Skorpion, 08 listopada ☆ Panowie

Skorpion, 08 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój humor stanie się dosyć marny, spróbuj sprawić sobie jakąś rozrywkę.

zdrowie: bywały przedtem zdrowsze dni, weź się do jakieś rutynowej aktywności.

miłość: twój urok prosperuje, twoje marzenia teraz mają szansę się zrealizować.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpion, który przyszedł na świat dnia 8 litopada, jest to osoba wytrwała, umie zrealizować zadania niezmiernie nieciekawe dla innych ludzi, umie wnikliwie przysłuchiwać się ludzkim historiom i często cieszy go wędkowanie. Bywa jednostką niestałą, częstokroć brakuje mu konsekwencji i trudno jest mu trzymać się powziętych decyzji, dlatego niezwykle słabo sprawdza się jako rodzic lub belfer. To osobnik nietowarzyski, jest lokalnym mędrcem odklejonym od rzeczywistości, chętnie poświęca się oryginalnym zamiłowaniom, ale tłum często bezgranicznie go onieśmiela. To człowiek emocjonalny, bardziej ujmuje go przeczucie aniżeli inteligencja, nie ufa matematycznemu trybowi usuwania przeszkód, więc przed komputerem częstokroć zachowuje się jak małpa na drucie. To jednostka konsekwentna, potrafi rozsądnie gospodarować swoimi środkami, przeciwności nie umieją prędko go odstręczyć, jednak często nie starcza mu pomysłowości potrzebnej w naglących okolicznościach. To osoba troskliwa, bawi go zapewnianie radości przyjaciołom i więcej ceni koleżeństwo niźli dobrobyt, toteż niekiedy osobiście wymaga ratunku materialnego. Cechuje się wiernością, potrafi być autentycznym towarzyszem użytecznym w opałach, zaangażowanie w związku małżeńskim jest dla niego rzeczą niekwestionowaną, lecz częstokroć w tej spontanicznej kurtuazji umie nie zatroszczyć się o osobiste interesy.
To człowiek pobożny, jest uczulony na czyjeś emocje i trudności i jest bardzo utalentowany malarsko bądź lingwistycznie, a zatem podstawowe jest dla niego wyszukanie miłośników dla własnych prac. To osobnik ponury, przyrodzony defetyzm naprawdę gmatwa mu egzystencję, skutkując traceniem jego zdolności oraz powiększając ryzyko kolejnych porażek. Jest to jednostka przezorna, to przewidujący i śmiały zarządca, cierpliwie bada istniejące predykcje i zbiory danych oraz nie darzy zaufaniem pomysłów sporządzonych byle jak. Charakteryzuje się samodzielnością, autentycznie przepada za nieograniczoną swobodą wyboru, a więc zawiedzie cię oczekiwanie, że usłucha wydanych mu poleceń. Uwielbia zachowywać się stanowczo, w urzeczywistnieniu swoich zamierzeń potrafi być niezmiernie metodyczny, chwilami całkiem brutalny, ochoczo prowadzi zmagania z innymi i nie wyrzeka się wdrażania dalekosiężnych przedsięwzięć dla doraźnego i złudnego komfortu. Jest to człowiek powolny, szachista to przy nim naturalna personifikacja żywiołowości, działa tak, jakby upływanie dnia wcale nie tyczyło się jego istoty. To osoba kompromisowa, chętnie przyswaja wiedzę o awangardowych i interesujących sprawach i raduje go różność otoczenia i współpracowników, zatem nie toleruje u kompanów wyłącznie nieposiadania poszanowania innych. Bywa osobnikiem ksenofobicznym, przeciwstawia się każdemu uważającemu odmiennie, dowolną sprzeczność stanowiska uznaje za agresję, dlatego często zaczyna konfrontacje z kolegami. Lubi zachowywać się pasywnie, odwleka jakiekolwiek rzeczy tak długo, aż drugi człowiek poweźmie werdykt, oswobadzając go od rozterek.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 08 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.