego rozjemcę.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 11 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.