Wodnik, 10 lutego ☆ Panowie

Wodnik, 10 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój humor okaże się dosyć lichy, postaraj się zrobić sobie coś optymistycznego.

zdrowie: zdarzało się lepiej, weź się do jakieś typowej aktywności.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje uczucia do bliskiej osoby, ponieważ prawdopodobnie nadszedł kiepski moment w relacjach z partnerem.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Pan wodnik, który przyszedł na świat w dniu 10 lutego, znamionuje się szczerością, towarzysze są dla niego niezwykle cenni, uczciwość w związku małżeńskim jest dla niego sprawą nie budzącą wątpliwości, aczkolwiek niekiedy w swojej wierności dosięga aż do bufonerii. Jest to osoba błyskotliwa, uwielbia obcować z kolegami, posiada w duchu ogromne mrowie opowiadań, lecz potrafi także męczyć paplaniem na okrągło o jednym temacie. Bywa człowiekiem konwencjonalnym, jego sposób bycia jest częstokroć sztampowy, jako członek wspólnoty jest często wiarygodny, chociaż jednocześnie niezbyt lotny, dlatego jest to doskonały aktywista. Jest to osobnik wszechstronny, jeśli trzeba, umie stworzyć odrzutowiec z kartonu i rzemienia i nie marnuje chwil na czcze jęczenie. Lubi zachowywać się konsekwentnie, ukazuje determinację i samodyscyplinę, pracuje w sposób rozumny i zamierzony, jednak źle wytrzymuje żywiołowo przeobrażające się okoliczności. Cechuje się elokwencją, pragnie zabierać głos długotrwale i zawile, uwielbia rozprawiać publicznie o różnych problemach, ale częstokroć w jego przemowach całkowicie brakuje konkretu.
Jest to jednostka wysublimowana, jest zachwycony prędkimi, wyczynowymi wehikułami i ubóstwia zachowywać się z jaśniepańską godnością, toteż często postrzega się za znawcę dobrej estetyki. Charakteryzuje się pogodą, mocno pokłada ufność w swojej pomyślności, fascynują go nieznane doświadczenia i doznania, a zatem rewelacyjnie radzi sobie w zadaniach obarczonych niebezpieczeństwem. Lubi zachowywać się stanowczo, zmierza do mety bez bezsensownych wątpliwości, potrafi wyegzekwować zrealizowanie wydanych zarządzeń oraz nie daje się zbić z pantałyku. Jest to człowiek flegmatyczny, zakończenie czegokolwiek w terminie to dla niego niewykonalna misja, do własnych zleceń ustosunkowuje się tak, jakby miał na załatwienie wszelkich spraw całą wieczność. Znamionuje się rozwagą, dokłada starań, by nie reagować bez zastanowienia, bacznie bada posiadane statystyki i predykcje oraz nie polega na projektach utworzonych byle jak. Cechuje się kompromisowością, nie obawia się dziedzin nowych i rozbieżnych od poprzednio opanowanych i cieszy go różnolitość otoczenia i wspólników, zatem próbuje wystrzegać się zaślepionych pomyleńców pochłoniętych wygłaszaniem najsłuszniejszych dogmatów. To osobnik grzeczny, daje radę wyszukać produktywne obejścia komplikacji, które wymagają potężnej porcji dyplomatycznego umiaru i mierzące się z nimi osoby zwykle w mig popychają do kapitulacji. Jest to człowiek sprawiedliwy, usiłuje unieść się nad osobiste resentymenty oraz unika rozstrzygania o dalekich sobie zagadnieniach, więc chętnie jest zapraszany do sędziowania sporów. Znamionuje się samodzielnością, postanowienia podejmuje na bazie swoich przemyśleń, a więc niech ci nie zdaje się, że będzie poważał twoje pouczenia i ograniczenia.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 10 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.