Skorpion, 06 listopada ☆ Panowie

Skorpion, 06 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzionek nie charakteryzujący się niczym szcególnym, spróbuj jakoś tchnąć w niego ducha, nie zezwól aby wyskoki gwiazd zniszczyły twoje zamierzenia.

zdrowie: to pora zupełnie niezgorszej wydolności, wyrusz bez lęku na przód okazać światu, co jesteś w stanie zrobić.

miłość: włóż dużo serca w swoje relacje, bowiem jest duża szansa, że czeka Cię lichy moment w relacjach z partnerem.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Mężczyzna skorpion, który przyszedł na świat dnia 6 litopada, to człowiek wytrwały, potrafi być wielkodusznym i empatycznym partnerem, umie umiejętnie wyczekiwać na stosowną chwilę i często raduje go wędkowanie. To jednostka troskliwa, ekscytuje go przynoszenie radości kolegom i bardziej ceni dobry kontakt z ludźmi aniżeli dobrobyt, a więc częstokroć gnębi go niedostatek prozaicznej, materialnej racjonalności. To osobnik niekonsekwentny, często nie wystarcza mu konsekwencji i częściej od innych modyfikuje opinię odnośnie celu swojego działania, a zatem niezwykle źle sprawdza się jako głowa rodu lub instruktor. Znamionuje się systematycznością, mozoli się bez zbędnych zrywów, trudności nie potrafią prędko go zdeprymować, jednak słabo wytrzymuje dynamicznie przeistaczające się warunki. Bywa uczuciowy, nie lęka się sentymentalnych wzruszeń, liczby i kalkulacje nie pociągają go, dlatego jego żywot jest burzliwy i nieposkromiony. Charakteryzuje się wiernością, jest odpowiedzialnym i słownym podkomendnym, do małżeństw odnosi się bardzo serio, ale niejednokrotnie w swoim oddaniu dochodzi aż do braku powagi. To osoba zamknięta, częstokroć jest eremitą, często umie ukazywać niespotykaną wytrwałość przy naprawianiu uszkodzonych sprzętów, jednakże gawiedź częstokroć bezgranicznie go rozprasza.
Jest to osobnik religijny, zwykle jest istotnie wrażliwszy niż ogół społeczeństwa i jego wytwory potrafią niezmiernie pobudzać, toteż często bywa nauczycielem duchowym dla innych. To człowiek flegmatyczny, sfinalizowanie czegokolwiek o czasie to dla niego niemożliwe zadanie, do własnych obowiązków ustosunkowuje się tak, jakby miał na wykonanie dowolnych spraw kompletną wieczność. To jednostka tolerancyjna, ochoczo czerpie wiedzę o oryginalnych i porywających rzeczach i osób odmiennych i niekonwencjonalnych nie uważa z marszu za niebezpieczeństwo, więc podejmuje próby, by wystrzegać się nawiedzonych pomyleńców pochłoniętych wygłaszaniem najsłuszniejszych koncepcji. Jest to osobnik przewidujący, to przezorny i ambitny strateg, analizuje rozmaite harmonogramy wydarzeń oraz mknie ku bogactwu wolno, lecz systematycznie. To człowiek samodzielny, autentycznie kocha się w totalnej wolności decyzji, zatem rozczaruje cię spodziewanie się, że będzie miał uznanie dla twoich pouczeń i zakazów. Uwielbia zachowywać się pasywnie, na ogół ma ochotę oczekiwać, aż problem zostanie załatwiony poprzez innych, pozwalając mu nie przejmować się niczym. To jednostka silna, dobrze zdaje sobie sprawę ze swoich potrzeb, w razie potrzeby odważnie i konkretnie argumentuje swoje osądy oraz nie obawia się rozpoczynania sporów. Bywa ksenofobiczny, wkurzają go osoby o odrębnych orientacjach politycznych, na całym świecie jedynie on pojmuje rzeczy adekwatnie, toteż umie dojść do ładu wyłącznie z porównywalnym do niego fanatykiem. Cechuje się fatalizmem, na obieranych przez niego werdyktach kładzie się cieniem przeważnie mniemanie o swojej kiepskiej doli, doprowadzając go częstokroć do zupełnie niepotrzebnego niepowodzenia i potęgując szansę kolejnych klęsk.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 06 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.