Wodnik, 24 stycznia ☆ Panowie

Wodnik, 24 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz mieć nazbyt korzystnego nastroju, uważaj aby nie atakować innych.

zdrowie: twoja witalność jest względnie niezadowalająca, pilnuj się oraz nie bierz się za wielkie operacje.

miłość: kolejny typowy ranek w obszarze miłości, wypracowanie spełnienia domaga się w tym obszarze więcej wkładu.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Astrologiczny mężczyzna wodnik urodzony dnia 24 stycznia to jednostka elokwentna, ubóstwia gadać powoli i zawile, jego przemówienia to autentyczne dzieła sztuki, aczkolwiek częstokroć trudno wycisnąć z niego spoiste i merytoryczne odpowiedzi. Cechuje się systematycznością, wykonuje pracę bez nieefektywnych zrywów, trudności nie potrafią łatwo go zniechęcić, jednak umie być nadmiernie sztywny w nietypowych okolicznościach. Bywa osobnikiem błyskotliwym, rozpowiada o swoich najmniejszych myślach, niezmiernie lubi zaznaczać swoją obecność, ale często uwielbia wypowiadać opinie mało rozsądne. Znamionuje się elastycznością, hasło „nierealne” nie istnieje w jego doktrynie życiowej i jeśli sytuacja tego wymaga, potrafi zbudować odrzutowiec z papieru i powroza. To osoba wierna, umie być najlepszym towarzyszem pomocnym w zgryzotach, do miłości odnosi się bardzo na serio, lecz częstokroć w tej spontanicznej przyjazności potrafi zapomnieć osobiste interesy. Często bywa formalny, wykazuje podobieństwo do pojazdu bez zderzaków, jest dosyć oficjalny pomimo tego że w każdym wypadku także niezwykle taktowny, więc nie jest wziętym społecznikiem.
To człowiek zdecydowany, zmierza do finału bez zbędnych wahań, umie wydębić załatwienie wydanych dyspozycji oraz radośnie przyjmuje wszelkie pomyślne przemiany w otoczeniu. Jest to jednostka optymistyczna, mocno pokłada ufność w swoim szczęściu, bawią go kolejne eksperymenty i przeżycia, dlatego dobrze sprawdza się jako śmiały reformator. Charakteryzuje się sprawiedliwością, niezmiernie skrupulatnie bada najbłahsze kwestie oraz unika rozstrzygania o nieznanych sobie sprawach, a zatem ochoczo bywa powoływany do sędziowania utarczek. To osoba wysublimowana, ceni ekstrawaganckie napitki i posiłki i w każdej swojej aktywności stara się uzyskiwać wirtuozerię, zatem częstokroć jest postrzegany jako miejscowy arbiter elegancji. To osobnik powolny, jakiekolwiek harmonogramy działają dla niego tylko na papierze, potrafi wykroczyć poza wszelki akceptowalny termin, jakby dysponował na wykonanie dowolnych zadań całym stuleciem. To jednostka subtelna, można mu polecić realizację ryzykanckich operacji, które potrzebują wielkiej porcji politycznej powściągliwości i na ogół przygnębiają innych ludzi. To osoba kompromisowa, chętnie przyswaja wiedzę o nowatorskich i pasjonujących rzeczach i raduje go różność rzeczywistości i kolegów, toteż próbuje wystrzegać się zaślepionych fanatyków pochłoniętych głoszeniem jedynie słusznych dogmatów. To człowiek przezorny, dokłada starań, by nie odpowiadać innstynktownie, drobiazgowo komponuje najdrobniejsze manewry oraz dąży ku dostatkowi pomału, jednakże metodycznie. Jest to jednostka niezależna, autentycznie kocha się w nieograniczonej autonomii decyzji, a więc zawiedzie cię przewidywanie, iż usłucha kogoś bez potyczki.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 24 stycznia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.