Skorpion, 22 listopada ☆ Panowie

Skorpion, 22 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom nastroju poniżej przeciętnej, potrzebujesz mnóstwo hartu ducha, by nie zmarnować dzisiejszego dnia na zbędnym marudzeniu.

zdrowie: obawiam się, iż dzisiejszego dnia twoja witalność jest mocno fatalna, to zły czas do ciężkiej pracy.

miłość: skieruj uwagę na swój związek, bowiem niewykluczone, iż wystąpią w tej kwestii nagłe trudności.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpion urodzony dnia 22 litopada bywa osobnikiem niezdecydowanym, częstokroć brakuje mu hartu ducha i umie raptownie zniechęcić się niedługo przed uzyskaniem celu, dlatego niezwykle trudno prowadzi się z nim spory. Jest to człowiek wytrwały, potrafi umiejętnie oczekiwać na odpowiedni moment, w zamierzchłych dniach umiałby być benedyktynem piszącym antycznych książkach i często jest świetnym przewodnikiem. Jest to osoba konsekwentna, potrafi doprowadzić swoje projekty do zyskownego zamknięcia, umie się prawidłowo motywować, jednak częstokroć nie starcza mu pomysłowości potrzebnej w niespodziewanych sytuacjach. Jest to jednostka uczuciowa, nie unika lirycznych wzruszeń, nie lubi kultury technicznej, zatem nagminnie obecne uprzemysłowienie często oznacza dla niego autentyczne utrapienie. Jest to osobnik wierny, kumple są dla niego niezmiernie cenni, do związków podchodzi bardzo na serio, jednakże niejednokrotnie w swojej wierności dociera aż do bufonady. Znamionuje się nietowarzyskością, jego osobista dusza potrafi być dla niego obszernym i rozległym środowiskiem, umie poświęcić cały wieczór oryginalnym czynnościom, ale gawiedź częstokroć bez reszty go rozprasza. To człowiek troskliwy, bawi go przynoszenie szczęścia przyjaciołom i jest bujającym w chmurach marzycielem, a zatem jest brany za osła.
Cechuje się bezwolnością, trwoni żywot na bezcelowym ględzeniu, aż ktoś inny wymyśli rozwiązanie, pomagając mu nie ponosić odpowiedzialności. Jest to osoba ksenofobiczna, jest absolutnie przekonany o własnej doskonałości, na całym świecie jedynie on pojmuje rzeczy dobrze, toteż potrafi dojść do ładu wyłącznie z podobnym do niego pomyleńcem. Jest to jednostka niezależna, nie znosi realizowania odgórnych instrukcji, a więc głupotą jest przewidywanie, iż zrealizuje przedstawione mu nakazy. Uwielbia zachowywać się stanowczo, zrozumiale i dokładnie uzewnętrznia swoje oczekiwania, umie wymusić wykonanie zaordynowanych zarządzeń oraz nie obawia się inicjowania utarczek. To osobnik kompromisowy, potrafi przyjaźnić się z ludźmi o nadzwyczaj rozbieżnych przekonaniach i problemowo modyfikuje istniejące poglądy w zderzeniu z najnowszymi doświadczeniami, więc nie akceptuje u kolegów tylko nieposiadania poszanowania innych. To osoba posępna, najdrobniejszą jego działalność ogranicza permanentny niedobór pewności siebie, powodując przepuszczanie przez niego rozlicznych nieocenionych sposobności oraz powiększając ryzyko następnych niepowodzeń. To osobnik powolny, leniwiec to przy nim naturalne ucieleśnienie gwałtowności, do własnych zleceń zabiera się tak, jakby dysponował na zrealizowanie jakichkolwiek spraw kompletnym stuleciem. To człowiek przewidujący, wystrzega się lekkomyślnych aktywności, cierpliwie przepatruje dostępne informacje i predykcje oraz prze ku dostatkowi pomału, aczkolwiek metodycznie. Charakteryzuje się uduchowieniem, jest wrażliwy na cudze bodźce i kłopoty i w lakonicznym wystąpieniu umie umieścić bezlik emocji, dlatego często bywa opiekunem mentalnym dla innych.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 22 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.