Strzelec, 14 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 14 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje podejście do życia wznosi się ku niebu, idź ujarzmiać ziemię.

zdrowie: jesteś dziś zdrojem energii, spożytkuj ten stan najlepiej, jak tylko się da.

miłość: najpewniej przyszedł dołek w miłości, najsensowniej spędzić czas w swoim lokum i poświęcać się porządkom.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Pan strzelec, który przyszedł na świat dnia 14 grudnia, jest to osoba przebojowa, irytuje go brak aktywności, posiada niespożyte rezerwy energii i relaksuje się czynnie. Jest to człowiek władczy, nie znosi krytykowania swoich koncepcji i nie lęka się osądu swojego zachowania, więc marnie sprawdza się podczas kolektywnych zajęć. To jednostka cierpliwa, wytrwałość w posuwaniu się do celu częstokroć dopomaga mu uzyskać sukces, często jest fenomenalnym nauczycielem i częstokroć bawi go wędkowanie. Bywa niezdecydowany, nie potrafi jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i często nie umie zakończyć rozgrzebanych spraw, częstokroć bierze się za różne prace. Jest to osobnik towarzyski, jest autentyczną duszą towarzystwa, niezmiernie uwielbia zwracać na siebie uwagę, jednak często niestety nie potrafi zamilczeć we właściwej chwili. Częstokroć bywa kłótliwy, zdecydowanie przeciwstawia się problemom, wydaje się urodzonym łobuzem i nienawidzi nawet drobnych przeszkód. To osoba konsekwentna, umie dowieść swoje projekty do pomyślnego finału, trudności nie potrafią łatwo go odstręczyć, jednak niejednokrotnie zbyt upiera się przy uprzednio wymyślonych planach. Lubi zachowywać się egoistycznie, umie być biegłym naciągaczem, inni ludzie mają obowiązek rozwiązywać jego kłopoty i jest bez reszty skoncentrowany na sobie. Znamionuje się wszechstronnością, pojęcie „niemożliwe” nie istnieje w jego słowniku, zdaje się dysponować kompletną strategią na każdą prawdopodobną przeciwność i potrafi współpracować prawie że z każdą jednostką.
To osobnik pobudliwy, przedstawia sobą ucieleśnione potwierdzenie, iż życie pod przymusem harmonogramu nie jest najwspanialszym wyborem i często nasze naturalne czyny ukazują największą sprawność. Cechuje się przezornością, unika niefrasobliwych aktywności, drobiazgowo planuje wszelkie manewry oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, ale systematycznie. Uwielbia zachowywać się stanowczo, w realizacji własnych zamierzeń umie być niezwykle metodyczny, czasami wręcz agresywny, w razie potrzeby nieustępliwie i konkretnie dowodzi swoich opinii i nie daje się zbić z pantałyku. Jest to osoba zaradna, czuje niechęć do wdrażania odgórnych zarządzeń, a więc bezsensem jest uważanie, że posłucha kogoś bez konfrontacji. Jest to człowiek nieustraszony, potrafi wykonać zadania nierealne dla pozostałych ludzi, bowiem wspaniale radzi sobie w niezrozumiałych warunkach i jawi się innym ludziom twardą opoką. To osobnik optymistyczny, zawsze popatruje z optymizmem w przyszłość, popełnione wpadki ocenia jako kopalnię użytecznej mądrości, zatem wyśmienicie sprawuje się jako odważny wynalazca. Jest to osoba powierzchowna, umie w okamgnieniu przeanalizować bezkresną liczbę wiadomości, aczkolwiek nie stara się niczego precyzyjnie zrozumieć, dlatego częstokroć wierzga chaotycznie i bez obranego kursu. Jest to osobnik żywiołowy, od razu oswaja się do wymogów okoliczności, sfrustrowany przyglądaniem się ludzkiej nieporadności ma ochotę często zrobić coś w pojedynkę i odstręcza go niedostatek rezultatów swoich obecnych działań. Bywa nieostrożny, ubóstwia bezsensownie kusić los oraz wykonuje pracę częstokroć w pośpiechu i niespecjalnie sumiennie, choć posiada wiedzę o tej swojej słabości.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 14 grudnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.