Skorpion, 20 listopada ☆ Panowie

Skorpion, 20 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor w górnym rejonie stanów niskich, będzie ci niezbędne wiele siły woli, by mimo to wypełniać swoje obowiązki możliwie do rzeczy.

zdrowie: zdrowie Ci dzisiejszego dnia służy, idź odważnie na przód pokazać światu, co umiesz.

miłość: niewątpliwie wiesz, czego oczekujesz w obszarze uczuć, twoje życzenia obecnie są w stanie się ziścić.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpion urodzony dnia 20 litopada znamionuje się cierpliwością, upór w dążeniu do finału często dopomaga mu osiągnąć dostatek, potrafi być wyrozumiałym i wrażliwym kumplem i w zamierzchłych stuleciach umiałby być mnichem notującym zakurzonych książkach. Cechuje się konsekwencją, potrafi umiejętnie zarządzać swoimi siłami, funkcjonuje w sposób wyważony i zaplanowany, jednak częstokroć nie wystarcza mu błyskotliwości niezbędnej w niespodziewanych sytuacjach. Bywa osobnikiem niezdecydowanym, nie umie podejmować metodycznych zobowiązań i często nie potrafi zakończyć rozpoczętych spraw, dlatego bardzo trudno toczy się z nim negocjacje. Charakteryzuje się nietowarzyskością, częstokroć jest eremitą, ochoczo zajmuje się niezwykłymi hobby, ale eksponowany na eksponowanym miejscu traci sporo ze swojego uroku. To osoba emocjonalna, prędzej przekonuje go intuicja niźli rozsądek, nie poważa czysto logicznej postawy, zatem jego żywot jest gwałtowny i niesforny. Jest to człowiek opiekuńczy, cieszy go sprawianie zadowolenia innym ludziom i nie pociągają go pieniądze i władza, a więc nierzadko ma problemy materialne. To jednostka lojalna, jest poważanym i rzetelnym podkomendnym, usiłuje działać adekwatnie do swoich przekonań, jednakże często w tej immanentnej uprzejmości umie zapomnieć własne potrzeby.
Jest to osobnik rozważny, dokłada starań, by nie reagować odruchowo, sporządza przemyślane harmonogramy oraz prze ku finansowemu dobrobytowi pomału, aczkolwiek systematycznie. Znamionuje się fatalizmem, zawsze martwi go niepewność odnośnie słuszności wykonywanych działań, prowadząc go częstokroć do porzucania całkiem przyzwoicie prezentujących się inicjatyw i owocując raptownym rezygnowaniem przed dotarciem do mety. Jest to jednostka flegmatyczna, wydaje się kompletnie zrelaksowanym, do swoich obowiązków ustosunkowuje się tak, jakby zupełnie nie zabiegał o zwieńczenie swoich prac. Jest to człowiek kompromisowy, posiada niezwykle otwartą i wszechstronną umysłowość i nie kręci go nakłanianie kompanów do swoich poglądów, toteż bywa działaczem filantropijnym walczącym o równość mniejszości. Cechuje się zaradnością, postanowienia obiera na bazie osobistych rozważań, a zatem niech ci nie wydaje się, że będzie miał uznanie dla twoich restrykcji i dyspozycji. To osobnik bezwolny, cacka się zwlekając, aż ktoś drugi odnajdzie wyjście, gwarantując mu święty spokój. Jest to jednostka uduchowiona, na ogół jest istotnie bardziej uczuciowy niż większość ludzkości i odczuwa ogromne pragnienie społecznego manifestowania swoich uczuć, więc istotne jest dla niego znalezienie odbiorców dla własnych dzieł. To osoba stanowcza, doskonale pojmuje swoje oczekiwania, z zapałem urzeczywistnia wielkie modernizacje i przewroty oraz nie rezygnuje z urzeczywistnienia długookresowych koncepcji dla krótkotrwałego i złudnego komfortu. Bywa osobnikiem nietolerancyjnym, jest bezgranicznie przekonany o osobistej doskonałości, jego koledzy muszą osądzać rzeczywistość dokładnie jak on, a więc migiem zraża do siebie normalnych ludzi.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 20 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.