Waga, 02 października ☆ Panowie

Waga, 02 października ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać wyjątkowe nastawienie, ruszaj ku wygranej.

zdrowie: obawiam się, iż dzisiaj twoja witalność jest całkiem kiepska, to niedobry czas do dużej aktywności fizycznej.

miłość: szarość w miłości, postaraj się zaintrygować w tej sprawie partnera.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Waga urodzony w dniu 2 października jest to osoba autokratyczna, nie lubi podważania własnych nakazów i odwoływanie się do jego rozwagi często nie daje rezultatu, dlatego częstokroć natyka się na cichy sprzeciw wobec swoich aktywności. Jest to jednostka metodyczna, potrafi umiejętnie wykorzystywać swoje rezerwy, postępuje w sposób przemyślany i zaplanowany, jednak często nie daje rady improwizować w wymagających tego sytuacjach. Jest to osobnik chwiejny, częstokroć nie wystarcza mu konsekwencji i często nie umie zamknąć zaczętych spraw, częstokroć chwyta się rozlicznych prac. Jest to człowiek wierny, potrafi być autentycznym kolegą pomocnym w kłopotach, do związków odnosi się niezwykle na serio, aczkolwiek często w tej przyrodzonej przyjazności umie nie dopilnować osobistych interesów. Cechuje się elokwencją, swoje tyrady planuje bardzo uważnie, jego przemowy to prawdziwe dzieła literackie, lecz częstokroć trudno wywlec z niego skondensowane i treściwe riposty. Jest to osoba błyskotliwa, gada o swoich najdrobniejszych myślach, jego banalne poruszenia jawią się wykwintnym popisem, jednakże potrafi też nudzić mówieniem na okrągło o jakiejś rzeczy. Jest to jednostka energiczna, uwielbia funkcjonować w permanentnym pędzie, jest niezmiernie efektywny w działaniu i nie unika roboty. Często bywa nielojalny, wybiera strony zależnie od pogody, umie działać przewrotnie, zatem głębiej znający ludzie próbują wystrzegać się z nim ściślejszych powiązań. Jest to osobnik wszechstronny, nie traci dni na bezproduktywne jęczenie, potrafi współdziałać prawie z każdą jednostką i adaptuje się szybko i efektywnie.
Znamionuje się sumiennością, jest niezwykle uparty i zorganizowany, pracuje według dokładnie dopracowanego harmonogramu, a zatem w długotrwałym ujęciu zazwyczaj wyprzedza impulsywnych pionierów. Jest to osoba sprawiedliwa, podejmuje próby, by unieść się ponad własne uprzedzenia oraz nie jest prędki z przedsiębraniem wyboru, a więc z reguły jest chwalony jako sędzia. To jednostka powolna, ciężko go zwieść czarującymi frazesami, bo nadrzędna jest dla niego realna funkcjonalność i usiłuje postępować podług wyznaczonych grafików. Charakteryzuje się wyrafinowaniem, ceni ekstrawaganckie posiłki i trunki i w dowolnej swojej aktywności dokłada starań, by osiągać mistrzostwo, więc szczęśliwy jest jako posiadacz wielkiego majątku. Jest to człowiek taktowny, umie wykaraskać się z przykrych i groźnych okoliczności, które dotykają dziedzin bardzo trudnych i zwykle przytłaczają inne osoby. Jest to jednostka kompromisowa, ochoczo uczy się oryginalnych i interesujących spraw i osobników odmiennych i niespotykanych nie uważa z marszu za niebezpieczeństwo, toteż jest aktywistą filantropijnym ubiegającym się o swobodę ludzi wykluczonych. To osoba dzielna, nie zatrważają go jakiekolwiek przeszkody, bowiem świetnie spełnia się w niezrozumiałych warunkach i wszelkie trudności przeważnie nie przerażają go. Jest to jednostka niezależna, naprawdę przepada za zupełną autonomią decydowania, zatem absurdem jest sądzenie, iż ustąpi komuś bez konfrontacji.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 02 października
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.