Strzelec, 08 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 08 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać niezgorsze samopoczucie, korzystaj z życia, nie wiesz przecież, kiedy przydarzy się kolejny równie dobry dzionek.

zdrowie: uprzedzam, że dzisiejszego dnia twoja forma jest niesłychanie zła, to zły dzień do ciężkiej pracy.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje relacje, gdyż jest duża szansa, że przyszedł kiepski moment w miłości.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Pan strzelec urodzony dnia 8 grudnia lubi zachowywać się ekstrawertycznie, rozpowiada o swoich najbłahszych rozważaniach, bardzo uwielbia popisywać się, lecz umie też nudzić gadaniem nieprzerwanie o jednej kwestii. To osobnik cierpliwy, nieustępliwość w posuwaniu się do mety często pozwala mu osiągnąć sukces, w dawnych stuleciach potrafiłby być mnichem piszącym zdobionych woluminach i umie być wielkodusznym i empatycznym kolegą. Znamionuje się napastliwością, realizuje zuchwałe pomysły i nawet ogromne ograniczenia nie potrafią go powstrzymać. To jednostka elastyczna, zapał do reformowania jest jego niezmienną własnością, zdumienie to u niego samopoczucie naprawdę osobliwe i adaptuje się błyskawicznie i efektywnie. To człowiek autokratyczny, czuje się osobą kompetentną w każdej sprawie i zwracanie się do jego rozwagi częstokroć nie daje rezultatu, dlatego często napotyka pasywny opór dla swoich działań. To osobnik zdyscyplinowany, umie umiejętnie zarządzać swoimi środkami, potrafi się odpowiednio motywować, jednak częstokroć nie wystarcza mu pomysłowości wskazanej w niespodziewanych wypadkach. To człowiek przebojowy, relaksuje się dynamicznie i emanuje niezwykłym żarem. Często bywa niekonsekwentny, jego przeświadczenia i stanowiska częstokroć są wieloznaczne i często nie umie zakończyć zaczętych zadań, częstokroć wkurza swoich współpracowników. Bywa egocentryczny, do swoich wspólników posiada podejście absolutnie instrumentalne i nie obchodzi go rozwój twórczych powiązań ze znajomymi.
To osoba spontaniczna, prezentuje sobą dosyć nonsensowną myśl, że na pierwszy rzut oka nieuporządkowane prace też potrafią dostarczać wyników i nie można zbyt przeginać z permanentnym panowaniem nad sobą. To człowiek radosny, tryska ożywczym entuzjazmem, lęk przed dokonaniem gafy nie powstrzymuje go, więc dobrze sprawdza się jako nieustraszony racjonalizator. Charakteryzuje się odwagą, umie urzeczywistnić sprawy nierealne dla innych ludzi, albowiem stara się przeważnie nie bać się z góry i okazuje potężną samodyscyplinę. Cechuje się samodzielnością, nienawidzi wszelkich restrykcji i dogmatów, a zatem nonsensem jest uważanie, iż ustąpi komuś bez potyczki. Znamionuje się pobieżnością, nie deprymują go harmider i zabieganie, aczkolwiek jego błyskawiczne decyzje często na nieszczęście dają się poznać jako nieodpowiednie, toteż nie urzeczywistnia z reguły fundamentalnych reform i analiz. Jest to jednostka bystra, szybko dopasowuje się do wymogów okoliczności i częstokroć jest napędem całej ekipy wykonawczej. To osobnik przezorny, to ostrożny i wytrawny strateg, konstruuje przemyślane plany oraz nie pokłada ufności w projektach napisanych byle jak. Lubi zachowywać się stanowczo, jasno i dokładnie komunikuje swoje oczekiwania, nie odczuwa obiekcji przed demolowaniem dotychczasowego ładu i nie unika zaczynania sporów. Bywa nierozważny, uznaje się za niezwyciężoną oraz działa często pospiesznie i niezbyt uważnie, pomimo tego że zna tę swoją wadę.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 08 grudnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.