Waga, 06 października ☆ Panowie

Waga, 06 października ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć zadowalające samopoczucie, używaj życia, nie wiadomo, kiedy będzie jeszcze jeden porównywalny moment.

zdrowie: energia aż rozpiera cię, wyzyskaj ten stan najdoskonalej, jak tylko jesteś w stanie.

miłość: nakieruj uwagę na swoje uczucia do najbliższej osoby, gdyż niewykluczone, iż nadszedł niezadowalający okres w miłości.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Waga urodzony w dniu 6 października lubi zachowywać się konsekwentnie, okazuje konsekwencję i zdyscyplinowanie, postępuje w sposób wyważony i przemyślany, jednak kiepsko znosi błyskawicznie przeobrażające się okoliczności. Jest to osobnik przebojowy, mozoli się jak automat, wypoczywa dynamicznie i uwielbia być w permanentnym ruchu. Jest to jednostka niezdecydowana, nie potrafi podejmować konsekwentnych decyzji i często nie umie zakończyć rozgrzebanych zadań, dlatego niezwykle trudno toczy się z nim dyskusje. Jest to osoba komunikatywna, pragnie zabierać głos długo i niejednoznacznie, lubi debatować otwarcie o różnych rzeczach, jednakże częstokroć nie potrafi w racjonalnej ilości czasu dotrzeć do sedna. To człowiek lojalny, umie być najlepszym przyjacielem pomocnym w problemach, jest bardzo szanowany przez wspólników, aczkolwiek niejednokrotnie w swojej uczciwości dociera aż do bufonerii. To jednostka błyskotliwa, jest autentycznym społecznikiem, uwielbia olśniewać swoich rozmówców, lecz niestety potrafi też uznawać się za wielkiego myśliciela. Często bywa niewierny, to ambitny dyplomata przejawiający jednakże pociąg do kombinatorstwa, umie działać nieuczciwie, a więc częstokroć jest zły na absolutnie każdego człowieka. Cechuje się elastycznością, potrafi spełniać się w dowolnych warunkach, dostosowuje prędko i efektywnie i nie trwoni minut na bezcelowe zrzędzenie. Często bywa autokratyczny, nie znosi oceniania własnych koncepcji i nie lęka się osądu swojego zachowania, więc częstokroć ma do czynienia z biernym nieposłuszeństwem w stosunku do swoich działań.
Znamionuje się obiektywizmem, podejmuje próby, by wzlecieć ponad osobiste uprzedzenia oraz nie pokłada ufności w wyborach obieranych pod wpływem uczuć, a zatem ochoczo jest powoływany do sędziowania sporów. To osobnik samodzielny, unika wdrażania cudzych dyspozycji, zatem niech ci nie zdaje się, że podda się komuś bez konfrontacji. Charakteryzuje się wyrafinowaniem, ceni wytworne trunki i dania i ubóstwia prowadzić się z jaśniepańskim szykiem, toteż często postrzega się za arbitra dobrego gustu. Jest to jednostka odpowiedzialna, obowiązek jest dla niego rzeczą nienaruszalną, utrzymuje jednorodny, ale produktywny rytm działalności, więc w długookresowej perspektywie zazwyczaj prześciga gwałtownych przodowników. To osoba tolerancyjna, posiada niezmiernie uważny i wszechstronny umysł i bawi go różność otoczenia i kolegów, dlatego nie akceptuje u znajomych wyłącznie nieposiadania wyrozumiałości. Lubi zachowywać się powolnie, nie traci energii na najzwyczajniej bezsensowne kwestie, bo w każdym wypadku rozpatruje zakładane korzyści i zawsze zachowuje się świadomie oraz ostrożnie. To osobnik subtelny, nie boi się zajmować się arbitrażem zwad, które dotykają dziedzin niezwykle skomplikowanych i siłujących się z nimi ludzi zwykle łatwo skłaniają do wycofania się. Znamionuje się odwagą, nie trwożą go jakiekolwiek przeszkody, ponieważ świetnie sprawdza się w niezrozumiałych okolicznościach i wykazuje dużą samokontrolę.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 06 października
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.