Skorpion, 25 października ☆ Panowie

Skorpion, 25 października ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie do bani, będzie ci niezbędne dużo opanowania, żeby mimo to działać względnie do rzeczy.

zdrowie: twoja wydajność namacalnie niedomaga, dbaj o siebie oraz nie zabieraj za rozbudowane prace.

miłość: prawdopodobnie swojego partnera odbierasz jako coś zbytnio oczywistego, postaraj się zaskoczyć w tej kwestii swojego parntera.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Mężczyzna skorpion urodzony w dniu 25 października to osoba szczera, umie być prawdziwym przyjacielem dostępnym w opałach, ofiarność w rodzinie jest dla niego sprawą oczywistą, ale częstokroć w tej wrodzonej uprzejmości potrafi nie dopilnować osobistych interesów. Jest to człowiek niekonsekwentny, nie umie trwać przy zdyscyplinowanych decyzjach i potrafi aktualizować życiowe założenia dwa razy dziennie, często złości swoich kolegów. Jest to jednostka nietowarzyska, uwielbia przebywać, w swoich własnych marzeniach, ochoczo poświęca się dziwacznym zainteresowaniom, lecz odczuwa kłopoty z budowaniem przyjaźni z normalnymi osobami. Jest to osobnik konsekwentny, umie doprowadzić swoje przedsięwzięcia do zyskownego zwieńczenia, problemy nie potrafią prędko go zdeprymować, jednak umie być nadto formalny w nietypowych okolicznościach. Jest to osoba wytrwała, radzi sobie w roli uznanego opiekuna, potrafi nabyć biegłość w zagadnieniach narzucających konieczność długookresowej nauki i częstokroć jest świetnym przewodnikiem. Jest to człowiek altruistyczny, realizuje się w działalności filantropijnej i więcej ceni bliskość z innymi aniżeli bogactwo, toteż jest brany za jelenia. Często bywa uczuciowy, nie boi się poetyckich porywów, nie współpracuje ze sferą komputerów, więc wszędobylska technika częstokroć oznacza dla niego niezaprzeczalne strapienie.
Często bywa uduchowiony, jest otwarty na czyjeś odczucia i trudności i umie niezwykle malowniczo oddawać wewnętrzne doznania innych, zatem ważne jest dla niego istnienie miłośników dla własnych wytworów. To jednostka kompromisowa, chętnie uczy się awangardowych i pasjonujących rzeczy i bez problemu zmienia dotychczasowe przekonania w konfrontacji z nowymi spostrzeżeniami, dlatego jest aktywistą prospołecznym zabiegającym o równouprawnienie osób nękanych. Bywa osobnikiem nietolerancyjnym, zmaga się z każdym myślącym odmiennie, dowolną różnicę punktu widzenia uważa za akt wrogości, a więc częstokroć wszczyna wojny ze znajomymi. To jednostka flegmatyczna, zakończenie czegokolwiek na czas to dla niego nierealne zadanie, zachowuje się tak, jakby dobrze spędzał czas przy takim traceniu żywota. To osoba przewidująca, unika nieostrożnych działań, tworzy wymyślne plany oraz dąży ku sukcesowi mozolnie, jednakże metodycznie. To osobnik apatyczny, trwoni energię na bezcelowym lamentowaniu, aż drugi człowiek przedsięweźmie osąd, oswobadzając go od wątpliwości. Charakteryzuje się siłą, bardzo dobrze zdaje sobie sprawę ze swoich pragnień, ochoczo rywalizuje z innymi i nie porzuca wdrażania dalekosiężnych projektów dla chwilowej i iluzorycznej ulgi. Jest to jednostka ponura, na obieranych przez niego werdyktach zaważa zazwyczaj mniemanie o swojej fatalnej passie, owocując marnowaniem przez niego różnych cennych możliwości oraz skutkując nagłym rezygnowaniem przed końcem. Cechuje się niezależnością, postanowienia podejmuje na podstawie własnych rozważań, a zatem niech ci nie wydaje się, że podporządkuje się przedstawionym mu dyspozycjom.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 25 października
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.