Skorpion, 18 listopada ☆ Panowie

Skorpion, 18 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden banalny dzień w życiu, spróbuj go jakimś sposobem rozruszać, nie dopuść by ataki melancholii zniweczyły twoje zamysły.

zdrowie: jesteś dziś wulkanem energii, wykorzystaj tę okoliczność najdoskonalej, jak tylko potrafisz.

miłość: uosabiasz wcielenie zmysłowości, wysiłkiem swojej działania, jesteś w stanie zdobyć wszystko.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Mężczyzna skorpion urodzony dnia 18 litopada często bywa niestały, jego stanowiska i opinie częstokroć są wewnętrznie sprzeczne i często nie umie zakończyć rozgrzebanych spraw, dlatego niezwykle ciężko toczy się z nim spory. To osobnik cierpliwy, potrafi zrealizować zadania bardzo nieciekawe dla normalnych osób, częstokroć jest fenomenalnym nauczycielem i w liceum często uzyskuje imponujące lokaty. Cechuje się opiekuńczością, umie nadstawiać karku za kolegów i jest wielkim idealistą, więc częstokroć męczy go deficyt banalnej, życiowej racjonalności. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi umiejętnie zarządzać swoimi siłami, pracuje w sposób rozważny i przemyślany, jednak marnie znosi gwałtownie przeistaczające się sytuacje. Jest to jednostka nietowarzyska, często jest eremitą, umie poświęcić całą dobę nietypowym czynnościom, aczkolwiek odczuwa kłopoty z zadzierzganiem przyjacielskich stosunków z pozostałymi ludźmi. To osoba wierna, kompani są dla niego niezmiernie istotni, stara się działać właściwie do swoich poglądów, ale częstokroć w tej naturalnej życzliwości potrafi nie dopilnować własnych interesów. Lubi zachowywać się emocjonalnie, w większym stopniu oddziałuje na niego serce niż rozsądek, nie ufa matematycznej technice likwidowania przeszkód, a zatem często wolałby urodzić się o setki lat wcześniej.
To osobnik zaradny, nie znosi wykonywania narzuconych nakazów, zatem rozczaruje cię oczekiwanie, że będzie szanował twoje ograniczenia i pouczenia. Bywa ksenofobiczny, uwielbia wychowywać ludzi dookoła, dowolną różnicę punktu widzenia uważa za agresję, toteż częstokroć prowadzi konfrontacje ze znajomymi. Charakteryzuje się ostrożnością, stroni od lekkomyślnych aktywności, dokładnie komponuje najmniejsze akcje oraz pędzi ku sukcesowi z wolna, lecz systematycznie. To jednostka kompromisowa, ma niezwykle otwartą i wszechstronną psychikę i raduje go różność rzeczywistości i wspólników, a więc nie aprobuje u partnerów wyłącznie nieposiadania poszanowania innych. Bywa osobą uduchowioną, z reguły jest znacząco wrażliwszy niż lwia część ludności i w zwięzłym wystąpieniu umie ująć bezlik emocji, a zatem często jest przewodnikiem mentalnym dla innych. Jest to osobnik ponury, przyrodzony defetyzm autentycznie gmatwa mu egzystencję, powodując tracenie przez niego najrozmaitszych wartościowych szans oraz owocując raptownym zniechęcaniem się przed końcem. To człowiek zdecydowany, świetnie pojmuje swoje pragnienia, potrafi wyegzekwować wykonanie wydanych zaleceń i nie daje się zbić z pantałyku. To jednostka powolna, wszelkie scenariusze istnieją dla niego jedynie na papierze, umie przekroczyć każdy sensowny harmonogram, jakby kompletnie nie interesował się zwieńczeniem swoich działań. Bywa apatyczny, marnuje czas na jałowym stękaniu, aż inna osoba poweźmie werdykt, dostarczając mu wolności od obowiązków.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 18 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.