Ryba, 18 marca ☆ Panowie

Ryba, 18 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom samopoczucia poniżej średniej, będzie ci niezbędne dużo siły woli, by nie stracić dzisiejszego dnia na próżnym marudzeniu.

zdrowie: witalność wprost wypełnia cię, wykorzystaj tę okoliczność najlepiej, jak tylko możesz.

miłość: przedstawiasz sobą personifikację namiętności, jeśli przynajmniej zapragniesz, jesteś w stanie konstruować kontruktywne związki.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Ryba, który urodził się w dniu 18 marca, to człowiek wytrwały, potrafi zdobyć mistrzostwo w sprawach wymagających długofalowego treningu, umie wnikliwie wysłuchiwać ludzkich historii i na uczelni częstokroć zdobywa fenomenalne wyniki. To jednostka opiekuńcza, bywa wręcz nazbyt szczodry i nie zna pazerności, dlatego często gnębi go niedostatek zwyczajnego, trywialnego realizmu. Częstokroć bywa niekonsekwentny, nie potrafi podejmować metodycznych zobowiązań i umie gwałtownie odpuścić na moment przed uzyskaniem celu, często chwyta się najrozmaitszych zajęć. To osobnik wiarołomny, przestrzega tylko intratnych dla własnej osoby umów, potrafi działać nieszczerze, więc koledzy życzą sobie wystrzegać się angażowania się z niego w spółki. Cechuje się wszechstronnością, umie współdziałać nieomalże z każdą osobą i pojęcie „niemożliwe” nie figuruje w jego doktrynie życiowej. Jest to człowiek szczery, jest niezwykle serdeczny wobec swojego współtowarzysza, usiłuje zachowywać się właściwie do swoich przekonań, jednakże jego immanentna prawość potrafi być powodem paroksyzmów niechęci. Częstokroć bywa emocjonalny, pokłada ufność w magii, tabelki i rachunki odpychają go, toteż często wolałby przyjść na świat o stulecia wcześniej. Znamionuje się introwertyzmem, jest lokalnym mędrcem oderwanym od codzienności, ochoczo poświęca się ekscentrycznym zainteresowaniom, jednak tłum częstokroć bezgranicznie go konsternuje. Często bywa strachliwy, motocross nie jest zabawą odpowiednią dla tej osoby, niezbyt polega na słabo zapoznanych ludziach, pomimo tego że stara się działać rozsądnie i sumiennie. To osobnik zdyscyplinowany, wykazuje dyscyplinę i wytrwałość, umie się adekwatnie mobilizować, jednak momentami przesadnie przyzwyczaja się do przedtem obmyślonych koncepcji.
Charakteryzuje się pesymizmem, na przedsiębranych przez niego werdyktach kładzie się cieniem zwykle przeświadczenie o swoim pechowym losie, owocując przepuszczaniem przez niego różnorodnych cennych szans oraz wzmagając ryzyko kolejnych klęsk. Jest to osoba nieuważna, potrafi szybko przeanalizować potężną dozę wiadomości, aczkolwiek wybór na ogół prześciga u niego ocenę rzeczy, zatem częstokroć sam nie ogarnia zupełnie swoich ruchów. Jest to jednostka odpowiedzialna, swoje obowiązki traktuje poważnie, pracuje podług skrupulatnie sprokurowanego projektu, a zatem można doszkalać się od niego pragmatyzmu i skuteczności. Jest to osobnik spokojny, wykonuje pracę niespiesznie oraz z rozwagą, a więc bardzo nienawidzi być pilnowany i z reguły mozoli się rzetelnie, lecz we własnym tempie. Często bywa religijny, jest otwarty na cudze emocje i trudności i jest niezmiernie zdolny plastycznie lub poetycko, więc przeważnie interesuje się jakimś typem działalności artystycznej. Cechuje się rozwagą, dokłada starań, by nie reagować innstynktownie, rozpatruje różne scenariusze wydarzeń oraz dąży ku sukcesowi pomału, ale konsekwentnie. Bywa posłuszny, zazwyczaj szuka nauczyciela i zwierzchnika, albowiem częstokroć znacząco nie starcza mu asertywności i zestawiony z czyimś przymusem nie daje rady zachować się asertywnie. To człowiek pasywny, odwleka jakiekolwiek sprawy do chwili, aż problem zostanie załatwiony poprzez innych, pomagając mu nadal radować się swoimi myślami.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 18 marca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.