Skorpion, 13 listopada ☆ Panowie

Skorpion, 13 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć wyborne samopoczucie, udaj się opanować świat.

zdrowie: ostrzegam, że dziś twoja kondycja jest zupełnie zła, dołóż starań, by unikać niepotrzebnej orki.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swój związek, bo prawdopodobnie objawią się w tym obszarze pewne kłopoty.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Astrologiczny pan skorpion urodzony dnia 13 litopada to jednostka empatyczna, bardziej oddziałuje na niego serce niż myślenie, nie przepada za cywilizacją matematyczną, toteż przed monitorem częstokroć czuje się niczym wielbłąd na śniegu. Cechuje się zdyscyplinowaniem, potrafi doprowadzić swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego wykonania, funkcjonuje w sposób wyważony i przemyślany, jednak często nie starcza mu błyskotliwości koniecznej w nagłych wypadkach. To osoba opiekuńcza, umie nadstawiać grzbietu za przyjaciół i nie zajmuje się prywatnym interesem, zatem częstokroć gnębi go niedobór prozaicznej, trywialnej praktyczności. To osobnik wytrwały, na uczelni często uzyskuje fenomenalne stopnie, umie uważnie zagłębiać się w czyjeś historie i potrafi zyskać sprawność w sprawach wymagających długookresowej nauki. Bywa niezdecydowany, nie umie trwać przy konsekwentnych zobowiązaniach i potrafi aktualizować kluczowe założenia z godziny na godzinę, częstokroć denerwuje swoich wspólników. Jest to człowiek szczery, jest niezmiernie serdeczny wobec własnego partnera, jest bardzo lubiany przez współtowarzyszy, jednakże jego spontaniczna sprawiedliwość umie owocować paroksyzmami awersji. To jednostka introwertyczna, jest miejscowym mędrcem odciętym od codzienności, chętnie oddaje się dziwacznym zamiłowaniom, lecz gawiedź często całkowicie go onieśmiela.
Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie kłopoczą cudze zainteresowania i nie bawi go nakłanianie kolegów do swoich poglądów, dlatego nie aprobuje u towarzyszy wyłącznie nieposiadania tolerancji. Jest to osoba flegmatyczna, jawi się bezgranicznie odprężonym, potrafi przekroczyć każdy akceptowalny termin, jakby rewelacyjnie bawił się przy takim marnotrawieniu życia. To jednostka bezwolna, traci żywot na bezskutecznym narzekaniu, aż sytuacja zostanie wyjaśniona poprzez innych, zapewniając mu święty spokój. To osoba silna, wyśmienicie pojmuje swoje oczekiwania, nie doznaje obiekcji przed destrukcją dotychczasowego ładu oraz nie stroni od wszczynania utarczek. Znamionuje się ponurością, najsubtelniejszą jego aktywność utrudnia nieustanny niedostatek śmiałości, skutkując traceniem przez niego rozmaitych nieocenionych możliwości i zwiększając niebezpieczeństwo nowych niepowodzeń. To człowiek przewidujący, podejmuje próby, by nie odpowiadać odruchowo, dokładnie układa najmniejsze manewry oraz nie pokłada ufności w koncepcjach napisanych na kolanie. Częstokroć bywa pobożny, jest otwarty na czyjeś odczucia i trudności i jego dzieła umieją niezwykle poruszać, a więc przeważnie interesuje się jakimś gatunkiem sztuki. Często bywa nietolerancyjny, uwielbia strofować osoby w otoczeniu, dowolną niezgodność stanowiska uważa za atak, a zatem częstokroć toczy potyczki ze znajomymi. To jednostka samodzielna, nienawidzi wdrażania narzuconych nakazów, więc głupotą jest przewidywanie, że będzie poważał twoje przykazania i ograniczenia.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 13 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.