Skorpion, 04 listopada ☆ Panowie

Skorpion, 04 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać wyjątkowe podejście do życia, idź na całość.

zdrowie: zdarzało się lepiej, zajmij się jakąś rutynową robotą.

miłość: zapewne przyszedł kryzys w relacji z partnerem, najmądzej będzie siedzieć w swoim lokum i poświęcić się bobby.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpion, który przyszedł na świat w dniu 4 litopada, często bywa uczuciowy, nie obawia się poetyckich wzruszeń, nie współdziała z domeną urządzeń technicznych, a zatem przed monitorem częstokroć zachowuje się jak słoń w składzie porcelany. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi mądrze wykorzystywać swoje rezerwy, problemy nie umieją łatwo go odstręczyć, jednak potrafi być przesadnie konwencjonalny w nietypowych sytuacjach. Cechuje się wiernością, kompani są dla niego niezwykle ważni, jest bardzo chwalony przez kumpli, jednakże jego naturalna praworządność umie skutkować przypływami antypatii. Znamionuje się introwertyzmem, uwielbia spędzać czas, w swoich prywatnych marzeniach, potrafi poświęcić całą dobę dziwacznym zajęciom, lecz wystawiony na eksponowanym miejscu gubi sporo ze swojej atrakcyjności. To osobnik opiekuńczy, bawi go zapewnianie zadowolenia kolegom i bardziej ceni przyjaźń aniżeli zamożność, toteż może rozczarować w kontakcie z brutalną codziennością. Charakteryzuje się wytrwałością, umie być wielkodusznym i wrażliwym przyjacielem, potrafi zdobyć mistrzostwo w dziedzinach wymagających długookresowej praktyki i na studiach często zdobywa wybitne noty. Jest to jednostka niekonsekwentna, częstokroć nie wystarcza mu konsekwencji i umie raptownie wycofać się niedługo przed uzyskaniem mety, dlatego niezmiernie trudno wszczyna się z nim spory.
Bywa nietolerancyjny, lubi pouczać ludzi wokoło, każdą różnicę opinii uważa za akt wrogości, więc potrafi porozmawiać wyłącznie z pokrewnym do niego ekstremistą. Jest to osoba zaradna, autentycznie przepada za totalną suwerennością decyzji, a więc zawiedzie cię zakładanie, iż będzie przestrzegał twoich pouczeń i restrykcji. Cechuje się zdecydowaniem, w realizacji własnych zamierzeń umie być niezwykle metodyczny, niejednokrotnie nawet agresywny, gdy trzeba, nieustępliwie i rzeczowo dowodzi swoich osądów oraz z radością odbiera wszelkie pozytywne przemiany w życiu. Znamionuje się dalekowzrocznością, dokłada starań, by nie reagować intuicyjnie, kreuje skomplikowane plany i śpieszy ku bogactwu pomału, aczkolwiek metodycznie. Charakteryzuje się posępnością, najsubtelniejszą jego aktywność tłamsi ciągły deficyt pewności siebie, powodując u niego często nieuświadomione niszczenie własnej roboty oraz potęgując niebezpieczeństwo kolejnych przegranych. To jednostka kompromisowa, chętnie czerpie wiedzę o oryginalnych i interesujących rzeczach i osobników różniących się i niespotykanych nie uznaje na wstępie za zagrożenie, zatem usiłuje unikać postrzelonych maniaków pochłoniętych obwieszczaniem najwspanialszych poglądów. To osoba flegmatyczna, nie można go z reguły ocenić jako przewidywalnym, guzdra się z każdym zagadnieniem tak niesłychanie, jakby zupełnie nie interesował się końcem swoich działań. Jest to jednostka pasywna, przeważnie chce oczekiwać, aż ktoś obcy znajdzie rozwiązanie problemu, pozwalając mu dalej rozpływać się nad swoimi myślami. Bywa uduchowiony, zazwyczaj jest zasadniczo bardziej uczuciowy niż ogół społeczeństwa i potrafi bardzo barwnie opisywać wewnętrzne odczucia innych, a zatem częstokroć jest mistrzem duchowym dla innych.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 04 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.