Strzelec, 19 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 19 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nadchodzi zadowalające nastawienie, rzuć się w wir życia, nie wiesz przecież, kiedy spotkasz ponownie taki czas.

zdrowie: energia wprost Cię rozsadza, spożytkuj ten stan najskuteczniej, jak tylko się da.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swój związek, gdyż przypuszczalnie pojawią się tutaj nagłe zawirowania.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Pan strzelec urodzony w dniu 19 grudnia jest to osoba błyskotliwa, jest zdrojem różnorodnych koncepcji, jego zwyczajne gesty pobrzmiewają wyszukany balet, ale umie również zanudzać mówieniem nieprzerwanie o jakiejś rzeczy. Znamionuje się cierpliwością, często jest fenomenalnym przewodnikiem, w zamierzchłych czasach potrafiłby być mnichem piszącym drogocennych kodeksach i umie przyswoić sobie mistrzostwo w dziedzinach wymagających długotrwałej nauki. To osobnik zdyscyplinowany, potrafi racjonalnie gospodarować swoimi siłami, problemy nie umieją szybko go odstręczyć, jednak czasami zbytnio obstaje za wcześniej wymyślonymi projektami. To człowiek aktywny, posiada nieskończone rezerwy energii i nie potrafi wytrzymać w bezruchu. Bywa niezdecydowany, częstokroć nie wystarcza mu silnej woli i ciężko jest mu obstawać przy podjętych decyzjach, dlatego niezmiernie trudno wszczyna się z nim dyskusje. Jest to jednostka elastyczna, hasło „niemożliwe” nie znajduje się w jego doktrynie życiowej i rewelacyjnie radzi sobie na dowolnym wakacie. Jest to osoba autokratyczna, zachowuje się niby chuligan i przemawianie do jego rozwagi często nie sprawdza się, a zatem częstokroć ma do czynienia z pasywnym oporem dla swoich aktywności. Często bywa napastliwy, jawi się naturalnym wojownikiem, odważnie przeciwstawia się przeszkodom i pragnie postawienia na swoim nie patrząc na koszty. Bywa osobnikiem egoistycznym, umie na zimno używać pozostałych ludzi, osoby wokół mają obowiązek zabiegać o jego stan psychiczny i więzi dwustronne oznaczają dla niego zdobywanie profitów.
Bywa pobieżny, nie odstręczają go tempo i chaos, jednakże jego opinie częstokroć są niespecjalnie przewidujące, zatem często sam nie ogarnia tak naprawdę swoich posunięć. Charakteryzuje się wesołością, zawsze spoziera z pogodą ducha w jutro, ekscytują go oryginalne doznania i doświadczenia, toteż dobrze sprawuje się jako nieustraszony racjonalizator. To osobnik spontaniczny, bardziej uważne obserwowanie go skłania do przekonania, że życie pod przymusem planu nie jest najlepszym wyborem i można sobie pozwolić na niepohamowane doświadczanie bodźców i manifestowanie się. Jest to jednostka dalekowzroczna, próbuje nie odpowiadać bez zastanowienia, kreuje roztropne harmonogramy oraz nie polega na pomysłach sporządzonych niestarannie. Cechuje się zaradnością, unika realizowania cudzych dyspozycji, a więc głupotą jest zakładanie, iż będzie przestrzegał twoich instrukcji i restrykcji. Jest to osoba bystra, złoszczą go skomplikowane sytuacje narzucające konieczność wieloaspektowego rozpatrywania, częstokroć bywa lokomotywą całego kolektywu pracowniczego i zwykle rozpoczyna pracę natychmiast i bez zwlekania. Jest to człowiek śmiały, nie trwożą go żadne kłopoty, gdyż bardzo dobrze spełnia się w trudnych warunkach i objawia spokój nie patrząc na okoliczności. Uwielbia zachowywać się stanowczo, klarownie i precyzyjnie komunikuje swoje pragnienia, gorliwie urzeczywistnia potężne modernizacje i rewolucje oraz nie boi się wszczynania utarczek. Znamionuje się lekkomyślnością, nie obawia się przeciwności i wykonuje pracę często pospiesznie i mało sumiennie, choć czasem naprawdę sprzyja mu szczęście.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 19 grudnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.